Çağrı Ortakaya

Başlatan Stoper, 21 Nisan 2017, 00:53:36

« önceki - sonraki »

Atakumlu

Takımın en diri adamı, inşallah bozmadan devam eder ...

s_uzunkaya

bi ara ronolda ya bağladı  :D iyisin iyii. devammm....

Kaya

Her pozisyonda kurşun yemiş gibi yerde kıvranıp,dakikalarımızı çaldıktan sonra hiçbir şey olmamış gibi maça geri dönen oyuncumuz.

ea55

ngonge

Hiçbir zaman ileride etkili olabilecek bir oyuncu değil ama özellikle ikinci yarı savunmaya faydası çok fazla. Çok top kazanıyor, yanında biraz top yapabilen bir oyuncu olsa daha farklı olurduk.

Lusage

1. Golde sen varsın.
2. Golde yine sen varsın.
Yetmedi birde kırmızı kartta sen varsın.

Yeteneksiz, kabiliyetsiz, vicdansız, haysiyetsiz, emek hırsızı gelme Samsun'a...

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kaya

Sezon başı en büyük hata bu vasıfsız, her maç kendini yere atıp yalandan yatan ve pas hatası uzmanını göndermemek oldu.

5trawberry

Sadece Samsunspor

Paragoz. Ben 2.ligde oynamam diye artislik yapiodun. Oynamazson 2.ligde bile oynayamazsin

Sol Açık

Hakkaten kötü oynuyor ve kötü oynadığında
Alıntı yapılan: Kaya - 08 Eylül 2018, 16:36:10
Sezon başı en büyük hata bu vasıfsız, her maç kendini yere atıp yalandan yatan ve pas hatası uzmanını göndermemek oldu.

Hakkaten kötü oynuyor ve bu haldeyken sezon başı saçmalıkları, geçen sezon devre arası davranışı ve her pozisyonda kurşun yemiş gibi yerden kalkmaması göze iyice batıyor!

cembaba

Açıkçası bizi yavaşlattığını düşünüyorum. Kesinlikle takım oyuncusu değil. Sürekli 11'de oynamasını da anlamıyorum. Artık Okan ile başlamak lazım...

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ata55

gümüşhane maçında iki metre yanına pas atamadı. rezil oynadı. buna rağmen oyundan hiç çıkmadı

Nuri Asan

ugrass

Ortasahanda adam yokken hocanın egosu yüzünden Çağrı gibi adamın sözleşmesi fesih edilmez arkadaş.

Sadece Samsunspor

Hocanin egosu oldugunu dusunmuyorum. Hep bi sorun cikartiyor adam. Yok bu ligde oynamam. Yok hep 11 oynim. Param odenmesi oynamam vs...