samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

kalptenþimþek

Turuncu

hadi 3 kişi yazsın adını da maç iptal olmasın ::) :)

1-babasamsunlu
2-usare55
3-Akyol55
4-Kar6
5-yaramaz çocuk
6-dartagnan
7-Serkan
8-Turuncu
9-cany
10-spooks
11-iak5529
12)kamuri
13-sejoe
14-
15-
16

kamuri

1-babasamsunlu
2-usare55
3-Akyol55
4-Kar6
5-yaramaz çocuk
6-dartagnan
7-Serkan
8-Turuncu
9-cany
10-spooks
11-iak5529
12)kamuri
13-sejoe
14-uzun mehmet
15-
16

kamuri

Musti

Hastayım yaaw. Yazarsam adımı sonradan silmeyeyim.

maraton

bana yaptığı satışlar ile yılın satıcısı ödülünü istanbul ticaret odasından almak için cuma günü istanbulda olacak iyi bakın mehmetime..
şimdi bu satış lafına da "ne alakası var..." ile başlayan bir klup bulur kendisi
" mersine gidiyomu yuz? ama ben önceden gidiyorum, başka bir ile, biletimi de aldım,kalacak yerimi de hazırladım,senle mersin stadı önünde buluşuruz, beni mersin taraftarı arasında bekle,seni tanıyabilmem için samsunspor polarını giy,gelecem ha sakın oradan ayrılma !!" bana yaptığı plan kelimesi kelimesine yukarıda ki gibi,sonra ben "ulan bu iş satış kokuyo" deyince de " ne alakası var..."  1dk!!! :'(

Dartagnan

ali ihsan

Alıntı yapılan: maraton - 03 Şubat 2011, 16:16:48
bana yaptığı satışlar ile yılın satıcısı ödülünü istanbul ticaret odasından almak için cuma günü istanbulda olacak iyi bakın mehmetime..
şimdi bu satış lafına da "ne alakası var..." ile başlayan bir klup bulur kendisi
" mersine gidiyomu yuz? ama ben önceden gidiyorum, başka bir ile, biletimi de aldım,kalacak yerimi de hazırladım,senle mersin stadı önünde buluşuruz, beni mersin taraftarı arasında bekle,seni tanıyabilmem için samsunspor polarını giy,gelecem ha sakın oradan ayrılma !!" bana yaptığı plan kelimesi kelimesine yukarıda ki gibi,sonra ben "ulan bu iş satış kokuyo" deyince de " ne alakası var..."  1dk!!! :'(

Başkan ,Mehmet yanımda şu an.Diyor ki " Ne alakası var "  :D

mehmet yılmaz

Ne alakası var? ve "Ben anlamıyorum, birisi izah etsin!"

İstanbul STSO bana plaket verecekti ancak satış yaptığımız malın "çakma başkan" olduğu ortaya çıkınca vaz geçtiler.  :-* :P
Bu arada Mersin'e mutlaka bekliyorum. Bilbordlara fotolara koydurdum, "işte babanız!" yazdırdım. Bütün Mersin ellerinde piçakla seni bekliyor :)  :P

Ula beddua mı ettin demeyeceğim, kesin etmişindir, uçak tuttu, mide fesadı geçirdim, anca düzeldim. :)

Alıntı yapılan: maraton - 03 Şubat 2011, 15:16:22
beni bilirsiniz mehmet abiniz olmadan sıçmaya gitmem o yüzden bu hafta da bana müsade  :P

nadiren de olsa doğru söylediğin şeylerden biri, en son bi yanından ayrıldıydım, stat merdiveninden düşüp, çanağı kıracaktın :)

celebi tutturdu illa ibb'nin tesislerine gidelim, Allahtan recep abi de burada, lafa tuttuk, unuttu. :)

Ajan

1-babasamsunlu
2-usare55
3-Akyol55
4-Kar6
5-yaramaz çocuk
6-dartagnan
7-Serkan
8-Turuncu
9-cany
10-spooks
11-iak5529
12)kamuri
13-sejoe
14-uzun mehmet
15-Hasancan
16-ardasoydaş

Dartagnan

maraton

satıcı olduğunu kabul eden benim çakmalığımdan dolayı alamadığını beyan eden konuşman manidar.. sattığın mal çakma olsa da satıcılık alkışa şayan yani.. >l<
mersinin topu benimkini eline alıp beklesin, onlar adamsa seni buraya hasarlı döndürürler, her kamera bulunca konuşmanın acısını trt seyreden birkaç mersinli orada çıkartır senden inşallah.. 1dk!!!
daha beter ol diyeceğim ama kötüye bişey olmaz  :-X
düşme olayı yanımdan ayrılmandan değil arkamdan itmenden kaynaklandı, hem ben az hırslı olup seni satsaydım şimdi samsunsporda yönetici idim, ama bizde destur var " seni DEFALARCA !! satsa bile sen arkadaş dediğini satma"  8)
biz gelince bizi vapur iskelesinde kundakta bebek terkeder gibi terkeden istanbuldaki kardeşlerimiz tek başına samsuni gidince ağırlamak için gösterdikleri birlik beraberlik gerçekten de manidar,bundan sonra grup istanbul abilerine de küsüm, forza S.B.A.B.  :P

mehmet yılmaz

babasamsunlu

Yazıklar olsun Samsuni..  >:( >:( >:(
Yeter Başkanıma çektirdiklerin..  8) 8)
Samsuna gelince hiç şansın yok senin..   :P :P :P Dil çıkaracam Uçaktan inerken sana  :P :P :P

**KaR6**

Başkanım, S.B.A.B değil, S.B.A.S lütfen ;D