Yeni Sezonda Errea Giyeceğiz

Başlatan cgr, 20 Mayıs 2011, 14:33:58

« önceki - sonraki »

eren55

Siyah forma istiyorum.Bu kadar bekledim,hakkım artık. :)

AntZ

Alıntı yapılan: eren55 - 21 Mayıs 2011, 03:25:03
Siyah forma yapın gözünüzü seveyim.

Alıntı yapılan: eren55 - 22 Mayıs 2011, 00:22:14
Yetkililere sesleniyorum.Siyah forma istiyorum. ;)

Alıntı yapılan: eren55 - 23 Mayıs 2011, 01:22:25
Siyah forma istiyorum.Bu kadar bekledim,hakkım artık. :)

Ben şahidim, siyah forma yapılmazsa kimse eren55'e yok söylememiştin demesin.  :)

menteşoğlu55

23 Mayıs 2011, 16:59:55 #32 Son düzenlenme: 23 Mayıs 2011, 17:04:03 samsuni
Alıntı yapılan: **KaR6** - 20 Mayıs 2011, 17:08:56
ibrahim canbulat'a gönderirsek olacagı varsa da olmaz  ;D :D ;D

Ben çok değiştim Kar6...
Samsuni ve Maraton şahittir... Bana inanmıyorsan onlara sorabilirsin...  :)

menteşoğlu55

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 20 Mayıs 2011, 19:36:15
Galip Asal, muhtemelen yönetimde olacak ve onun sahibi olduğu firmanın (Errea) haricinde giymekte yanlış olur zaten...

Galip Bey, yönetimde görev almayacak... Ama desteğe devam tabii ki...

menteşoğlu55

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 20 Mayıs 2011, 20:47:37
Errea kaliteli ama Erreayı giyen takımlar her nedense düşmemeye oynuyordu.Biz geçen sene giyerken;

Orduspor,Erciyesspor,Bafra Belediye,Samsunspor,Ankaragücü...

Sİzce bu bir tesadüf mü sadece

Nuri Asan görüşlerinin değişeceği umuduyla aşağıda birşeyler karaladım... 

Errea giyen takımlardan bazıları...

VOLEYBOL
A Bayan Milli Takımı (Dünya Altıncısı, Avrupa Ligi İkincisi, Eylül'de Avrupa Şampiyonası oynayacak), A Erkek Milli Takımı (Avupa Ligi Üçüncüsü, Avrupa Şampiyonası oynayacak), Yıldız Bayan Milli Takımı (Avrupa Şampiyonu), Vakıfbank Güneş Sigorta Türk Telekom (Şampiyonlar Ligi Şampiyonu, Teledünya Türkiye Kupası Üçüncüsü, Aroma Bayanlar Birinci Ligi İkincisi), Eczacıbaşı VitrA (Şampiyonlar Ligi Çeyrek Finalisti, Teledünya Türkiye Kupası Şampiyonu, Aroma Bayanlar Birinci Ligi Üçüncüsü), Galatasaray MedicalPark (GM Capital Cup Üçüncüsü, Türkiye Ligi Dördüncüsü), Rabıta Bakü (Şampiyonlar Ligi finalisti, Azerbaycan şampiyonu), Azerrail (Eurochallenge Cup Şampiyonu), Azerbaycan Bayan Milli Takımı (Avrupa Şampiyonası oynayacak)

BASKETBOL
Türk Telekom (Avrupa Kupası oynadı), Pınar Karşıyaka (Eurochallange Cup yarı final oynadı, Beko Basketbol Ligi beşincisi), Olin Edirne (Beko Basketbol Ligi altıncısı), TED Ankara Kolejliler (Bayanlar Basketbol İkinci Ligi şampiyonu)

HENTBOL
Üsküdar Belediyesi (Türkiye Ligi şampiyonu)

menteşoğlu55

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 20 Mayıs 2011, 21:12:12
Errea Türkiye iyi atılım yaptı alt liglerde, basketbolda, voleybolda Errea markası gayet yaygın şahsen adidas veya nike ile anlaşıp 90-100 lira formaya vermektense Errea giymeyi tercih ederim hem hala vefa borcumuz var Galip Asal'a

Görüşlerin için teşekkürler...

Errea, Türkiye'de iki sezon önce faaliyete geçen bir İtalyan markası... Henüz çok yolun başında...
Şirket politikaları gereği ilk iki yıl önce voleybol ardından da basketbol piyasasına yüklendi. Hem voleybol hem de basketbolda şu anda Türkiye'deki en güçlü markası durumunda... Bu sezondan itibaren futbolda da daha aktif olarak görülecek...

menteşoğlu55

Alıntı yapılan: eren55 - 21 Mayıs 2011, 03:25:03
Siyah forma yapın gözünüzü seveyim.

Eren birazcık sabırlı ol...
TFF'nin müsabaka malzemeleriyle ilgili talimatları gereği bir kulübün en az 5 takım forması olmak zorunda...
Samsunspor'un da yeni sezonda 5 ayrı forması olacak...
Ve bunlardan biri de siyah olacak...

Ancak bunlar kongre sürecinden sonra Samsunspor Kulübü ile Errea arasında sözleşme imzalandıktan sonra hayata geçirilecek...

menteşoğlu55

Alıntı yapılan: Sioux - 22 Mayıs 2011, 23:01:48
Erreanın forma kalitesine birşey demiyorum ama arma sorununu kesinlikle çözmeleri lazım. yapışkan arma olmuyor.

Gönlün rahat olsun...
Bu konuda dünyanın en iyi markası ile çalışılıyor artık..

http://www.stilscreen.com/default.php?idm=55

Yukarıdaki firmadan getirilecek logolar...

Levent ÖCAL

Yani tam anlamıyla kalite kokan formalar olucak. çok güzel  >l<

south_london

erreanın içliklerini bu sene -25 derecede dağda giydim gayet memnun kaldım. teknik malzemeleri çok iyi. formalarıda biraz daha slimfit olsa süper olucak yetkililere duyrulur :)
Galip Asalda şuan samsunspor başkanı olması gereken kişidir bence.

ahmetsefa55

forma almak şart oldu desene  :)  >l< >l< >l<

Lusage

Alıntı yapılan: menteşoğlu55 - 23 Mayıs 2011, 20:42:47
Lusage;

Birazcık daha sabır...
Burada gördüğün formalar olmayacak...
Samsunspor için özel bir kreasyon hazırlanıyor...
Kongre sonrasını bekle lütfen...

Yeter ki adam gibi gerçekten 10 numara formalar olsun. Ben mezara kadar beklerim.  :D

ngonge

Alıntı yapılan: menteşoğlu55 - 23 Mayıs 2011, 17:15:44
Nuri Asan görüşlerinin değişeceği umuduyla aşağıda birşeyler karaladım... 

Errea giyen takımlardan bazıları...

VOLEYBOL
A Bayan Milli Takımı (Dünya Altıncısı, Avrupa Ligi İkincisi, Eylül'de Avrupa Şampiyonası oynayacak), A Erkek Milli Takımı (Avupa Ligi Üçüncüsü, Avrupa Şampiyonası oynayacak), Yıldız Bayan Milli Takımı (Avrupa Şampiyonu), Vakıfbank Güneş Sigorta Türk Telekom (Şampiyonlar Ligi Şampiyonu, Teledünya Türkiye Kupası Üçüncüsü, Aroma Bayanlar Birinci Ligi İkincisi), Eczacıbaşı VitrA (Şampiyonlar Ligi Çeyrek Finalisti, Teledünya Türkiye Kupası Şampiyonu, Aroma Bayanlar Birinci Ligi Üçüncüsü), Galatasaray MedicalPark (GM Capital Cup Üçüncüsü, Türkiye Ligi Dördüncüsü), Rabıta Bakü (Şampiyonlar Ligi finalisti, Azerbaycan şampiyonu), Azerrail (Eurochallenge Cup Şampiyonu), Azerbaycan Bayan Milli Takımı (Avrupa Şampiyonası oynayacak)

BASKETBOL
Türk Telekom (Avrupa Kupası oynadı), Pınar Karşıyaka (Eurochallange Cup yarı final oynadı, Beko Basketbol Ligi beşincisi), Olin Edirne (Beko Basketbol Ligi altıncısı), TED Ankara Kolejliler (Bayanlar Basketbol İkinci Ligi şampiyonu)

HENTBOL
Üsküdar Belediyesi (Türkiye Ligi şampiyonu)

Ancak Futbol takımlarında durum böyle değil malesef:

Parma: İtalya ligi orta sıralar
Bari: İtalya ligi sonuncusu
Atalanta: İtalya 2.ligi şampiyonu
Numancia: İspanya 2.ligi orta sıralar