2014-15 Sezonunun En Başarılı Futbolcusu

Başlatan mehmet yılmaz, 09 Haziran 2015, 17:33:24

« önceki - sonraki »

özkan

Bana göre ofoedu ve taha gerçekten üst düzey oyun oynadılar bu sene.

Sol Açık

Ben öncelikle Ofoedu'ya oyumu verdim. Umar şokunu çok ama çok çabuk unutturdu. 20 maçta 10 gol ve 6 asist yaptı.

Peşinden ise Mbilla'ya verdim. O da en çok oynayan, en çok atan, en çok attıran adam olduğundan.

Hasan benim için 3.sırada kalmıştı, oy veremedim, ama önümüzdeki sezonlar için ümidim çok. Tipik bir Avrupa altyapısı var. Temel oyunculuğu oldukça iyi, üzerine de oynadıkça yeni şeyler ekliyor.

Bunların dışında, Musa Aydın'ın kaptanlığı ile, Murat Akyüz'ün ve Ahmet Burak Solakel'in yaşına karşın dirençleri ile, Tuna ve Sezer'in ise mücadeleciliği ve hırsları ile gönlümdeki yerleri ayrı. Çok oyuncu saydım ama sanırım takımımı çok seviyorum...  :D

Sol Açık

Alıntı yapılan: Sol Açık - 10 Haziran 2015, 19:23:39
Ben öncelikle Ofoedu'ya oyumu verdim. Umar şokunu çok ama çok çabuk unutturdu. 20 maçta 10 gol ve 6 asist yaptı.

Peşinden ise Mbilla'ya verdim. O da en çok oynayan, en çok atan, en çok attıran adam olduğundan.

Hasan benim için 3.sırada kalmıştı, oy veremedim, ama önümüzdeki sezonlar için ümidim çok. Tipik bir Avrupa altyapısı var. Temel oyunculuğu oldukça iyi, üzerine de oynadıkça yeni şeyler ekliyor.

Bunların dışında, Musa Aydın'ın kaptanlığı ile, Murat Akyüz'ün ve Ahmet Burak Solakel'in yaşına karşın dirençleri ile, Tuna ve Sezer'in ise mücadeleciliği ve hırsları ile gönlümdeki yerleri ayrı. Çok oyuncu saydım ama sanırım takımımı çok seviyorum...  :D

Kusura bakmayın, nasıl böyle bir yazım hatası yaptım bilmiyorum ama "Tuna" değil, "Taha" olacaktı...

Karabudun

Geldiği andan beri Ofoedu'yu takımın en hırslı ve istekli oyuncusu olarak görüyorum. Umarım yeni sezonda da bizde kalır. Oyum Ofoedu'ya.

Vural temiz

Ertuğrul Sağlam

Hasan+M'Billa bir secenek daha olsa kesinlikle Taha olurdu...

CoRaqLi55

Furkan

Hasan ve Taha'ya verdim ben. Hasanı sezon başlarında hiç beğenmememe rağmen sezon sonu böyle düşünmemi sağlayacak kadar gelişim göstermesi muazzam.

Sent from my iPhone using Tapatalk

AhmetDenizci

M'Billa Etame (Gol+asist sayısıyla en çok katkı yapan oyuncu)
Kaptan Musa Aydın (İlk devre takımın dağılmamasında büyük rolü var)

beşnumara

Bu sezon takımda büyük emek veren çok isim var. Kime oy versek diğerlerine haksızlık olacak gibi hissediyorum.
Sezon finalinin şokunu yeni yeni atlatıyoruz. Siteye on gündür girmedim.

Sezonun ikinci yarısında savunmayı toparlayan Sezer, sezon başından beri 34 yaşında olmasına rağmen kanatta git gelleriyle yılmadan oynayan kendi çocuğumuz dedigimiz canberk kendine bakmazken kendine iyi bakan ve bizi nerdeyse o bölgede kimseye muhtaç bırakmayan Murat Akyüz, hem sol bekte hem ön liberoda hem forvet arkasında hem de duran toplarda çok emek veren Mustafa Sevgi, sezonun ikinci yarısında gelip gol ve asistleriyle takıma hayat veren, tribünleri coşturan ama bir o kadar da çıldırtan bana göre istediği zaman oynayan Ofoedu, forvet anlamında her şeyi yapan finalde de son ana kadar mücadele eden gollerini atan Mbilla ( keşke daha uzun kontratı olsaydı) sezon boyunca orta sahada inanılmaz mücadele eden ikili Taha ve Hasan, takımda yaptıkları liderlik ile Musa, Fatih, ve A.Burak gibi iyi ve 1-2 oyuncu hariç karakterli takıma sahiptik. Keşke sonunu da iyi getirseydik. Aahh Taha aahh... adamlar geriye gömülmüşlerdi psikolojik olarak yıkılmışlardı bir faulun ile hayat verdin adamlara, iki dakika daha dayansan uzatmada bitirmistik işi.

Ödüller genelde mücadeleci ve mütevazi kişiliğe sahip oyunculara veriliyor. Bakalım bu sefer kime verilecek?

mimar55

özkan

Bence ofoedunun hakkınıda teslim etmek lazım,baktım da baya bir az oy almış.Ben ofoedu ve tahaya verdim oyumu.Bizi körükleyen,takımı ileri taşıyan,takıma turbo gücünü katan bu oyuncuya biraz yüklenmek lazım :)

yirmiuc

Odulu MBilla kazansin, belki bizle tekrar anlasmasinda faydasi olur.

Ayberk

Ne fark eder ki?

##kdc##

Adam finalde Antalya'ya iki gol attı abi neyin şüphesini  arayalım daha :)

Sent from my iPhone using Tapatalk