Samsun'un yetiştirdiği ünlüler

Başlatan Bafralı, 21 Aralık 2005, 16:26:20

« önceki - sonraki »

Recep

burdaki sözde Samsunluların Samsunspora beş kuruş faydası yok
ha yusuf ziya yılmaz ha bunlar(neyzen tevfik miş ilk defa duyuyorum adını bu şiiri yazmışta Samsunspora beş kuruş faydamı sağlamış)
Samsunsporlu ünlüler diye bi başlık açsak

kumköylü ahmet

Alıntı yapılan: recep55 - 04 Kasım 2008, 22:30:54
burdaki sözde Samsunluların Samsunspora beş kuruş faydası yok
ha yusuf ziya yılmaz ha bunlar(neyzen tevfik miş ilk defa duyuyorum adını bu şiiri yazmışta Samsunspora beş kuruş faydamı sağlamış)
Samsunsporlu ünlüler diye bi başlık açsak

benim dedigim gibi aynen katiliyorum sana

celebi

Cadde55

Neyzen Tevfik 1953 de ölmüş zaten faydası olması imkansız, ha yaşasaydı faydası olurmuydu olmazdı zaten adam hayatını muğla ve istanbulda geçirmiş..

cem and naz55

sevgili arkadaşlar sagopa kajmer 23 kasım saat 14 te samsuna geliyor kardeşi yakın dostum yanlış hatırlamadıysam saat 14 te hayranlarına duyrulur

Recep

bu günkü olaylardan sonra şöyle bir başlık daha açalım bence
SAMSUNSPORUM SAYESİNDE ÜNLÜ OLANLAR

Sempatik Bengülü

10 Kasım 2008, 21:31:19 #81 Son düzenlenme: 10 Kasım 2008, 21:39:52 sempatik bengülü
Alıntı yapılan: recep55 - 10 Kasım 2008, 21:00:16
bu günkü olaylardan sonra şöyle bir başlık daha açalım bence
SAMSUNSPORUM SAYESİNDE ÜNLÜ OLANLAR

süpersin recep abi ne güzelde söylemişsin ama şuda olabilir.Bence anket açalım
REKLAMINI EN İYİ YAPAN KİM OLDU? diye samsunsporun adını kullanaraktan reklam yapan ve samsunsporu bu hale düşüren ş.......ler allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın

16 SS 1965

Yazılmışmı Bilmiyom Ama Ufuk Özkan var tanımayanlar resimden baksın

europe_55

Gökhan gönul samsunlu oldugu halde sabri gibi o kutsal 55 numarali forayi giymerek adeta samsunlu oldugunu inkar ediyor.

Galatasarayli da olsa 55 numarayi giydigi icin ve A milli takim da oynadigi icin Sabri´yi seviyorum.

Bu arada En KRAL SAMSUNLU ORHAN GENCEBAY!!!!!!!!!!!!!

Recep

Alıntı yapılan: europe_55 - 14 Ocak 2009, 17:44:52
Gökhan gönul samsunlu oldugu halde sabri gibi o kutsal 55 numarali forayi giymerek adeta samsunlu oldugunu inkar ediyor.

Galatasarayli da olsa 55 numarayi giydigi icin ve A milli takim da oynadigi icin Sabri´yi seviyorum.

Bu arada En KRAL SAMSUNLU ORHAN GENCEBAY!!!!!!!!!!!!!
en kral SAMSUNLU vede SAMSUNSPORLU HASBİ MENTEŞOĞLU
SAMSUNSPORUM için elindeki her şeyi verdi

Kais

sakopa ayrıca samsunlu rapcılerede destek verır

eren55

Konu eski ama dikkatimi çekti.Mahir ÇAYAN'ın adı geçmiyor.Çanakkale'de okurken bir prof. memleketimi sordu.Mahir'in hemşerisisin demek deyip Mahir ÇAYAN'la olan dostluğundan bahsetti uzun uzun.Bir ara gözleri yaşardı.Kendisi de Denizli'dendi.Hiç unutmam 'Ne kadar Samsunlu tanıdıysam hepsi atılgan ve asabi insanlardı.Ayrı bir duruşları,dünyaları vardı.Artık Kızılırmak'tan mı gelir Yeşilırmak'tan mı bilemiyorum.' diye bitirdi.Her ne kadar farklı dünya görüşlerine sahip olsam da kabul etmek gerekir ki Mahir ÇAYAN'ın Türk siyasi tarihinde fazlasıyla önemli bir yeri var.Saygıyı hak ettiği tartışılmaz bir gerçek.

yirmiuc

19 Mart 2011, 02:16:10 #87 Son düzenlenme: 19 Mart 2011, 02:28:42 yirmiuc
Ozan Arif de Samsunludur.

Ozan diye tanır tanıyan beni,
Gönlümde yaşatmam garezi, kini,
Velakin memleket vatan haini,
Olanlarla aram serin bilinir...

Bazi eserleri :
OZAN ARİF Ölmez Bu Hareket, Ölmez Bu Dava

OZAN ARİF BU VATAN BİZİM! BURASI TÜRKİYE...

eren55

Ozan Arif aslen Giresun Alucralı'dır kardeş.Küçük diyebileceğimiz bir yaşta Samsun'a gelmiştir.Yalan olmasın ama Taflan'da oturuyor diye biliyorum.Kendisini Giresunlu olarak lanse ediyor.Fakat eserlerini Samsun'da oluşturmuştur.Samsunlu olduğunu iddia edenlere de muhalefet yapmıyor fakat soranlara bizim gönlümüzden geçen cevabı vermiyor.

yirmiuc

Ailesi Alucra'lı , kendisi Samsun doğumlu diye biliyorum.