Samsun'un yetiştirdiği ünlüler

Başlatan Bafralı, 21 Aralık 2005, 16:26:20

« önceki - sonraki »

yaman55

http://www.youtube.com/watch?v=gHJVrduZnfk 

linkteki şarkıyı yaptıktan sonra intihar etmişti yorumları okuyun tanırsınız

Revenge

- Mehmet ASLANTUĞ
- Bedri KORAMAN(Karikatürist)
- Ali Fuat BAŞGİL(Ordinaryüs Profesör)
- Nebahat ÇEHRE(Oyuncu)
- Mahir ÇAYAN(68 kuşağı öğrenci liderlerinden)
- Korkut EKEN

CADDE_55

01 Haziran 2008, 04:30:00 #62 Son düzenlenme: 01 Haziran 2008, 11:26:04 samsuni
Alıntı yapılan: admin_ - 23 Haziran 2006, 17:00:57
Ahu Tuğba ile evlenmek isteyen adam televizyonda sürekli ben Samsunsporluyum diyormuş hatta bir arkadaş buradan Şirinler ve Canikli mekansızlara sevgiler dediğini dahi duymuş..

evet Şirinler ve Canikli Mekansızlara sevgiler dedi bende rastgelmiştim tv'de o konuşmaya...

maço

bırakın o merıcı yaa fb-bjk macına abdı ıpekcıye gıtmıs fb lıler cagırmıs oley cektırmıs falan atkıyı almıs boynuna o yalakadan adam olmaz

jean

o adamla konusmustum samsundayken trabzon asilli fb li kendiis samsunspor falan hikaye

Bafralı

Alıntı yapılan: esedullah - 04 Nisan 2008, 15:23:37
İLHAN ŞEŞENİ UNUTMUŞSUNUZ TÜRKAN ŞORAYDA SAMSUNDADOĞDU AMA SAMSUNLU DEĞİL.

İlhan Şeşen listede var.

Uğur Meleke, Sabri Sarıoğlu, Gökhan Gönül, Cem Dizdar, Polat Bilgin. Mine Soley, Nebahat Çehre, Aliye Rona, Tamer korkmaz listeye ekledim.
Nebahat Çehre için: http://www.diziler.com/index.php?page=biography&id=620
Aliye Rona Baba tarafından Samsunlu,ancak  suriye doğumlu: http://www.samsunkulturveturizm.gov.tr/unlu.asp?unlu=107

Bafralı

Orçun Onat'ı unutmuşum. Onu da ekledim.
Sinema dünyasında da epey Samsunlu varmış.
Bu listeyi ilk hazırladığımda hedefim 50 kişi çıkarabilmekti. Fakat o zamanlar ancak 37 kişi çıkmıştı. Nerden nereye.

veis

iyice araştırma yapılsa sayı dahada çok olur ama hepsi dikkat etdiysenizbulundukları dallarda bir numaralar ve çokda başarılılar.

ondestan_11

Gaziosmanpaşalı3455

amsun halkı kadar umursuz gamsız bananecilik yapan bir millet varmı?samsunspor bu hallere düştüyse  yalnızca bu samsunlu yöneticilerin kabahatimi.tek bir çıkış yolu var! bir tane delikanlı yönetici cıkacak takımı alıp baştan aşağı borcunu biitirip süpeer ligde ilk 4 arasına oynayacak ejkıbı ve alt yapıyı koyacak.ve inadına ve yine inadına samsun halkına  yine o halka bilet fiatlarını en az 80 ytlden satacak formaları 3 büyüklerinkinden bile pahalı olacakki bu samsun halkı ancak ve ancak buna layıktır. bu cimri samsun halkına ancak böyleleri yaranır.samsunsporlu olduğum için değil samsunlu olduğuma utanıyorum.ne siyasetçimiz ne sanatçımız  ne de iş adamımız.inadına utanıyorumki zamanında şehrin çeşitli merkezlerine konan kumbaralara dalga gecer gibi bozuk para atıp gs. fb.ts formalarına paralarını hiç hesabını yapmayan samsunluladan. samsunlu olduğumdan....yakında ki bahsedilmemeye başlandı samsunun adı gazetelerde tvlerde samsunporumuzla anılırdı bakalım şşimdi neyle anılacak..BU UTANC HEPİMZİN 

Sadece Samsunspor

yeter daaa her konuya kopyala-yapıştır bi konuya yaz şunu

ondestan_11

Alıntı yapılan: SADECE SAMSUNSPOR - 04 Temmuz 2008, 18:22:58
yeter daaa her konuya kopyala-yapıştır bi konuya yaz şunu

süperisn ya :D koptum

tankut

Perihan Savaş da İstanbulda doğmuş ama Termeliymiş. Tv de bir söyleşide kendisi söyledi.

celebi

vay be perihan savaşın termeli olduğunu bilmiyordum

kumköylü ahmet

sizlere vaya samsunsporumuza hankisinin faydasi var?nuzumsuz konu kapatilsin bence