samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

Mert

Alıntı yapılan: CemBaba - 10 Eylül 2011, 00:39:56
Galip geleceğimize çok inandık, başaracağız dedik, son anlarda kaybettik. Onurlu mücadelemizi kutluyorum...  :kanka: Son halı saha maçım oldu. Kazmalıklarım için herkesten özür dilerim. Bütün yaz bana katlanmak zorunda kaldınız ;D Seviyorum sizleri abilerim - kardeşlerim...

Cem emin ol en fazla kazmalığı ben yaptım kardeşim :) hırslanıyorum mücadele etmek için ama ah şu sigaranın gözü kör olsun ciğerleri yemiş bitirmiş  :( maçta tempo arttığında heralde kalp krizi geçiriyorum dedim.Ama yine de güzel bir maç oldu emeği geçen tüm herkese teşekkürler.

ahmetsefa55

öncelikle serkan reyiz kusura bakmasın. :-[

sonrasında akaki yi tebrik ediyorum tek başına mucadele ettı. >l<
cem ı de tebrık edıyorum.ıyı atesledı takımı  :hnk:
sonrasında kimseye pas atmayıp beni şaşırtmadığı için hapay reyizi tebrik ediyorum  :D

benım de son maçımdı.haftaya cuma istanbula gidiyorum.artık kaç ay sonra oynarız Allah bilir.
hatamız olduysa affola.büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinde  :-*

altunay

gs arenaya gıdyoruz şimdiden ucak bıletlerı alınmıştır orda arkadaşlarla görüşmek üzere tabiki bu akşamda genclerbırlıgı maçındayız sevgıler saygılar

Serkan

kalptenþimþek

çağrı son golde bana faul yapmıştı sayılmaz o gol..maç 7-6 bitti

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 10 Eylül 2011, 12:47:25
çağrı son golde bana faul yapmıştı sayılmaz o gol..maç 7-6 bitti
abi yapma zaten bi tane attı onu da saymazsak valla futbola küsecek adam  :D :-*

kalptenþimþek

ayak bileğime bastı, o darbeye olmaması gereken felaket bir acı; ayak gitmiş resmen, o fırsatla golü de attı.. bi baktım çağrı herifi vidalı krampon giymiş :redcard:..maç 7-6 bitti anlıyacağınız..

mehmet yılmaz

Bu hafta ben de dahil bir çok arkadaşımız İstanbul deplasmanında olacak.
Samsun'da kalıp da maça gelecek olanlar liste yapmaya başlarsa iyi olur. Maç olmayacaksa en geç salı akşamı bildirelim ki halı sahaya ayıp olmasın. Var mı halı sahaya gelen?

mehmet yılmaz

Bu hafta herkes İstanbul yolcusu herhalde.
İptal ediyorum halı sahayı.

hacettepeli

iyi yolculuklar gidenlere. 3 atmadan gelmeyin :) samsunspor_x

mehmet yılmaz

##kdc##

kamuri

10_kamuri yeni forma yeni başlangıç ;D (sejoeye sevgilerle)

spooks

Atakumlu

1-samsuni
2-erdal
3-serkan
4-cüneyt
5-Spooks
6-Atakumlu55
7-
8-
9-
10-kamuri