Kahrolsun pkk, Kahrolsun israil

Başlatan YaşarDoğu, 31 Mayıs 2010, 10:29:49

« önceki - sonraki »

GurbetciFanatik

ah ah Adolf amcam kalkta bak bu yahudi tohumlara.
Bu Yahudilere üyle tassaklai adam yine lazim anlasilan.

mehmet yılmaz

Köktaş'ın ocağını PKK bastı
[ 31.05.2010 ]

Eski Samsunspor Başkanı Fuat Köktaş'ın sahibi bulunduğu Antakya'daki maden ocağına PKK'lı teröristler saldırdı. Saldırıda bir özel güvenlik görevlisi şehit oldu, 2 güvenlik görevlisi de yaralandı.Eski Samsunspor Başkanı Fuat Köktaş'ın Antakya merkeze bağlı Kisecik köyü kırsalında faaliyet gösteren maden ocağına PKK'lı teröristler saldırdı. Çıkan çatışmada 1 güvenlik görevlisi şehit oldu, 2 güvenlik görevlisi ağır yaralandı. Güvenlik görevlileriyle PKK'lı teröristler arasındaki çatışmada ise, 1 terörist de ölü ele geçirildi.

PKK'lı teröristler saldırdı

Olay, önceki gece saat 20.00 sıralarında Antakya merkeze bağlı Kisecik köyündeki  Eti Krom'a ait Akkök Madencilik'in işlettiği maden ocağında meydana geldi. Maden ocağında çalışan 32 işçi yemek yediği sırada, 7-8 kişilik bir PKK terör örgütü grubu önce roketatarla ateş açtı, ardından uzun namlulu silahlarla şantiyeye saldırdı.

Bir güvenlik görevlisi şehit

Maden ocağının güvenliğini sağlayan dört özel güvenlik görevlisi ile PKK'lı teröristler arasında çatışma çıktı. Yarım saat süren çatışmada güvenlik görevlisi Mustafa Dolumay (26) olay yerinde hayatını kaybederken, evli ve 1 çocuk babası Sabri Pekmez (28) ile Hüseyin Saraç (28) da yaralandı. Pekmez, Antakya Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak ameliyata alındı. Güvenlik görevlilerinin yakınları hastaneye akın etti. Çıkan çatışmada 1 terörist de ölü ele geçirildi. Şehit Mustafa Dolumay'ın cenazesi Antakya Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Operasyon başlatıldı

Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, Hatay Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, Cumhuriyet Savcısı Enis Yavuz Yıldırım ve Jandarma Alay Komutanı Kıdemli Albay Vedat Çolak da olayla ilgili soruşturmayı başlattı. Olayla ilgili açıklama yapan Vali Lekesiz, "Maden ocağında çalışan 32 işçi yemek yediği sırada bölücü terör örgütü mensuplarınca taciz ateşi açılmış, ilk açılan ateş sırasında bir güvenlik görevlisi şehit olmuş, 2 güvenlik görevlisi de yaralanmıştır. Olayla ilgili operasyon başlatıldı" dedi. Güvenlik güçleri de, teröristlerin yakalanması için bölgede operasyon başlattı. Olayın ardından saldırıda şehit olan ve yaralanan güvenlik görevlilerinin  yakınları hastaneye akın etti.

Köktaş Hatay'a gitti

Akkök Madencilik Yönetim Kurulu Başkanı ve eski Samsunspor Başkanı Fuat Köktaş da olayın ardından hemen Hatay'a gitti.Fuat Köktaş gazetemize yaptığı açıklamada, PKK'lı teröristlerin önceki gece akşam 20.00 sularında maden ocağına önce el bombasıyla sonra daha sonra da silahlarla saldırı düzenlediklerini belirterek, "Madendeki güvenlik görevlilerimiz de karşılık verdi. Bir güvenlik görevlimiz şehit oldu. Çatışma esnasında bir teröristi de ölü olarak ele geçirdiler. Şehidimizi defnettik. Başsağlığı görüşmelerimiz sürüyor. Acımız büyük" dedi.Akkök Madencilik'in işlettiği maden ocağına 2007 yılında yine PKK'lı teröristlercve yapılan saldırıda ocaktaki iş makineleri tamamen yakılmıştı. 2008 yılında yapılan saldırıda ise çıkan çatışmada can kaybı yaşanmamıştı.

AlıntıMaden Köktaş'ın çıktı
31 Mayıs 2010 / 14:01
Antakya merkeze bağlı Kisecik Köyü'nde faaliyet gösteren Ak Parti eski Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş'ın da ortağı olduğu Akkök Madencilik şirketine ait, Eti Krom maden ocağına terörist saldırı düzenlendi
Antakya merkeze bağlı Kisecik Köyü'nde faaliyet gösteren Ak Parti eski Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş'ın da ortağı olduğu Akkök Madencilik şirketine ait, Eti Krom maden ocağına terörist saldırı düzenlendi. Çıkan çatışmada 1 güvenlik görevlisi şehit oldu, 1 güvenlik görevlisi de ağır yaralandı
Antakya merkeze bağlı Kisecik Köyü'nde faaliyet gösteren maden ocağı PKK'lı teröristlerin saldırısına uğradı. Önceki gün Saat 20.00 sıralarında meydana gelen olayda teröristlerin hedefinde Ak Parti eski Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş'ın da ortağı olduğu Akkök Madencilik şirketine ait Eti Krom maden ocağı vardı. PKK terör örgütü üyelerinin silahlı saldırıda bulunduğu maden ocağında güvenliği sağlayan 4 güvenlik görevlisi ile PKK'li teröristler arasında çatışma çıktı. Çıkan çatışmada güvenlik görevlisi Mustafa Dolumay (26) olay yerinde hayatını kaybederken, evli ve 1 çocuk babası Sabri Pekmez (28) ağır yaralandı. Pekmez, Antakya Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak ameliyata alındı. Çıkan çatışmada 1 terörist de ölü olarak ele geçirildi. Ak Parti eski Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş'ın da ortağı olduğu şirkete bağlı maden ocağına yapılan saldırı ile ilgili Hatay Emniyet Müdürü, Cumhuriyet Savcısı ve Jandarma Alay Komutanlığı tarafından soruşturmanın devam ettirildiği açıklandı.

Denge

furkan5534

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 31 Mayıs 2010, 12:43:06
bir gün,elbet hesap zamanı gelecektir.

ne hesapı ya.. beklıyoruz böle salak gibi g**t  kadar herıfler neler neler yapıyor sadece ızlıyoruz.. >:( >:( >:( >:( >:(

Fecr_55

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 31 Mayıs 2010, 12:43:06
bir gün,elbet hesap zamanı gelecektir.

Ah bu BIR GÜN ne zaman gelecek acaba..Daha ne kadar bekleyecegiz..! O güne kadar yok olmayalim bari..

yasemin 5516

Alıntı yapılan: berusa55 - 31 Mayıs 2010, 12:46:42
Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyor insanlığın yüzkarası pkk ve israili de lanetliyorum! Bir gün kendi kanlarında boğulmalarını yüce Allah'ımdan diliyorum.

gurbetçi55

playmaker55

israile savas acilmali bizde bi örgut kurup sirf israilde avurpada köprüler ucurlmali binalar ucurulmali...kurali oynuna göre oynayacaksin nasil ki onlar bizim masum insanlarimiz katletiyor bizde aynisini yapali,

kana kan dise dis,,,baska türlü bu isler olmicak anlasilan..9 insanimiz öldürüdldü 9 israili ölmeli

eakgül55

Şehitlerimize Allah tan rahmet kederli  Ailelerine Sabır niyaz ediyorum  , Dilimin uçuna Gelenleri Söylemicem :...... ,     AHMEDİNEJAD Helal sana

YaşarDoğu

@SS55

50 yıldan fazladır bir soykırım, bir dram yaşanıyor sende ARAP hayranlığından bahsediyosun.Bende sendeki olmayan vicdandan bahsedeyim.Oraya giden gemilerin üstünde Türk Bayrağı vardı ,  Tv lerde gördün mü?Yardım etmeyle , yardım  göndermeyle arap hayranlığını  nasıl bir tuttun Allah aşkına...

Sercan

Bu adamların amacı zaten Türk ya da Arap öldürmek değil.Bu ib.elerin derdi Müslüman olanlarla.Ama bunun hesabını çok acı şekilde verecekler...

babasamsunlu

Sülo doğru diyonda bende yıllardır bu zulüme karşı bir tane arap milletinin bir şey yaptığını görmedim..Tamam gidelim savunalım da İstiklal harbini de çok unutmayalım..Bizi ilk satanların başında gelen arap milleti oturmuş Türkiye ne yapacak diye bekliyor..İşin insani tarafından bakınca elbette çok üzülüyorum ama Türk milleti olarak baktığımda geceleri uykularımı kaçıracak bir şey göremiyorum doğrusu..Osmanlı dağılıyor diye çığlık atan bizleri satanlar hem balkanlarda hem arap yarım adasında Osmanlı yıkıldıktan sonra çektikleri zulüm işkenceler ortada..

Yani demek istediğim önce kendi soylarına sahip çıksaydı bu araplar O zaman zaten İsrail diye bir devlet kurulamamış olacaktı...

YaşarDoğu

Abi ben burda Arapları savunma amaçlı söylemedim.Burda yaşanan olaydaki bakış açısına dikkat etmek istedim.Yani Araplar böyle davranıyor, bunları yapıyor diye bizde mi böyle davranmalıyız?.Bize yakışan bakış açısı dahil bu mudur?Bi soykırım var bariz ve net , yaşananlar gözönünde.

Ayrıca Türkiyenin bölgede büyük güç olduğunuda düşünürsek bizim ne yapacağımıza bakmalarıda gayet normal.

babasamsunlu

Valla bu bölgede büyük güç masalına ben artık inanmıyorum...
Senin Telekomun İsraillerin elinde..Sanayi kuruluşların yabancılara satılmış..Bütün askeri yedek parçalarını İsrail ve Fransadan temin ediyorsun.....,
İSRAİLİN 20 TANE HAVADA İKMAL UÇAKAĞI VAR..430 TANE F-16 TILARI VAR ÇÖLÜN ALTINDA ..Sendeki rakamlar bu rakamların 5 te 1 i kadar var yok..5 milyonluk İsrail dünyaya kafa tutyor...Ordaki bir ırkı yok ediyor..Sen de ise ne oluyor...Dağdaki karakolları basmayı bırak şehir merkeindeki bir "Komutanlık" teroristlerce çok rahatca basılıyor..Hemde roketatarlarla..

Ya çok daha uzun yazabilirim ama işin özü kardeşim u-yu-tu-lu-yo-ruz..Bölgede büyük güç felan bunlar biraz bana inandırıcı gelmiyor artık...Bi büyüklük varsa o da Atalarımızdan bize miras kalan büyüklük..

YaşarDoğu

Abi konuyu dağılmadan şunu söyleyeyim, Filistindeki vahşete yardım götürmenin Arap hayranlığıyla alakası nedir , ben bunu anlamadım.Kaldı ki yardımı götürenler gemiye Alaman yada Arabistan yada Mısır bayrağı asarak gitmediler, Tvlerde gördüğümüz gibi Türk Bayrağı vardı.