Kahrolsun pkk, Kahrolsun israil

Başlatan YaşarDoğu, 31 Mayıs 2010, 10:29:49

« önceki - sonraki »

YaşarDoğu

31 Mayıs 2010, 10:29:49 Son düzenlenme: 01 Haziran 2010, 00:32:25 Ant55
İsrail  soyunu sopunu , gelmişini geçmişini HİTLER öpsün. >:(

Ölenlere Allah tan rahmet diliyorum.Başımız sağolsun :(

kuzey55

biz son zamanlşarda iyice duyarsız hale geldik farkındamısınız.nerdeyse 19 mayısta bile başlık açmıyorduk.bu konularda neden iste girişllerine gerekli görseller yapılmıyuor veya en azından bi başlık yok..şu site girişine birisi lanet görseli yapsın lütfennnn

Jnr.Serkan

Bu israil amerika olmasa neyapacak.adamlar tamamen amerikadan güç alıyorlar.Bu yaptıkları resmen savaş sebebi.gidelim savaşalım görsünler müslümanlara eziyet etmek neymiş.tabi bu işler bu kadar kolay değil ama beni götürseler ben dahil giderim o lanet ülkeye

Mustee13

Bir gün öldürmediğim her yahudi için bana küfür edeceksiniz... (Adolf Hitler)

mehmet yılmaz

Alıntı

Lanetliyoruz!

İnsanlığın yüz karası İsrail'i ve PKK'yı bir kez daha lanetliyoruz!

Son günlerde artan ve en son İskenderun'daki denizcilerimize kadar uzanan terör saldırıları nedeniyle şehit düşen askerlerimize, özel güvenlik görevlisi ve köy korucularımıza Allah'tan rahmet dilerken, terör örgütü PKK'yı ile onun dışarıdaki, dağdaki ve şehirlerdeki uzantılarını telin diyoruz.

Ayrıca hiçbir kanun tanımayan, bir devletten çok terör örgütü gibi davranan, insani yardım götüren sivil gemilere saldırıp, çoğu Türk vatandaşı pek çok masumu katleden sözde devlet İsrail'i de lanetlerken, dünyanın artık bu haddini iyice aşan teröre ve katliamlara dur demesini beklediğimizi ifade ediyoruz.

www.samsunspor.biz

kerem55

kaptan 55

bir gün,elbet hesap zamanı gelecektir.

berusa55

Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyor insanlığın yüzkarası pkk ve israili de lanetliyorum! Bir gün kendi kanlarında boğulmalarını yüce Allah'ımdan diliyorum.

Atakumlu

Alıntı yapılan: berusa55 - 31 Mayıs 2010, 12:46:42
Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyor insanlığın yüzkarası pkk ve israili de lanetliyorum! Bir gün kendi kanlarında boğulmalarını yüce Allah'ımdan diliyorum.

mimar55

Bir gün gelecek, yahudileri tamamen ortadan kaldıramadığım için bana küfredeceksiniz.
                           >l< >l<adolf hitler >l< >l<
başka birsey demiyorum........

Sercan

Bir tane daha yaralı askerimiz şehit olmuş.Şehitlerimizin sayısı 7 oldu...

berusa55

Onlar sanıyorlar ki, biz sussak mesele kalmayacak,
Halbuki;
Biz sussak tarih susmayacak
Onlar sanıyorlar ki,
Bizden kurtulsalar mesele kalmayacak
Halbuki;
Bizden kurtulsalar, vicdan azabından kurtulamayacaklar...
Vicdan azabından kurtulsalar
Tarihin azabından kurtulamayacaklar.
Tarihin azabından kurtulsalar...
Tanrı'nın gazabından kurtulamayacaklar!

Sezai Karakoç

alperen

SametYılmaz55

Bunların hepsinin hesabı elbet sorulacaktır bu dünyada olmazsa ahirette.Tarihte ilk defa deniz kuvvetlerine saldırdı pkk şerefsizi bunuda israil şerefsizinden destek alarak yaptı aynı zamanda israil köpeği Türk gemisine saldırdı.İranla yapılan nükleer başlık anlaşması sebebiyle resmen gözdağı verdi köpekler >:( >:( >:( >:(

Turuncu