Nickinizin anlamı

Başlatan Jnr.Serkan, 18 Ağustos 2009, 13:37:31

« önceki - sonraki »

kumköylü ahmet

;D
Alıntı yapılan: Ant55 - 22 Ağustos 2009, 05:35:46
ANTalya  :P

Allah bağışlasın, büyüyünce bizim Deli Kadir'den daha karizmatik olacak, maşallah  ;)
insalllah sagol kardes iyi dileklerin icin allah herkeze nasip etsin insallah...

esedullah

ugrass

Alıntı yapılan: Prison Break - 20 Ağustos 2009, 18:06:36
aşığım ben bu diziye...Bitti diye felaket üzüldüm ama yapacak bişey yok efsane oldu benim için...ama efsanler ölmez biraz zaman geçsin tekrar tekrar izleyecem...onun yerini Lost-warehouse 13 ve True Blood ile doldurmaya çalışıyorum ama nafile :( umarım nickimin anlamını ve nerden geldiğini öğrenmiş oldunuz...i Love you Prison Break

tek geçerim..  ;)

BekiRcaN_5s

faruqras senin nickin anlamı da mı prison break :) alıntı yapmıssın hayırdır :)

[bu arada benim nickin anlamı "Bekircan 55"in değişik yazımı ilk üye olurken o şekilde yazmıştım kaldı.]

germencisse

Dartagnan

05 Eylül 2009, 20:58:55 #35 Son düzenlenme: 05 Eylül 2009, 21:00:55 Dartagnan
Alıntı yapılan: Tuareg55 - 21 Ağustos 2009, 12:38:06
micheal scolfield elektrik akimina kapildi ve mefta
Alıntı yapılan: 55sercan55 - 21 Ağustos 2009, 18:36:06
Michael öldü abi,çarpıldı :D :D

kotu oldu bunlar tamda bı heyecanla ızlıyordum :) sonunu ogrendık :S

bu arada nıckımın anlamı :

Charles de Batz-Castelmore, Comte d'Artagnan (d. 1611 - ö.25 Haziran, 1673) XIV. Louis'e silahşörlerin komutanı olarak hizmet etmiş ve Maastricht Kuşatmasında ölmüştür. Alexandre Dumas'ın Üç Silahşörler romanında kendisinden bahsedilmiştir.

wikipedia sagolsun :D

HoliganSamSunLu

benimki anlamını bünyesinde barındıran bir nik zaten...

55JNR55

55 JUNİOR 55 (55'lerin anlamını çözemedim bi türlü ;D)
Junior (ufaklık) sülalenin bizim jenerasyonda en küçüğüydüm ondan geliyor yıllardır her yerde bi Junior sıkıştırıyorum plaka dahil :)

BekiRcaN_5s

Alıntı yapılan: 55JNR55 - 06 Eylül 2009, 01:40:27
55 JUNİOR 55 (55'lerin anlamını çözemedim bi türlü ;D)

bende caner sanıyodum :) ve farklı bi yazım tarzı gibi düşündüm  :D

Pergani 55

07 Eylül 2009, 18:15:15 #39 Son düzenlenme: 07 Eylül 2009, 18:19:24 Pergani 55
Pergani, Endülüs Emevileri devrinde yaşamış bir bilim adamıdır. Kendisi bir Türktür ve branşı Cografyadır bende Cografya ögretmeniyim.kendisine hayranım inşallah bende günün birinde onun gibi bir deha olurum. Ben Türküm sadece Türke ve müslümana hayran olurum Pergani'yi rahmetle anıyorum mekanın cennet olsun büyük usta. Günün birinde sen ve senin gibi adı unutturulmaya çalışılan bilim adamlarımız kıymete binecek 

Ollivanders

New York Polis teşkilatına yeni katılmış olan devriye polisi Serpico (Al Pacino) meslektaşlarının çoğunun aksine artık sıradanlaşmış olan rüşvet olayına bulaşmak istemez, hatta rüşvet çarkının büyüklüğü karşısında dehşete kapılarak amirlerine başvurur ama beklediği ilgiyi göremez, artık teşkilatta herkesi karşısına alarak yalnız kalmıştır. İnatçı çabaları bir meclis komisyonunun dikkatini çeker ve onların desteği ile yozlaşmış polisler aleyhine tanıklık yapınca artık kendi hayatını da tehlikeye atmış olur. Filmin tanıtım sloganı da zaten şöyleydi: "İş arkadaşlarının birçoğuna göre o yaşayan en tehlikeli insandı, yani dürüst bir polisti."

supernatural_55

ulan serpico zaten 40 yılda bir film izliyorum şu filmi izledim herşeyi yazmışsın boğlum tekrarını izlemiş kadar oldum:))

Fecr_55

Fecr / Fecir..

Ilk kez Sagopa Kajmer'in Vasiyet adli sarkisinda duymustum..Kelime olarak cok hosuma gitti, anlami da kelimenin kendisi gibi güzel..

- Güneşin doğmaya başlama zamanı, tan vakti, güneşin doğmasından önceki alacakaranlık anlamına gelir. Arapçadan dilimize geçmiştir.
Fecr kelimesi Kur'an-ı Kerîm'de vakit manasında, sabah vaktini bildirmek üzere birkaç yerde de geçmektedir.

SSBiz Gençlik

Samsunspor.biz sitemizin genç nesline hitaben... ;D

Revenge