Nickinizin anlamı

Başlatan Jnr.Serkan, 18 Ağustos 2009, 13:37:31

« önceki - sonraki »

özkan

birincisi 17 ağustos depremınde birtek ben uyumuyordum o gece evde bu sayede erkenden boşalttık evi ikinciside sayısal lotoda tek rakamdan 6'yı kaçırmıştık 11 olması gereken rakam bizde 17 idi >:(

answer29

answer=cewap
29 da okul numaram sonu boskalmasın die:D:D

Sony

Alıntı yapılan: answer29 - 20 Ağustos 2009, 17:05:58
answer=cewap
29 da okul numaram sonu boskalmasın die:D:D

Tamamlamana gerek yoktu dostum answer olarakta kalabilirdi...  ;D ;D ;D ;D ;D

Sony

aşığım ben bu diziye...Bitti diye felaket üzüldüm ama yapacak bişey yok efsane oldu benim için...ama efsanler ölmez biraz zaman geçsin tekrar tekrar izleyecem...onun yerini Lost-warehouse 13 ve True Blood ile doldurmaya çalışıyorum ama nafile :( umarım nickimin anlamını ve nerden geldiğini öğrenmiş oldunuz...i Love you Prison Break

edmontdante

Monte Cristo Kontu Edmont Dantes

kaan

Alıntı yapılan: edmontdante - 20 Ağustos 2009, 19:01:24
Monte Cristo Kontu Edmont Dantes
Abi en çokta senin nickini merak etmişimdir şimdi öğrenmiş oldum  ??? Bide berusa bursa demekmiş onuda önceden söylemişti abimiz.

samsunmania

Normal bir taraftar profili çizemedim şu hayatta. Tabii ki bunda takımımızın da rolü büyük ;D ;D. Samsunsporluluk taraftarlığın yanında bir hastalık, bir yaşam tarzı bende. Bunun için nickim Samsunmania. 55 de asaletin numarası.

Oflu

Dedelerimizin Oftan Samsuna göc ettigi ve annemin dedesine zamaninda "Oflu Ali" dnildigi icin, Oflu  ;)

edmontdante

Alıntı yapılan: kaan - 20 Ağustos 2009, 20:25:36
Abi en çokta senin nickini merak etmişimdir şimdi öğrenmiş oldum  ??? Bide berusa bursa demekmiş onuda önceden söylemişti abimiz.

Monte Kristo Kontu, Alexandre Dumas'nın romanı. Yazarın başyapıtlarından biri olduğu kabul edilir. (Alıntı VİKİPEDİ)

celebi

Alıntı yapılan: Prison Break - 20 Ağustos 2009, 18:06:36
aşığım ben bu diziye...Bitti diye felaket üzüldüm ama yapacak bişey yok efsane oldu benim için...ama efsanler ölmez biraz zaman geçsin tekrar tekrar izleyecem...onun yerini Lost-warehouse 13 ve True Blood ile doldurmaya çalışıyorum ama nafile :( umarım nickimin anlamını ve nerden geldiğini öğrenmiş oldunuz...i Love you Prison Break

bu dizinin sonunda ne oldu  ::)

Jnr.Serkan

micheal scolfield elektrik akimina kapildi ve mefta

kumköylü ahmet

Kumköylü    : Carsambanin sirin Köyü olan KUMKöY
Ahmet        : ismim zaten
Resim         :Biricik Oglum Kadir.ismi Kadir gecesi Dogdugundan dolayi (bunuda ben aciklim dedim). ;D

Sercan

oguz_5528

samsunluyum
giresunda oturuyorum

adım oğuz..herkese selamlar ;D

AntZ

22 Ağustos 2009, 05:35:46 #29 Son düzenlenme: 22 Ağustos 2009, 05:43:32 Ant55
ANTalya  :P

Alıntı yapılan: kumköylü ahmet - 21 Ağustos 2009, 18:34:49
Resim         :Biricik Oglum Kadir.ismi Kadir gecesi Dogdugundan dolayi (bunuda ben aciklim

Allah bağışlasın, büyüyünce bizim Deli Kadir'den daha karizmatik olacak, maşallah  ;)