Samsun mu? Samsunspor mu? Neden?

Başlatan özkan, 09 Haziran 2009, 15:29:34

« önceki - sonraki »

supernatural_55

AlıntıSamsun da dogduk ama Samsun dısında yasayabilmemize ragmen Samsunsporun dısında yasayamıyoruz..

sBc-55

Samsunu Samsun Yapan Samsunspor Zaten  ;)

sadece55

samsun çünkü samsunsporu yarattığı için

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: erdo55 - 16 Haziran 2009, 01:19:06
samsun çünkü samsunsporu yarattığı için
samsunsporu yarattı ama ne yazıkki samsunsporlu yaratamadı?

özkan

Alıntı yapılan: BİR SEVDADIR SAMSUNSPOR - 16 Haziran 2009, 07:28:24
samsunsporu yarattı ama ne yazıkki samsunsporlu yaratamadı?
daha doğrusu samsunluluk bilinci içinde olup şehrinin takımına hizmet etmek isteyenleri yaratamadı desek daha dogru olur bir nebze!

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: özkan17 - 16 Haziran 2009, 11:16:59
daha doğrusu samsunluluk bilinci içinde olup şehrinin takımına hizmet etmek isteyenleri yaratamadı desek daha dogru olur bir nebze!
demek istediğim mesaj da o zaten.koltuktaki insanların samsunlu ama samsunsporlu olamayışı?

14.basamak

22 Haziran 2009, 00:41:50 #51 Son düzenlenme: 23 Ocak 2011, 04:03:31 kalptenþimþek
Çocuklara derler ya anneni mi babanı mı daha çok seviyorsun diye çocuklar en masum ve isabetli cevabını verir herzaman: ikisini de..

Bakınız Samsun sevgisi olmayan bir insanda Samsunspor sevgisi olması beklenen bir davranış değildir.. Tam tersi de söylenebilir, Samsunsporu sevmeyen bir insanda Samsun sevgisi göremezsiniz..

Samsunlu doğmaktan çok önemlidir Samsunlu ve Samsunsporlu olmak..
Samsunlu doğupta aslında Samsunlu olamadıklarının farkında olamayan malum takımları tutan nüfus cüzdanı hemşehrilerimiz vardır..
Ben onları Türk Filmlerindeki fakir ailesinden utanıpta kendisini arkadaş çevresine zengin lanseden kompleksli yeşilçam kızlarına benzetirim;      Senaryonun sonu ya morgda biter ya da yatakta..Gerçek birkaç zengin züppesi  dürmüşlerdir bizim saf anadolu kızını, birkaç günlük eğlenceleri olmuştur sadece..o kadar çok yeşilçam kızı vardır ki piyasada ye ye doyuramazlar bu züppeleri..İşin acı tarafı ne yenildiklerinin ne de öldüklerinin farkındadır bizim bu kızlar..

Bizansın hizmetkarı, Amisoslu Aleksandırlara da benzer bu tipler..Sonuçta Bizans İmparatorunun çok ta  ......dir Amisostaki Aleksandırın İmparatorunu gönülden sevmesi , yıllık vergisini tıkırında ödesin Aleksandır yeter..Yok ödemezse eğlencesi kaçar Bizans Sarayının, ekonomisi bozulur, surları zayıflar.. Çıkar sonra Fatih'in biri imparatorun başına yıkar o surları..Neden? Aleksandır titremiş kendisine gelmiştir,ödemez vergisini..Çünkü o Samsunlu İskender olmuştur artık..

Eee bizim Amisoslu Aleksandırlar ne zaman Samsunlu İskender olurlar bilemem ama en azından İstanbula meze olduklarının farkında olsunlar isterim..Doğdukları şehirli olmalarını isterim.. Yeşilçam kızlarının hayallerine kapılıp İstanbul yollarında başlarına kötü bir şey gelmemesini isterim, ha kendileri buna razıysa genişlemelerini acıyarak izlerim sadece..

Biz İskender kalalım mevzuya, adam olana yeter..

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: 14.basamak - 22 Haziran 2009, 00:41:50
Çocuklara derler ya anneni mi babanı mı daha çok seviyorsun diye çocuklar en masum ve isabetli cevabını verir herzaman: ikisini de..

Bakınız Samsun sevgisi olmayan bir insanda Samsunspor sevgisi olması beklenen bir davranış değildir.. Tam tersi de söylenebilir, Samsunsporu sevmeyen bir insanda Samsun sevgisi göremezsiniz..

Samsunlu doğmaktan çok önemlidir Samsunlu ve Samsunsporlu olmak..
Samsunlu doğupta aslında Samsunlu olamadıklarının farkında olamayan malum takımları tutan nüfus cüzdanı hemşehrilerimiz vardır..
Ben onları Türk Filmlerindeki fakir ailesinden utanıpta kendisini arkadaş çevresine zengin lanseden kompleksli yeşilçam kızlarına benzetirim;      Senaryonun sonu ya morgda biter ya da yatakta..Gerçek birkaç zengin züppesi  dürmüşlerdir bizim saf anadolu kızını, birkaç günlük eğlenceleri olmuştur sadece..o kadar çok yeşilçam kızı vardır ki piyasada ye ye doyuramazlar bu züppeleri..İşin acı tarafı ne yenildiklerinin ne de öldüklerinin farkındadır bizim bu kızlar..

Sonuçta Bizans İmparatorunun çok ta  ......dir Amisostaki Aleksandırın İmparatorunu gönülden sevmesi , yıllık vergisini tıkırında ödesin Aleksandır yeter..Yok ödemezse eğlencesi kaçar Bizans Sarayının, ekonomisi bozulur, surları zayıflar, çıkar Fatih'in biri imparatorun başına yıkar o surları..Neden? Aleksandır İskender olmuştur artık ta ondan..

Eee bizim Amisoslu Aleksandırlar ne zaman Samsunlu İskender olurlar bilemem ama en azından İstanbula meze olduklarının farkında olsunlar isterim..Doğdukları şehirli olmalarını isterim.. Yeşilçam kızlarının hayellerine kapılıp İstanbul yollarında başlarına kötü bir şey gelmemesini isterim, ha kendileri buna razıysa genişlemelerini acıyarak izlerim sadece..

Biz İskender kalalım mevzuya, adam olana yeter..

güzel bir tespit.ben de diyorum ki,samsun kırmızı samsunspor beyazı,yada samsunspor kırmızı samsun beyazı.yani bir bütün.çift takımlılara gelince,mutluluğu uzakta tanımadığınız kişilerde aramayın.mutluluk bir nefes uzağınızda?

eLLis

Samsunspor

Bu şehirdeki insanlar adamı çileden çıkartır vurdumduymazlar...

Kürsat Berrak

Samsun ve Samsunspor birbirinden ayrılmayan Sevgi ve Saygı kavramı gibi benim için ayrı ayrı düşünemiyorum...

germencisse

samsunda doğdum samsunda büyüdüm samsunun yemeğini yiyorum ölümüne samsunsporluyum..

KocumVolkan

03 Temmuz 2009, 02:23:39 #56 Son düzenlenme: 03 Temmuz 2009, 02:29:14 KocumVolkan
Samsunsporsuz bir Samsun asla olamaz..  imkansız.. ama Samsunsuz bir Samsunspor.. her zaman oldu olmayada devam edecek (hani destek hani nerde karadenizin büyük şehri samsun ? nie arkasında değil takımının )

yarın birgün kapanırsak o çok sevdiğimiz Samsunda aslında Samsunspor olmadan yaşamanın bir işkence olduğunu anlarız
kaldıki yenildiğimiz zaman samsun ne yaparsa yapsın beni neşelendiremez
ama binlerce km uzaktaki gurbetçi abilerimiz Samsunspor yendiğinde samsunun eksikliğini (pek) hissetmeden seviniyorlar...

Samsunspor çok farkldıır.. aslında biz Samsunsporu sevmesek Samsunuda sevmezdik.. merak etmeyin.. Samsunsporu sevmeyenlerin Samsunu ne kadar sevdikleri ortada...

ha en başta Samsunspor geliyor.. alınmasın Samsunda.. evimin (19 mayıs) koltuguna oturdugumda Samsunspor kadar hiç birşey bana yakın gelmiyor..

şöyle dersek bir sıralama yaparsak

1-Samsunspor
2-Samsun
3-Çarşamba(lıyım da :) )
4-Yaşadıgım ilçe (canik)

Samsun güzeldir muhteşemdir.. çünkü dünyadaki En bahtsız En sahipsiz ama dik duruşundan birşey kaybetmeyen Samsunsporun şehridir..

birde bazı abiler bu şehrin insanları yüzünden samsunu sevmiyorlar.. ona katılmıyorum
sonuçta Samsunsporumuzun futbolcularıda pek  sevilecek tipler  değil
eminim Samsuna ve Samsunspora sorsanız onlarda gerek şehirdeki gerek yönetimdeki kadrodaki ekipten memnun değiller..

Samsunlu olduğum için Samsunsporlu değilim.. Samsunluluk okadar basit birşey değil !
Samsunluyum.. Çünkü Samsunsporluyum...

Derya

Alıntı yapılan: celebi - 11 Haziran 2009, 16:11:41
maalesef barındırmıyor. samunlu olupta SAMSUNSPOR umrunda olmayan bir ton adam var. zaten başlıkta bunu için açıldı bir nevi

nasılki Samsunlu olup Samsunspor umrunda olmayan çok fazla kişi varsa,Samsunlu olmayıpta Samsunsporlu olanlarda var.Tıpkı benim gibi Samsunlu değilim ama Samsuna gidip,gören ve Samsunspora gönülden bağlı olan biriyim.O yüzden benim için önce Samsunspor

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: Derya - 04 Temmuz 2009, 09:17:30
nasılki Samsunlu olup Samsunspor umrunda olmayan çok fazla kişi varsa,Samsunlu olmayıpta Samsunsporlu olanlarda var.Tıpkı benim gibi Samsunlu değilim ama Samsuna gidip,gören ve Samsunspora gönülden bağlı olan biriyim.O yüzden benim için önce Samsunspor

helal olsun ist takımlarının peşinde koşan samsunlular utansın ... adamlık kimlik kartında değil yürektedir..

samet_55

önce samsunsporluyum..sonra samsunluyum..