Samsun mu? Samsunspor mu? Neden?

Başlatan özkan, 09 Haziran 2009, 15:29:34

« önceki - sonraki »

özkan

farklı görüşler çıkıyor işte daha neler cıkcak bakalım

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Kesinlikle samsunspor ilk sirada.zaten samsunsporumuzun basarisi ve ya basarisizligi samsun adini dillerde dolandirir veya unutturur.bakin sivas adi 2 yildir tv ler de gazetelerde tum medyada dolaniyor.gazetelerin cogu ozel sayfa bile ayirdilar.yani sozun ozu samsunspor var olursa samsun icin her zaman arti olur.

Ollivanders

Gurbette olmak cok zor gurbetteki samsun un degerini havasını o  kokusunu yesilligini ole bir arıyorki sormayın ama samsunspor suz samsun dusunulemez ! Her İKİSİDE KALBİMDE YATIYOR :D

AntZ

09 Haziran 2009, 20:17:25 #18 Son düzenlenme: 09 Haziran 2009, 20:19:41 Ant55
Bizler için Samsun u sevmemek diye birşey söz konusu olamaz. Şehrin tutumu yüzünden böyle bir düşünce içindeyseniz bu Samsun u sevmemek değil, şehrin tutumunu, sahip çıkmayanları sevmemektir. Öyleyse son zamanlarda (özellikle son 4-5 yıl) idarecilerinin tutumu yüzünden de Samsunspor u sevmeyelim.

Samsun'u sevmiyorum ama Samsunspor'u seviyorum diyen arkadaşlarım acaba Samsunspor aynı isimle İstanbul takımı olsa aynı sevgiyi beslerlermiydi Samsunspor'a?

europe_55

Bence Samsunspor ile Samsun ayrilamaz bir bütündür...

Önemli olan Samsunsporlu bir Samsunlu olmaktir...

Tiryakiler55

memleketimi candan seviyorum samsunspor'da memleketimin bir parcasidir... memleketimin her $eyini gururla ta$iyorum... mümkün oldugu kadariyla samsunun/samsunsporun reklamini yapiyorum... bu benim vazifem. bir samsunlu olarak samsun'dan ötesi yok benim icin

Akyol

Her zaman her yerde en büyük SAMSUN diye boşa bağırmıyoruz ;) Samsun'un en büyük markası şüphesiz SAMSUNSPOR'dur et-tırnak gibiler.Hem var mı Samsun gibi memleket herşeye rağmen vazgeçmem SAMSUN'dan ve SAMSUNSPOR'dan...

yaman55

samsunspor olmasa buşehirde nefes alınmaz

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Samsunu forma,samsunsporu da armasi olarak dusunursek,armasiz formanin hic bir ozelligi olmaz.yani samsunsporsuz bir samsun olu deniz gibidir.

FK_SAMSUN

Samsun olmasaydı Samsunspor olur muydu?Tabiki Samsun.Ayrıca Samsun, Samsunspor'u içinde barındırmıyor mu?

celebi

Alıntı yapılan: FK_SAMSUN - 11 Haziran 2009, 13:38:28
Samsun olmasaydı Samsunspor olur muydu?Tabiki Samsun.Ayrıca Samsun, Samsunspor'u içinde barındırmıyor mu?

maalesef barındırmıyor. samunlu olupta SAMSUNSPOR umrunda olmayan bir ton adam var. zaten başlıkta bunu için açıldı bir nevi

özkan

abi gözlerınden opuyorum senı helal olsun bı sen anladn ne demek ıstedgımı celebı abı

Yalnızca BİZ

Sevmekle bitiremediğim iki şey SAMSUN ve SAMSUNSPOR'dur...

kaptan 55

SAMSUNSPOR'suz SAMSUN düşünülemez.

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 12 Haziran 2009, 12:20:39
SAMSUNSPOR'suz SAMSUN düşünülemez.
evet haklısın kardeşim.trabzonu adı bile geçmez ts olmasa.kim tanır.bak sivas nasıl reklam yaptı.takım 2.olunca.