Samsun mu? Samsunspor mu? Neden?

Başlatan özkan, 09 Haziran 2009, 15:29:34

« önceki - sonraki »

özkan

Evet arkadaşlar Samsun mu,Samsunspor mu?
Hangisini daha çok seviyorsunuz?

Sadece Samsunspor

özkan

Şahsen ben samsun'u sevmıyorum pek siyasi sebebler..ama samsunspora ölümüne baglıyım..gayet acık degılmı tugberk?

Sercan

Anket saçma olmuş...Samsunspor'u seven elbette Samsun şehrinide sever.Başındaki insanlar yüzünden bu şehri sevmemek çok saçma ve yanlış...

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

ikiside Etle tirnak gibi bana gore.birbirlerini tamamliyorlar.ama futbol gunumuzde iyi bir reklam ve tanitim araci.zaten sanayi bazinda gelismis degiliz.futbol  takimi o sehrin en buyuk markasidir.onun icin cogu kentler futbol takimi ile tanınıyor.yani once samsunspor diyorum.

red_white

özkan bende pek tutmadım sölim  :D

özkan

genel bir yargı yanlıs olur bence herkez bi düşüncesini yazsın bakalım ortalama birseyler cıkar heralde konu hakkında sitemzin düşüncesi olark

King Of The North

Yeri geldi ben bu şehre yıllarca nefretle baktım ama Samsunsporluluğum asla değişmedi,her ne kadar vazgeçmek istediysem de başaramadım.
Samsunluluk adam olmadıktan sonra hiçbir önem arz etmeyen bir durum benim için,adamlığınla şehrini temsil edersin,adam olmazsan bilmeyen bütün şehri senin gibi sanar.

Kodalak

Bu nasıl bir konu böyle

Cevabı yok bu sorunun yada bir şık daha açın her ikiside diye

özkan

Alıntı yapılan: red_white - 09 Haziran 2009, 15:43:03
özkan bende pek tutmadım sölim  :D
yok abı canın saolsun da ne bılım aklıma geldı onemlıdır dıye dusundum yazdım bakdım oladı sılerız bırazdan  ;)

özkan

Alıntı yapılan: KODALAK - 09 Haziran 2009, 15:44:03
Bu nasıl bir konu böyle

Cevabı yok bu sorunun yada bir şık daha açın her ikiside diye
actım  ;)

red_white

yok kalsın bakalım sonuçlara yüzde yüz Samsunspor çıkıcak ben sana sölim :)

Kodalak

Orası şüphesiz ama SAMSUN'um benim güzel memleketim

Gezmediğim il kalmadı güzel memleketimizde heryerde hep SAMSUN dedim,herkese hep SAMSUNSPOR dedim

Ne can'dan geçerim nede canan'dan......

özkan

galıba ben yanlıs anlasıldım arkadslar ;D hanı samsunmu samsunspormu derken ben sehrın guzellıgını degıl gelısmıslıgını,ulkedekı konumunu,vsvs ozelıklerını kastetmısdım yoksa samsun kotu demedım  ;D

mehmet yılmaz

Samsun'u Samsunspor'dan ayrı görmem ama Samsunsporluyu, Samsunludan ayrı görürüm.

Makbul olan Samsunsporlu olandır!