Trabzon Büyüksehir olmak istiyor !

Başlatan Sercan, 02 Aralık 2008, 20:11:53

« önceki - sonraki »

celebi

selahattin55

trabzon byük köy olsun muhtarda y.z.yılmaz olsun.

beşnumara

Alıntı yapılan: celebi - 05 Mart 2009, 15:54:24
öss sayfasına baksana
abi daha yeni gördüm mesajı yaaa :D
Alıntı yapılan: 35ama55 - 05 Mart 2009, 16:24:14
bende öss bölümünü okuduktan sonra ayıktım durumu  :D ama kardeşin de bismillah demeden , bana özelden mesaj atmış , imzandaki yazı ne demek diye , bir de üstüne trabzon ile alakalı yazı yazınca dedim nolii , bu trabzon ajanı kesin  :D öğret kardesım sen de ona bazı seyleri , bu arada ramazan hoşgeldin aramıza  :D
art niyeti yoktur kesin sadece merak etmiştir emin ol :D fazla takılmaz ama zamanla daha da ısınır siteye

celebi

Allah adamı gozgoz kardeşimin diline ve eline düşürmesin

Lazoli

büyüksehirmi puahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ;D ;D ;D ;D ;D

yollari asfalt bile degil trabzonun ;D ;D

ramcQ_55

büyükşehir ancak büyüyerek olur kücülerek deil
99 sayımında trabzon 970 bin cıvarında nüfusu vardı şimdi ise bilgisayara gecti herşey meydana cıktı ve 760 binin altına düşmüş nerde güzel trabzon nerde sanayisi SAMSUN'da daha ii trabzon nerdee SAMSUN'dan kat kat güzel olan trabzon o yüzdenmi devamlı göc veriyosunuz güzel olduğu için ve sanayisi SAMSUN'dan daha ii olduğu içinmi göc veriyosunuz ula kabullenin artık DEİL ÖNÜMÜZDEKİ 5 YIL 50 YILDA GECSE SİZZ BÜYÜK ŞEHİR OLAMASSINIZ
CÜNKİ .....BİZ SİZİN BABANIZIZ BİZ NE DERSEK OL OLUR

guvener55

karadenizin en büyüğü ve tek büyüğü biziz.bunu öğleden önce kafanıza sokun ;D ;D ;D

berusa55

Siz bırakın büyükşehir olmayı nüfusunuzu şişirmemeyi öğrenin önce. Sahte nüfuslu şehir sizi. 740binlerde olan nüfusunuzu önceki adrese dayalı olmayan sayımlarda mükerrer sayımlarla şişire şişire 970bin gösterip devletten aldığınız haksız paranın hesabını verin. Büyükşehir olcakmış!

Kais

vay be gerçekten öylemi? devlet neden birşey demiyor o zaman

berusa55

Birçok şehir yaptı bunu hep de yapılıyordu. Şişirme nüfuslu az şehir yoktu! Ama Samsun'umuz bu konuda büyükşehirliliğine yakışır duruş sergiledi her sayımda. Şişirme sayımlar göstermedi. Ve bugün Karadenizin tek Büyükşehiri olmayı hakeden nüfusu ve şehir yapısına sahip şehriyizdir bu su götürmez bir gerçektir. Allah doğrunun yanındadır her zaman...

AntZ

Alıntı yapılan: ramcQ_55 - 15 Mart 2009, 00:53:28
büyükşehir ancak büyüyerek olur kücülerek deil
99 sayımında trabzon 970 bin cıvarında nüfusu vardı şimdi ise bilgisayara gecti herşey meydana cıktı ve 760 binin altına düşmüş nerde güzel trabzon nerde sanayisi SAMSUN'da daha ii trabzon nerdee SAMSUN'dan kat kat güzel olan trabzon o yüzdenmi devamlı göc veriyosunuz güzel olduğu için ve sanayisi SAMSUN'dan daha ii olduğu içinmi göc veriyosunuz ula kabullenin artık DEİL ÖNÜMÜZDEKİ 5 YIL 50 YILDA GECSE SİZZ BÜYÜK ŞEHİR OLAMASSINIZ
CÜNKİ .....BİZ SİZİN BABANIZIZ BİZ NE DERSEK OL OLUR

Aynen kardeşim nüfusu düşe düşe ilçe olacaklar çıkmışlar birde büyükşehir olmaktan bahsediyorlar :D

kaptan 55

Karadenizin tek BÜYÜKŞEHİR'i SAMSUN'dur.

cem and naz55

bizim mahalleninde ilçe olmasını istiyorum ;D ;D

Fecr_55

secimlerde iktidar partisini sasirtmis bir il artik Trabzon..bakarsin destekle büyüksehir oluverir 2 güne..! sabretsinler yeter ki..!

emre

büyüyecek abisi nie öyle diyosun hevesini bari kılma. ;) ;D