Kalbinizden kopup gelen bir cümle.. hadi buyrun

Başlatan hala kızı, 07 Ağustos 2008, 23:37:09

« önceki - sonraki »

Derya

Gülmeyi seviyorum  :) Çünkü SAMSUNSPORLUYUM

esedullah

germencisse

babasamsunlu

germencisse

Canımızsın kanımızsın alnımızın akısın SAMSUNSPOR..

özkan

Şu face ve msnde sıkça takılan cengiz gokan kolomoç sefa ömür ejder bunlara uyuz oluyorum sankı benı kazıklıyolarmış gibime geliyor ben köpek gibi çalışırken ne kadar cüzi bi para alıyrken adamlar sabah aksam facede msn de milyarları kaldırıyo dun gece saat 2 de gokan kolomoç bey vıdeo paylaşmış hemde aptal saptal emo kızların vıdeosu >:( >:( Aldıklarının karşılığı face mi msn mi?

Oflu

Alıntı yapılan: özkan17 - 09 Eylül 2009, 11:45:43
Şu face ve msnde sıkça takılan cengiz gokan kolomoç sefa ömür ejder bunlara uyuz oluyorum sankı benı kazıklıyolarmış gibime geliyor ben köpek gibi çalışırken ne kadar cüzi bi para alıyrken adamlar sabah aksam facede msn de milyarları kaldırıyo dun gece saat 2 de gokan kolomoç bey vıdeo paylaşmış hemde aptal saptal emo kızların vıdeosu >:( >:( Aldıklarının karşılığı face mi msn mi?

EE dünya hali bu, naparsin?

esedullah

Yokluğun Başımı Taşlara Çalsa
Gideceksen Eğer Kendin Bilirsin....

Sony

babasamsunlu

kalptenþimþek

14 Eylül 2009, 20:54:51 #55 Son düzenlenme: 20 Nisan 2011, 18:27:07 kalptenþimþek
Samsunspor, lig ikincisi fenerbahçeyle arasındaki puan farkını 4'e çıkartarak son haftaya girerken, Süperlig Şampiyonluğunu garantiliyor! Evet,2011/2012 Süper Lig Şampiyonu SAMSUNSPOR!!!

YaşarDoğu

Herşeyin hayırlısı olur inşAllah

Her son, bir başlagıçtır...