Herkes Ne İşle Uğraştığını Yazsın

Başlatan SaMsUnSpOr 55, 15 Mart 2008, 18:08:23

« önceki - sonraki »

SSBiz Gençlik

Millet mezun olmamı istiyorsanız; iki ayda olurum mezun... ;) :D ;D :D ;) :)

Ollivanders

Ya birak Allahını seversen butun dişçi tayfasını tanıyorsun . Samsunda rahat rahat yuruyemiyoruz senin yuzunden :)

**KaR6**

şimdinin profları zamanında keremin sıra arkadaslarıymış öle diyolar ;D

Serkan

Kerem'le sokakta yürümek ölüm , bizim evden , cennet'e gidene kadar minumum 15 kişiyle sohbet edermi adam , hepside sınıf arkadaşları ee 10 sene aynı bölümde okumak avantajlı :D

SSBiz Gençlik

Alıntı yapılan: **KaR6** - 06 Ekim 2010, 12:16:15
şimdinin profları zamanında keremin sıra arkadaslarıymış öle diyolar ;D

Daha Profesör olmadılar... Hiç adam gibi çalışmıyorlar...  :-[;) :D :-[

eakgül55

Niğde Üni. 1 . sınıf otomotiv okumaktayım Audi de staj gördüm inş. okul biterse Almanya ya doğru gitmeyi düşünüyorum ( Almanya da olanlara duyrulur  kardeşinize yer var mı   :) )  ayrıca grup istanbul un en küçüğü benim  :D

Burak

Alıntı yapılan: SSBiz Gençlik - 06 Ekim 2010, 12:28:04
Daha Profesör olmadılar... Hiç adam gibi çalışmıyorlar...  :-[;) :D :-[

olum o kadar diş doktoru arkadaşın var hep kamyoncuların defterini tutuyorsun yok mu serbest meslek defterin bütün samsun ' un genç nesil doktorlarının defterini babanın tutması lazım :)

alperen

Aksaray üni.-Çevre müh.  2.sınıf

Ayberk

Kerem abime ne yüklenmişsiniz be değerli ss.biz'in güzide abileri :D :D

Kerem abiyi bu sene fakültenin geleneksel futbol turnuvasında kadromuzda görmeyi çok isteriz,teklifimizi yaprık,cevap bekliyoruz,küçük pürüzler kaldı.Eee kadroya tecrübeli isimlerle gençlerin kaynaşması şeklinde takviyeler yapmak gerek :P Kerem abi seviyorum seni beee :) :) ;)

Burak

Alıntı yapılan: DeLaGuarda - 08 Ekim 2010, 22:01:58

Kerem abiyi bu sene fakültenin geleneksel futbol turnuvasında kadromuzda görmeyi çok isteriz,teklifimizi yaprık,cevap bekliyoruz,küçük pürüzler kaldı.Eee kadroya tecrübeli isimlerle gençlerin kaynaşması şeklinde takviyeler yapmak gerek :P Kerem abi seviyorum seni beee :) :) ;)

papazlık yapar olum o takımda :)

Ayberk

_SoN_

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: DeLaGuarda - 08 Ekim 2010, 22:01:58

Yaş haddinden giremez o takıma, veteran takımı olsa neyse :)

Bu arada geçen gece yeğenimi bir hastanenin acil diş polikliniğine götürdüm. Genç bir doktor vardı, nere mezunusun dedim. Samsun deyince Kerem'i sordum.

- Aaa... Kerem abi mi? Tanıyorum tabii ... Dedi...
Daha da birşey diyemedim :) :)

Ayberk

Bu noktadan sonra gülme abine gelir başına mentalitesini benimsiyor ve Kerem abimin safına geçiyorum :P :P  ;)

Serkan

Sen beni çağır izlemeye Kerem abin papazlık yapamaz;) rakip takımda gol atamaz :D