Kurtlar Vadisi Bordo Mavi Balonlar

Başlatan Sadece Samsunspor, 30 Mayıs 2009, 11:03:56

« önceki - sonraki »

Sercan

Alıntı yapılan: **KaR6** - 30 Mayıs 2009, 13:27:21
ortada tepki gösterilecek değil, imrenilecek bi davranış var bana göre de.. hatta ben diziyi izlerken farkettim ve kıskandım.. tepki mesajı gönderilecekse show tv ye değil, bizi temsil eden vekillere başkanlara gönderilmeli ki bizim niye böyle bir lobimiz yok diye.. bize hakaret yok bişe yok, ne diye tepki göstereceğiz ki? kendi şehrimizin belediye başkanı bile bize sahip çıkmazken show tv nin sahip çıkmasını mı bekleyeceğiz?

kaptan 55

sevgili kardeşim bu tip işlerde seyirci ve okur tepkileri inan çok önemlidir eğer yeteri kadar tepki mesajı atar tepkimizi dile getirirsek gerekli mesajlar gerekli yere ulaşır.

kuzey55

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 30 Mayıs 2009, 13:29:00
sevgili kardeşim bu tip işlerde seyirci ve okur tepkileri inan çok önemlidir eğer yeteri kadar tepki mesajı atar tepkimizi dile getirirsek gerekli mesajlar gerekli yere ulaşır.

diziyi izleyenlerin kişisel tercihini kullanarak rahatsızlığını dile getirip boykot mesajı göndermesi etkili olabilir tabi.ama arkadaşlarıma katılıyorum lobi var adamlarda bizimkiler gibi değiller.

umuttekin55

arkadaşlar konuşmanın anlamı yok daha_yapan yapmış geri dönüşü yok artık_bizimde olsa biz yapsak...

**KaR6**

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 30 Mayıs 2009, 13:29:00

peki amacımız ne olacak tepki mesajı atarak? balonları geri mi alacaklar? adamlar yaptı havalarını, biz de bakıyoruz öyle.. bizim kaybettiğimiz nokta bu, bi fıkra vardır cehennemde sadece Türklerin kazanının başında zebani yokmuş diye, bilen bilir, bizim ki de o hesap.. adamlar ilerledikçe biz daha ileri gitmeye calısacağımıza onları durdurmaya çalışıyoruz.. sonuç: ne onlar duruyo ne biz ilerleyebiliyoruz..

artık sağı solu boşverip kendi işimize bakmamız lazım, takım elden gidiyo biz hala çoluk çocuk işi balonla ugrasıyoruz..

Ollivanders

Alıntı yapılan: **KaR6** - 30 Mayıs 2009, 13:35:11
artık sağı solu boşverip kendi işimize bakmamız lazım, takım elden gidiyo biz hala çoluk çocuk işi balonla ugrasıyoruz..

umuttekin55

elimizden gelse zeplin uçururuz bizde :D

Oflu

30 Mayıs 2009, 13:57:59 #22 Son düzenlenme: 30 Mayıs 2009, 14:04:43 Oflu
Alıntı yapılan: **KaR6** - 30 Mayıs 2009, 13:27:21
ortada tepki gösterilecek değil, imrenilecek bi davranış var bana göre de.. hatta ben diziyi izlerken farkettim ve kıskandım.. tepki mesajı gönderilecekse show tv ye değil, bizi temsil eden vekillere başkanlara gönderilmeli ki bizim niye böyle bir lobimiz yok diye.. bize hakaret yok bişe yok, ne diye tepki göstereceğiz ki? kendi şehrimizin belediye başkanı bile bize sahip çıkmazken show tv nin sahip çıkmasını mı bekleyeceğiz?
Alıntı yapılan: **KaR6** - 30 Mayıs 2009, 13:35:11
peki amacımız ne olacak tepki mesajı atarak? balonları geri mi alacaklar? adamlar yaptı havalarını, biz de bakıyoruz öyle.. bizim kaybettiğimiz nokta bu, bi fıkra vardır cehennemde sadece Türklerin kazanının başında zebani yokmuş diye, bilen bilir, bizim ki de o hesap.. adamlar ilerledikçe biz daha ileri gitmeye calısacağımıza onları durdurmaya çalışıyoruz.. sonuç: ne onlar duruyo ne biz ilerleyebiliyoruz..

Mustafa arkadasim, agzindan bal akiyor.

Sacmalik olarak dedigim su, bende gördüm balonlarin ucurulmasini. Bende kiskandim, imrendim ve "o balonlar 55. bölümün 55. dakikasinda kirmizi-beyaz ucurulsaydi ne güzel olacakti" dedim. Ama Kurtlar Vadisinde balon ucuruyorlar diye adamlara tepki göstermedim. Helal olsun Trabzonlulara. Sehrin reklamini en iyi nasil yapabileceklerini anlamislar ve yapiyorlarda. Trabzonspor maclarinda 61. dakikada balonlar ucurulur ve taraftar cosar. Gaziantep ve Konyada yapmaya basladi bu tür seyleri. Trabzonun herseyine kizamazsiniz. Burada bir arkadasimizin imzasi su idi: "Bize heryer Samsun!" "Bize heryer Trabzon" cümlesinide Trabzonlular "icaat" etmistir. Demek istedigim, hep elestirecegine, hep küfredip isyan edecegine bazilari takimimiz icin, sehrimiz icin ne yapabiliriz diye düsünmeleri gerekir.

Icki masasinda gavurlara küfret misali, klavye basinda oturup yok Trabzonlular söyledir böyledir masali ile avutmayalim kendimizi. Trabzonlular böyledir masallari yüzünden zaten biz yerimizde sayiyoruz, onlar Süper Ligde Sampiyonluk kovaliyor. Isler iyi giderse ya Sampiyon olurlar yada Sampiyonlar Ligine giderler. Ozaman gör sen Trabzonlularin havasini.

Trabzonlularla tartismaya girmeye gerek yok ozaman daha, adam diyecekki "Senin takimin nerde? Cevap ver, ondan sonra konus!" Peki ne diyeceksin ozaman? Orhan Gencebay, Orhan Hakalmaz, Ferhan Sensoy, Levent Kirca, Sagopa Kajmer gibi ünlülerimiz var ama lobimiz yok. Trabzonlulara, memleketlerini sevdikleri icin küfür mü edelim yani? Volkan Konak kendine ait olan Trabzonsporun Kartal tesislerinin hisselerini Trabzonspora bagisladi. Bizimkiler birak bagislamayi Samsunsporun hisselerini almazlar. Trabzonlulara kizacagina, onlari tebrik et, bizim utanmazlara isyan et. Baskanimiz bile Galatasarayli. Ne beklersin böyle bir zihniyetten. Sadri Senerin oglu Galatasaray formasi ile yakalansin, ailesini kursuna dizerler.

Önce kendimize bakip ondan sonra konusalim lütfen.

Ben Trabzonlulari tebrik ediyorum ve helal olsun diyorum. Sorsan, 400.000 nüfusu var Trabzonun ama 15 milyonluk sehirmis gibi reklam yapiyor.

Can Ulun Izmire gitsin, Serkan Aykut futbolu biraksin, hazir Iskan bakanimiz oldugu halde baskan "Transfer yapamayacagiz" desin, sizde gelip balonlarla tepkilerle ugrasin.
Biz yerimizde sayalim, baskalari sampiyonluk kovalasin. Sizede helal olsun...

umuttekin55

Alıntı yapılan: Oflu - 30 Mayıs 2009, 13:57:59
Mustafa arkadasim, agzindan bal akiyor.

Sacmalik olarak dedigim su, bende gördüm balonlarin ucurulmasini. Bende kiskandim, imrendim ve "o balonlar 55. bölümün 55. dakikasinda kirmizi-beyaz ucurulsaydi ne güzel olacakti" dedim. Ama Kurtlar Vadisinde balon ucuruyorlar diye adamlara tepki göstermedim. Helal olsun Trabzonlulara. Sehrin reklamini en iyi nasil yapabileceklerini anlamislar ve yapiyorlarda. Trabzonspor maclarinda 61. dakikada balonlar ucurulur ve taraftar cosar. Gaziantep ve Konyada yapmaya basladi bu tür seyleri. Trabzonun herseyine kizamazsiniz. Burada bir arkadasimizin imzasi su idi: "Bize heryer Samsun!" "Bize heryer Trabzon" cümlesinide Trabzonlular "icaat" etmistir. Demek istedigim, hep elestirecegine, hep küfrediyp isyan edecegine bazilari takimimiz icin, sehrimiz icin ne yapabiliriz diye düsünmeleri gerekir.

Icki masasinda gavurlara küfret misali, klavye basinda oturup yok Trabzonlular söyledir böyledir masali ile avutmayalim kendimizi. Trabzonlular böyledir masallari yüzünden zaten biz yerimizde sayiyoruz, onlar Süper Ligde Sampiyonluk kovaliyor. Isler iyi giderse ya Sampiyon olurlar yada Sampiyonlar Ligine giderler. Ozaman gör sen Trabzonlularin havasini.

Trabzonlularla tartismaya girmeye gerek yok ozaman daha, adam diyecekki "Senin takimin nerde? Cevap ver, ondan sonra konus!" Peki ne diyeceksin ozaman? Orhan Gencebay, Orhan Hakalmaz, Ferhan Sensoy, Levent Kirca, Sagopa Kajmer gibi ünlülerimiz var ama lobimiz yok. Trabzonlulara, memleketlerini sevdikleri icin küfür mü edelim yani? Trabzonlulara kizacagina, onlari tebrik et, bizim utanmazlara isyan et. Baskanimiz bile Galatasarayli. Ne beklersin böyle bir zihniyetten. Sadri Senerin oglu Galatasaray formasi ile yakalnsin, ailesini kursuna dizerler.

Önce kendimize bakip ondan sonra konusalim lütfen.

Ben Trabzonlulara tebrik ediyorum ve helal olsun diyorum. Sorsan, 400.000 nüfusu var Trabzonun ama 15 milyonluk sehirmis gibi reklam yapiyor.

Can Ulun Izmire gitsin Serkan Aykut futbolu biraksin, hazir Iskan bakanimiz oldugu halde baskan "Transfer yapamayacagiz" desin, sizde gelip balonlarlan tepkilerlen ugrasin.
Biz yerimizde sayalim, baskalari sampiyonluk kovalasin. Sizede helal olsun...

**KaR6**

bir de bi yanlış anlaşılmanın önüne geçeyim, kimse burda trabzon savunuculuğu yapmıyor.. uyarmak istediğim nokta şudur ki, gözümüzde öyle bi nefret uyanmış ki bir şehire karşı, kendi acizliğimizi görmemizi engelliyor neredeyse..

Samsunspor kotu gidiyor haberlerine 5-10 kişi yorum yapmazken konu bunlar olunca uzuyor da uzuyor muhabbet.. yaa arkadasım, onlar rakipse karalayarak bi yere varamayız, onlardan daha iyi birşeyler yapmamız lazım ki bi yere vursun..

bakın mesela 2 gun sonra sitemiz mükemmel bir hal alacak, balonla pamuk şekerle uğraşana kadar çıkıp 'işte karadenizin en iyi taraftar sitesi Samsunsporumuzun' diye reklamımızı yapmak varken, ona buna balon ucurdunuz tu kaka demenin bize hiç bi faydası yok..

benim köken oralı zaten, malum, ama benim için trazbon bi mahalleden ibarettir, gerisini sevmem.. hatta ne kadar trabzonlusporlu varsa diyeyim gerisini siz anlayın..

ama bu şekilde söverek karalayarak başkalarını biz ilerleyemeyiz, bunu anlatmaya çalışıyorum..

Amsterdamli

Sahsi fikrimi soyleyecek olursam surekli Trabzonspor konulari okumaktan rahatsiz oluyorum. Banane Trabzonspordan. Ben kendime bakarim. Niye onlar hakkinda hep baslik acip onlari konusuyoruz ne gerek var buna?

Biz Samsunsporluyuz kendi isimize bakalim. Bu basligi o yuzden kilitliyorum.