Bank Asya 1.Lig 22.Hafta Boluspor-SAMSUNSPORumuz: 0-1

Başlatan King Of The North, 14 Şubat 2011, 23:00:10

« önceki - sonraki »

Serkan

kuzey55

Alıntı yapılan: Serkan - 20 Şubat 2011, 02:03:34
nie gelmedin  (=

otobüs boş olur takım izine çıkar dedi mehmet abi o yüzden. bi de pm atıcam sana burda yazamam :)

Serkan

kuzey55

Alıntı yapılan: Serkan - 20 Şubat 2011, 02:09:11
( = hahaha geçmiş olsun kardeşim .

sağolasın...numaralar uysa gelcektim de yanına ama uymaz diye tahmin ettim :)

twitter

Serkan

berusa55

Video'nun sonunda içerden o sene bu sene diye ses geliyor! Bizim için ne güzel söylemişler Bolulular!

Evet ama size değil bize: O sene Bu Sene!  :D

LisandroLopez

Sioux

bu sinan akyol denilen köpoğlu neler demişti, hatırlayalım.

AlıntıSamsunspor bize rakip olabilecek birtakım değil.Sezon başı düşmesek yeter derlerken şimdi havaya girdiler. Bizlerin3-4 senedir heyecansız & play-offsuz ligimiz yokken, onlar düşmemeye oynadılar.1 TL ye bilet satıp 300 kişiye maç yaptılar. Onlarında yarısını bedava dağıtarak stadı doldurmaya kalktılar. Elbette geçmişte büyük bir futbol kenti idi... İdi diyorum çünkü şimdilerde bu kadar hedefe yakın olan takımlarına bile sahip çıkmıyor küsüyorlar.Bizdeki inancın 100 de 1 onlarda yok.Ayrıca bize şanslarının hiç tutmadığını da düşünürsek bu maçı rahat alırız.Eğer bu tip maçları alamayaksak; şampiyon olamayız.Tek elle tutlur adamları bence kalecileri Ahmet.Bize karşı bir sempatisi de var.Sezon başı anlaşmamıza rağmen olmadı. En rahat maçlarımızdan birini oynayıp 3-0 galip geleceğiz.

Bu tribün davul tokmağının yazdıklarının alayı saçmalık fakat sadece ilk cümlesi çok doğru. Samsunspor, Bolu'ya rakip olamaz, sizin rakibiniz Düzcespor'dur!!!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

radikal-fma

şimdi abdullaziz son zamanlarda çok lakayıt ve motive olmamış bir şekilde oynuyor. benim teşhisim Ufuk'un alınmasından sonra sol kanadın bankosu olmaktan çıktı hazmedemiyor.durum son derece amatörce....taraftar guruplarımızın  anti trabzon tavırlarından abarttığınız kadar etkilendiğini zannetmiyorum. eğer öyleyse gitsin halı sahada oynasın. Gelelim Son günlerde artan trabzonspor reaksiyonlarımıza... malum rize maçı trabzonlu taraftarlar rizespora destek veriyor.iş başkanın açıklamalarına kadar gidiyor. valla dostlar samsunspor sevdalıları Trabzonspor'un gölgesiyle kavga etmeyelim. şimdi onlarla ligimiz ayrı yolumuz ayrı hedef süper lige çıkmak kendimize böyle saçma sapan gereksiz gündemler oluşturmayalım. süper lige nasıl çıkarız ona odaklanalım. samsunspor taraftarı için her takım aynı mesafede........ abullazizde artık cezayı hak ediyor kulağı bi sağlam çekilmeli :)

LisandroLopez

Onun hayatını Trabzon kurtarmayacak , Trabzon'a yaptığımız olumsuz tepkiler yüzünden bu durumda olduğunu bende zannetmiyorum.
Yedek kalmanın verdiği mutsuzluk huzursuzluk olsa gerek. Birde kendini takımın papazlarından görmesi..
Böyle giderse kendini yiyecek haberi yok...

emre

bu maçı söke söke almadık tamam ama zaten bu maçta karsıya karsıya gelen bolu'nun hucumuyla bizim savunma gücümüzdü.Bolu'nun kanatlardan ceza sahası içine gönderdiği toplar gerçekten çok etkiliydi.Savunmamızda da Kemal'e zaten diyecek yokta Ersin'de Kemal'le tam uyum içinde oynadı.Musa da onlara katılınca geçiit vermedik Bolu'ya.Nazar değmesin yeter ki hep alalım 3 puanı  :) Fikstür olarak çok kritik bir maç kazandık.Hem umutlarımızı tekrar kazandık hem takımın kendine güveni geldi tekrar.Hiç umudumuz yoktu ama hiçbirimiz de bunun aksini düşünmek bile istemıyorduk.

Bağırmaktan Doğru dürüst maçı izleyemedim.Bir gördüğüm Agbetu'nun kaleciyle karsı karsıya kaldığıydı o da gol oldu yıkıldı ortalık  :) Musa Büyük'ü ilk yarı çıkarken gördüm oynadığını  :D sesim acayıp kısıldı ama eve geldiğimde hala tezahurat yapıyordum.3 puanın verdiği tarifsiz mutluluk paha biçilemez  :)

salihcakir

SEZER Mİ, ABDÜLAZİZ Mİ?

Aldığımız galibiyete herhangi bir gölge düşürmemek, yaşadağımız sevinci doyasıya yaşayabilmek adına başlığı doğuran notları en sona bırakıyorum.

Geçtiğimiz hafta 10 kişi kalan rakibe karşı alamadığımız galibiyetten sonra bu hafta acabalar ile çıktık Boluspor karşısına. Sahaya 11'de çıkan tüm oyuncularımız ortaya koyduğu mücadele ile tam anlamıyla şüpheleri sildi. Geçtiğimiz haftanın da telafisi yapılmış oldu bu anlamda. Ligin en çok gol atan takımına karşı gol yemeden kazanmak da son derece olumluydu.

Maça Boluspor karşısına nasıl çıkılması gerekiyorsa öyle başladık. 4-2-3-1 düzeni ile sahaya yayıldık. Savunmanın sağında son haftalarda ciddi bir form düşüklüğü yaşayan Adem'in yerine Musa ile başladık. Hakan-Turgay ikilisi savunmanın önünde emniyet sübabı  gibi görev yaparken, Murat-Agbetu-Ufuk üçlüsü ile de orta sahayı parselledik. En önde de Zenke'yi bıraktık.

İlk onbirde yer alan oyunculardan Zenke haricindekiler görevlerini eksiksiz yerine getirdiler. Savunma hattı ile orta alan arasında köprü vazifesi görecek Hakan ilk yarının başlarında görevini tam olarak yerine getiremese de , dakikalar ilerledikçe oyuna ısındı, daha fazla insiyatif aldı ve maestro görevini layıkıyla yerine getirdi. Yeri gelmişken bence maçın adamı Agbetu'yu işaret etmek gerekiyor.

İkinci yarı sakatlıklar nedeniyle oyuncu değişikliklerini istediğimiz gibi yapamadık. Karambole gelen değişikliklerden de pek verim alamadık. Bu durum özellikle son dakikalarda takımımızı son derce yıprattı. Bu dakikalarda keşke forvet hattını ikilemeseydikte, orta sahayı beşleseydik.  Son dakikaları daha kolay geçirebilirdik bu sayede, diye düşünüyorum.

Galibiyet gelmiş olsa da bazı noktalara bugünlerde, işler iyi gitmişken  parmak basmak daha önemli.  Abdülaziz geçen hafta hayalet gibi gezinerek maçı bitirdi. O oyundan sonra bu hafta kızağa çekilmiş olması normaldi. Murat'ın sakatlığından sonra oyuna dahil oldu fakat ilk onbiri devrettikten sonra oynadığı tüm maçlarda olduğu gibi bu maçta da takımımızı sabote etmek için elinden geleni yaptı. Sonradan oyuna girmesi dolayısıyla arkadaşlarından daha çok efor sarfetmesi lazım gelen dakikalarda dahi özverili davranmadı. İkiye bir giderken bomboş pozisyondaki Zenke'ye topu aktarmak yerine attığı şut affedilemez bir egoistlik örneğiydi. Son olarak, maçın başından sonuna kadar bütün benliğiyle mücadele eden Agbetu  ile son dakikalarda yaşadığı frikik kullanma gerginliği Eskişehirspor'lu Sezer'i anımsattı. Keşke Agbetu da Pele kadar inatçı olsaydı. Bu sayede maçı 2-0 kazanabilirdik belki de.  Öte yandan, Zenke ve Billy Mehmet'in çok güçsüz oldukları her hallerinden belli. Sanki idman dışında çok dinlenmiyorlar gibi. Kulakları iş işten geçmeden çekilmeli diyerek noktayı koyalım.

CeLL-O

Koyduk mu ?  :D Diyecek söz bulamıyorum bu maça :) 19.02.2011 benim için tarihi bir gün  :P

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: CeLL-O - 20 Şubat 2011, 12:26:50
Koyduk mu ?  :D Diyecek söz bulamıyorum bu maça :) 19.02.2011 benim için tarihi bir gün  :P

Erman iki kere gözün aydın..
Uğur, uğursuzluk falan, hepsi hikaye. Takım oynayacak kardesim ;)