Bank Asya 1.Lig 22.Hafta Boluspor-SAMSUNSPORumuz: 0-1

Başlatan King Of The North, 14 Şubat 2011, 23:00:10

« önceki - sonraki »

55(tuncay)55

ben başından beri söylüyordum ama sonunda herkez anladı bu aptal aziz'in topçu olmadıgını adamın top ayagına dolanıyordu iyi bir hareket yapması için on tane hata yapması gerekiyor bügün yaptıgı hareketlerle ilk onbiri bırak ilk 18 bile girmemesi gerekiyor zenke bomboş atsa pası maç bitecek aptalca bir şut çekiyor bide ayrıca bi frikikte agbetuyla atıştılar takım içinde huzursuzluk çıkarmaya başlıyor nede olsa trapzonlu bence gönderilmeli

babasamsunlu

Alıntı yapılan: celebi - 19 Şubat 2011, 23:47:25
bu sitede ne kadar bolulu i bne varsa hepsinin atılmasını rica ediyorum. sinan akyolda dahil :)

az önce giydirdim mesajı hemen attılar :D

allah aşkına ne giydirdin bi yaz hele :):)

celebi

iki tane elemanları bize abuk subuk yazmışlar geçen hafta özellikle onları kaydettim sonra önlerine tekrar çıkarıp bir kaç cümle sarfettim tribünleri ile ilgili  :) :) :) :) :) hemen attılar. bir ara çekirdekçileri elindekiçekirk paketini hüseyn hcaya fırlattı. :D :D ;D

diver55

Abdülaziz kendine yazık ediyorsun haberin yok. Ne yapmaya çalışıyorsun? Hocanın acilen tedbir alması gerekir. Kimse bu takımdaki birlikteliğe zarar vermemelidir. Yapmadığın %100 lük asist yüzünden takım 15-20 dakika zor duruma düştü. O asistin yapılmaması ya kasıttır, ya da futbol körlüğüdür. İkisi de en çok sana zarar verir. Free-kick'i de lakayt bir şekilde kullandın.
Kim yaparsa kendine yapar Aziz, genç ve toysun, bu şehrin yüreği geniştir ve taraftar seni seviyor, anlayışla karşılıyor ama, topunu oyna adam gibi, sen zarar görürsün. Senin asıl derdin kesik yemek, çalış o zaman formanı gene geri al. Yoksa çok Aziz bulunur, gidenlere bak...   

babasamsunlu

Alıntı yapılan: celebi - 19 Şubat 2011, 23:58:08
iki tane elemanları bize abuk subuk yazmışlar geçen hafta özellikle onları kaydettim sonra önlerine tekrar çıkarıp bir kaç cümle sarfettim tribünleri ile ilgili  :) :) :) :) :) hemen attılar. bir ara çekirdekçileri elindekiçekirk paketini hüseyn hcaya fırlattı. :D :D ;D

o bir iki cümleyi bekliyorum hocam ;)

celebi

küfür etmedim ya  :D bugün yeeri kadar girdim günaha zaten

babasamsunlu

;D ;D ;D ;D

Hem adamlara kaptırıyorsun hemde Allah affetsin diye yazıyorsun..
Samsunspor adamı dinden imandan çıkarır bunu bilmiyormusun ;) :)

Not: şaka şakaaaaaaaaaa   ;D ;D ;D ;D

cem 55

gerizekalı apdalaziz ligin ilk yarısında bolu maçını 1-0 kaybettik senin dangalaklıgın yüzünden az daha 1-0 ı koruyamayıp berabere kalacaktık 2 sene önce ikili averajla ligde kalabildik bu senede lig yarışı çok çetin geçiyo ben bu senede ikili averajların çok önemli oldugu kanısındayım sen orda öküzlük yapmayıp zenkeye pas atsan 2-0 ı yakalayıp hem rahat maç seyredecez hemde ikili averajda boluya üstünlük saglayıp 1 puan daha kazanmış gibi olacaz ama sende nerde o kadar beyin öküz mal herif defol git artık şu takımdan

celebi

eren55

Lan durup durup aklıma geliyor.Nasıl koyduk ama? :D :D :D

Burak

Site anasayfasında bizi lider yaparmısınız adminler :)

cembaba

Hala kulagmda ya: la la lay lay la la lay lay 'koyduk mu?' :)

55.hakan

Pazar günü misafirliğe çağırmıştı bir tanıdık.Ben de birşey çıkmazsa geliriz dedim.O da anlamış herhalde Samsun yenerse geliriz dediğimi ima ettiğimi.Kendisi de bayan bu arada.Oturmuş maçı takip etmiş.Maç sonu biz kazanınca beni aradı geliyorsunuz değil mi diye.Şok oldum sen de mi izledin diye.Bu takım tüm yaşantımı etkiliyor artık. samsunspor_x

seckin55

kuzey55

450 den bitane fazla bilet verilmeyecek  diyo :) nasıl koyduk ama