Bank Asya 1.Lig 22.Hafta Boluspor-SAMSUNSPORumuz: 0-1

Başlatan King Of The North, 14 Şubat 2011, 23:00:10

« önceki - sonraki »

kumköylü ahmet

3 yasindaki oglum odasinda oynuyordu ben gol olunca bagirmaya baslayinca hemen benim yanima kosdu gooooooooooool baba dedi ziplayarak oleyyyy oleyyy demeye basladi ondan sonrada kucagima alarak samsunspor diye bagirmaya tam 4 dakika devam ettik..Superdi ye Aslan oglum Benim gelecegin samsunsporlusu fanatik hemde ...macdan sonrada birbirimizi tebrik ettik  ;D

supernatural_55

Güzel bi deplasmandı.Abdül taraftara gelmedi soyunma odasına girdi bu doğru.Agbetu bugün çok iyiydi çok koştu gerçekten,abdülazizin bu takımda işi olmamalı.Hakan Bayraktar yine gayet iyiydi ama AHMET ŞAHİN diyorum başka bişey demiyorum hemen çaprazımızda yaptığı kurtarışlarda benim yüreğim ağzıma geldi.Ahmet Şahin olmasa ne yapardık bilmiyorum gerçekten...Bir de Musa çok iyiydi sakatlanıp çıkana dek...

Zenke'nin son dakikalara doğru ne amaçla yaptığını anlamadığım saçma pas yüzünden adamların topu direkten döndü az daha gol yiyecektik,eğer gol olsa yazık değil mi onca emeğe taraftara çok yanlış bi hareketti....

3puanı aldık geldik sonuç olarak çok şükür:)

YaşarDoğu

Allahıma şükür galip geldik.
Boluyla ilkyarı Yozgatta oynamış ve berbat bir futbolla mağlup ayrılmıştık.
Levent Erişin takımını yendiğimiz için..
Ramazan Sal gibi bir kahpe nin takımını yendiğimiz için..
Allaım sana binlerce şükürler olsun.

Maça gelince oyun olarak  iyi değildik.Kontra atak yapmayı daha bilemiyoruz.Sağ ve sol açıklarımız son pasları yerli yerinde kullanamıyorlar.

Negatif düşünmek istemiyorum, Samsunsporum benim, canımsın..

Recep

kalpara rağmen galibiyet helal olsun abdal aziz hariç diğerlerine

red_white

eve daha yeni girdim, tek birşey diyorum ablülaziz sen aptalsın sen malsın sen futboldan anlamayan bir öküzsün  >:(

kumköylü ahmet

mehmet yılmaz

Yalnız takımın duran top sıkıntısı aynen devam ediyor. Korner ya da serbest vuruş kazanmış olmak hiç heyecanlandırmıyor bizi. Hatta kornerlede Keml de ileri çıktığı için kötü kullanılan ve dönen top ciddi tehlike oluyor.

red_white

celebi

_SoN_

Çok zor bir maçta,çok çok önemli bir 6 puan kazandık.Rakibimizi deplasmanda yenmiş olmak çok büyük bir başarı,ama maç içinde birçok net pozisyon verdik ve kalecimiz günündeydi.Maçı bu arada takımımız ve teknik heyet izleyip özellikle hucum piresi konusunda çalışmaları gerekiyor,zenke hiç pres yapmıyor,takıma yardımcı olmuyor.

Recep

Alıntı yapılan: red_white - 19 Şubat 2011, 22:30:48
ben bu aptalazize sövebilirmiyim  >:(
çok ayıp çok
bu zaman kadar yapmamış olman

red_white

Alıntı yapılan: recep55 - 19 Şubat 2011, 23:36:08
çok ayıp çok
bu zaman kadar yapmamış olman

statdakilere sor recep abi  8) bu adam varya tam .............

Recep

Alıntı yapılan: red_white - 19 Şubat 2011, 23:38:17
statdakilere sor recep abi  8) bu adam varya tam .............
hala kesmemiş seni gece rüyada devam :D :D

celebi

bu sitede ne kadar bolulu i bne varsa hepsinin atılmasını rica ediyorum. sinan akyolda dahil :)

az önce giydirdim mesajı hemen attılar :D