Bank Asya 1.Lig 22.Hafta Boluspor-SAMSUNSPORumuz: 0-1

Başlatan King Of The North, 14 Şubat 2011, 23:00:10

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

Samsunspor gümbür gümbür : 0-1

Zirve mücadelesi veren Samsunspor deplasmanda Boluspor'u tek golle geçti ve liderliğe yükseldi.

Samsunspor gümbür gümbür : 0-1 Bank Asya 1. Lig'de 21. haftanın açılış maçında Samsunspor deplasmanda Boluspor ile karşılaştı.

Bolu Atatürk Stadı'nda oynanan mücadeleyi Samsunspor 1-0 kazanarak maç fazlasıyla liderliğe oturdu.

Samsunspor'a galibiyeti getiren golü 10. dakikada Akeem Agbetu kaydetti.

Samsunspor bu galibiyetle puanını 37'e yükseltirken, üst üste iki maçından da mağlubiyetle ayrılan Boluspor ise 32 puanda kaldı.

sporx.com

usare

Varya müthiş oldu. O hafta içi girip yok şöyle yok böyle diyen bolulu arkadaşların yüzlerini görmek isterdim

masbene

Macın yıldızı Ahmet Şahin'i kutluyorum, Kemal'i alnından öpüyorum. Ufuk daha iyi biliyorum.. digerleri de iyiydi... ama A.Aziz karaktersizi kesinlikle ve eminim ki bilerek hata yapıyor. Samsunspor'u sevmeyen bir futbolcu bile olsa o pozisyonda ceza sahasına zenke nin onune atardı o topu... sen Samsun dalgalarında bogulursun A.Aziz, iyisimi koyune dön

berusa55

Büyük şehrin büyük takımı SAMSUNSPOR'umuz!

samsunspor.co.nr

Alıntı yapılan: samsunspor.co.nr - 15 Şubat 2011, 11:01:31
Ayağımızda top tutamıyoruz,top süremiyoruz düz zeminde.
Ya ayağımızdan açıyoruz rakibe veriyoruz,ya topla birlikte rakibin içinden geçmeye çalışlıyoruz, ya da hatalı pas ile rakibe zorluk çıkarmadan teslim ediyoruz.

Gol ararken ofansta iken rakibe hediye ettiğimiz bu topları birbirlerine pas atabilen (!) ve hızlı oynayabilen,becerikli futbolculardan kurulu takımlar kullandığında kalemizde yaşayacağımız pozisyonları saymakla geçer maçlarımız.

Mersin ve Kartal maçındaki gibi oynarsak eğer Bolu maçı da buna benzer maçlardan birisi olmaya aday.. çok zor bir maç.. umarım teknik heyet,futbolcular daha ciddi hazırlanır,saha icinde de daha ciddi olurlar ve istikrarsız bir grafigin olması gerektiği (!) gibi 3 puan ile dönerler..

Sevgiler..

İstikrarsız takımım benim,hepinize verdiğiniz emeklerden ve bizleri sevindirdiğiniz için sonsuz teşekkürler.

Aptal aziz bu 3 puan da yaptığın terbiyesizlikleri kurtaramaz.
Milletin emeğine yaptığın bu saygısızlığın ile ilgili olarak takım arkadaşlarından maç sonunda özür dilemişsindir umarım ve teknik heyetten tabii ki.. ve bizlerden de.. 95'e kadar oturtmadın yerimize..at topu tüm samsun rahatlasın,şımarık !

Forvetim

takımın hocası yılmaz vural olsa idi eminim o pası vermedi diye sahaya girer azizi kovalardı

twitter

Alıntı yapılan: Forvetim - 19 Şubat 2011, 18:58:34
takımın hocası yılmaz vural olsa idi eminim o pası vermedi diye sahaya girer azizi kovalardı

:D :D

özkan

>l< >l< >l< >l< >l< KANATSIZ MELEK AHMET ŞAHİN  >l< >l< >l< >l< >l<

:-* :-* :-* :-* :-* ÇİN SEDDİ KEMAL TOKAK  :-* :-* :-* :-* :-* (ALNINDAN  :D )

>:( >:( >:( >:( >:( AZİİİİİİİİİİİZZ zzzzz zzzzz zzzzz  >:( >:( >:( >:( >:(

BU GÜNEŞ YENİDEN DOĞACAK !!!

Ahmeti

ipne Trabzon olamazsın şampiyon dediğimizde azizin zoruna gitti galiba işine geliyosa aziz bizde böyle.

ahmetsefa55

Samsunspor'dan kritik zafer

BANK Asya Birinci Ligi'nde şampiyonluk mücadelesi veren Boluspor ve Samsunspor'un Bolu'daki mücadelesinde gülen taraf konuk kırmızı beyazlı ekip oldu: 0-1.

Bolu Atatürk Stadı'nda oynanan mücadeleyi Samsunspor 1-0 kazanarak maç fazlasıyla liderliğe oturdu. Samsunspor bu galibiyetle puanını 37'e yükseltirken, üst üste iki maçından da mağlubiyetle ayrılan Boluspor ise 32 puanda kaldı.

10'uncu dakikada Samsunspor atağında Zenke'nin pasıyla ceza sahasına giren Agbetu'nun şutu ağlarla buluştu: 0-1
14'üncü dakikada Fatih Gül'ün verdiği pasla buluşan Landry'nin çektiği şut kale direğinin üzerinden dışarı çıktı.
45'inci dakikada Ferhat'ın sol köşeden kullandığı korner atışı kaleci Ahmet'te kaldı. İlk yarı Samsunspor'un 1-0 üstünlüğü ile sona erdi.
46'ıncı dakikada Erdem'in sol kanattan yaptığı ortada Ladry'nin vurduğu kafa şutu kale direğinin yanından dışarı çıktı.
49'ncu dakikada Ferhat'ın ceza sahası içerisinde yaptığı ortada topla buluşan Landry'in çektiği sert şutu kaleci kurtardı.
55'inci dakikada, Ferhat'ın kale önüne yaptığı ortada Burak'ın kafa vuruşunu kaleci son anda çeldi.
84'üncü dakikada Caner'in sert şutu direkten döndü. Karşılaşma Samsunspor'un 1-0 üstünlüğü ile sona erdi.

milliyet.com.tr

Forvetim

-BOLUSPOR: 0 - SAMSUNSPOR: 1
Stat: Atatürk
Hakemler: Hakan Özkan xx, Özgür Ertem xx, Şenol Ersoy xx

Boluspor: Ferhat Odabaşı x, Erdem xxx, Özgür xx, Fatih x (Dk. 46 Peev), Burak xx, Ferhat Kiraz xx (Dk. 77 Caner x), Fabiano xx, Cemil x, Ahmet x (Dk. 67 Oltan), Ramazan xx, Landry x

Samsunspor: Ahmet xx, Musa xx (Dk. 71 Adem x), Ersin xxx, Kemal xxx, Orhan xxx, Hakan xx, Murat xx (Dk. 62 Abdulaziz), Turgay xxx, Akeem xxx, Simon xx, Ufuk xx (Dk. 75 Billy)

Gol: Dk. 10 Akeem (Samsunspor)
Sarı kartlar: Dk. 57 Musa (Samsunspor), Dk. 64 Peev, Dk. 85 Özgür (Boluspor)
kaynak:ajansspor

bu yıldızları kim veriyor bilmiyorum ama kalecimiz ahmet şahin ve ufuk ta en az 3 yıldızı fazlasıyla haketti

mehmet yılmaz

hala kızı

maç şöyleydi böyleydi yorumuna gerek yok lideriz işte lideeeerrrr samsunspor_x >l<

davidsavage

Maçtan sonra takımı çağıran taraftarların yanına abdülaziz'in gitmediği söylentisi var doğruluk payı var mı ?

berusa55

Alıntı yapılan: davidsavage - 19 Şubat 2011, 19:38:58
Maçtan sonra takımı çağıran taraftarların yanına abdülaziz'in gitmediği söylentisi var doğruluk payı var mı ?

Doğrudur bu inbenin gitmediğine inanırım!