Bank Asya 1.Lig 22.Hafta Boluspor-SAMSUNSPORumuz: 0-1

Başlatan King Of The North, 14 Şubat 2011, 23:00:10

« önceki - sonraki »

cgr

davidsavage

37 puanla Bankasyanın yeni lideri  samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x >l< >l< >l<

Ajan

Sevinçten ağlıyorum be 18 yıl sonra gelen liderlik allahım sen utandırma

34 SS 1965

sımdı orda 39 puanlı olmak vardı gecen pazartesıye yanalım sımdı

Gökberk55

azizle billy kadroya bile alınmasın bence,bugün ki 11 le kalpar gözüme girdi,farkındaysanız musa çıktıktan sonra etkisi fazlasıyla hissedildi,umarım muratla musanın ciddi bi sakatlığı yoktur

Turuncu

Ah ulan şimdi boluda olmak vardı.TİN TİN TİN TİN TİN

Harun55

SAMSUNSPORUM BEEE SIMDI GONUL RAHATLIYLA 6 Marti bekliyebilirim.. ;D

kadifekaleli

allaha şükür kazandık muratın çıkması kötü oldu bir de yerine giren öküz abdülazizi düşünürsen adam ikiye bir zenke bomboş şut attı bu abdülü tutan samsunsporlu bazı taraftarların aklına şaşıyorum eğer bu topçuysa ben bişiy bilmiyorum bir  de frikik atıyo sen hayatında ordan gol attın mı anti abdülazizcilerden yorum bekliyorum

lucarelli

çevik kuvvetle kırmızı beyaz çekmek vardı...

Kaya

Rezil bir teknik direktör...

Rezil bir oyun..

Ve takımı sabote eden yavşak aziz...

Buna rağmen 3 puan geliyorsa hakikaten o sene bu sene...

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: fatih_han55 - 18 Şubat 2011, 18:19:07
yarın boluyu yensek ertesi günde maçkolikten diğer skorları takip etsek rahat rahat ne güzel olur çok mu şey istiyorum  1dk!!!  :)

işte budur  :)

kalptenþimþek

bu puan tablosuna sabaha kadar bakarım artık :)

cgr

Şimdi orada olmak vardı.... Geçen seneki gösteriyi hayatım boyunca hiç unutamayacağım...

Stattan ayrılırken 13 otobüsün aynı anda kornaya basması :) Şehir çıkışına kadar korna ile konvoy yapmıştık...

kadir55ist

murat ve musanın inşallah durumları iyidir
ahmet ve defans 4 lüsü nü alkışlamak lazım gerisi sadece dolandı agbetu hariç o en çalışkanıydı
inşallah ilerleyen haftalarda güzel futbol ve 3 puanlarla süper lige taşınırız.