Bank Asya 1.Lig 22.Hafta Boluspor-SAMSUNSPORumuz: 0-1

Başlatan King Of The North, 14 Şubat 2011, 23:00:10

« önceki - sonraki »

Forvetim

ayağınıza sağlık çocuklar, (aziz hariç) kazandık yendik koyduk gömdk çaktık yasladık dayadık ne dersen de işte

kadir55ist

şükürler olsun
bu futbolla hiç bişey olmaz
Allahın yardımıyla maç kazanırsın

city ultras

ahmetsefa55

55.hakan

Abdülaziz bencillik yapacam diye az daha 3 puandan oluyorduk.Frikikte Agbetu'yu ben atacam diye nasıl itiyor gördünüz mü?

Ahmeti

bu galibiyeti izin verirseniz morisse armağan etmek istiyorum

Ekrem

Ohhhhhh Beeeeeeee Kalbım durukcaktıııı  Bitti sonundaaa  >l< >l< >l< samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x

Jnr.Serkan

Mükemmeldi.Yeneceğimizi biliyordum ve yendik.Allahım sana şükürler olsun  .:.:.

Forvetim

yavşak aziz seni bi daha ki maçta görmek istemiyorum ya kendini dzelt ya oynama hoca gör artık gör bunu

AhmetDenizci

Helal sana SAMSUNSPOR..
Abdülaziz kadar gereksiz toplar kaptıran bir oyuncu yok... %100 pozisyonda Zenke'ye pas vermedi, ecel terleri döktük son dakikalarda.. Bide gereksiz top kayıpları ile rakibe pozisyon yarattı...
Ahmet Şahin, Agbetü, Ufuk Bayraktar, Kemal Tokak ve Musa Büyük maçın yıldızlarıydı bence..

masbene

ya bu abdulaziz nasıl bir ruh haliyle oynuyor bir topcu bu kadar mı amator olur: ulan sanki 4-0 ondesin kendi evinde. lavuk gerizekalı a.q. cocugu

davidsavage

lalalalay lay lay laylalay koyduk mu  :D >l<

yirmiuc

çok önemli bir galibiyet.
eğer murat ve ufuk kalsaydı 2.yi de bulabilirdik. onlar çıktıktan sonra ilerde pas yapamadık.
kartal'ı yenip boluyla berabere kalmaktansa. kartalla berabere kalıp, boluyu yenmek çok daha güzel!

Ekrem

BU aptalazızin takımda yerı yok bu mactada bi bokk yapmadıı  >:( >:( >:(

kuzey55

BU ABDÜLÜ DÖVMEK ŞART OLDU.HAFTA İÇİ İDMANDA GÜZEL BİR OPERASYON LAZIM.