Bank Asya 1.Lig 22.Hafta Boluspor-SAMSUNSPORumuz: 0-1

Başlatan King Of The North, 14 Şubat 2011, 23:00:10

« önceki - sonraki »

Cagdas Ünver

2-1 kazaniriz. Billy siftah yapar, birtanede Zenke atar ! demedi demeyin.

Harun55

Alıntı yapılan: Cagdas Ünver - 17 Şubat 2011, 21:15:02
2-1 kazaniriz. Billy siftah yapar, birtanede Zenke atar ! demedi demeyin.

Agzindan bal damliyor hemserim insallah dedigin gibi olur..
Su boluyu yensekte oylece 1 hafta tatile girsek yaaa.  ;D
Allahin izniyle alacagiz bolu maçini herzaman demisimdir deplasmanda 1 puan herzaman 3 puandir bana göre.

Beraberlikte super olur yani, tabi tek dilegimiz 3 puan..  ::)

Sioux

Alıntı yapılan: Flpmorris - 17 Şubat 2011, 16:08:20
başta ben olmak üzere hepimiz orospu çocuğuyuz
yapacak birşey yok

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

gerçekçi bir şeymişsin bolulufilipusta.

berusa55

Kalpar: Şampiyon olacağız

17 Şubat 2011 18:10 | NTV Spor ve Ajanslar

Samsunspor'un teknik direktörü Hüseyin Kalpar, Boluspor'u mağlup ederek şampiyonluk hedeflerini devam ettireceklerini söyledi.

Bank Asya 1. Lig takımlarından Samsunspor'un teknik direktörü Hüseyin Kalpar, ''İnşallah Boluspor maçını kazanarak, sahadan huzurlu ve mutlu bir şekilde ayrılırız'' dedi.

Boluspor ile cumartesi günü Bolu Atatürk Stadı'nda karşılaşacak Samsunspor, Bolu Termal Otel'de kampa girdi. Teknik direktör Hüseyin Kalpar gözetiminde, futbolcular ilk antrenmanını kondisyon ağırlıklı çalışma yaparak tamamladı.

Teknik direktör Hüseyin Kalpar, Boluspor'un da Samsunspor'un da şampiyonluğa oynayan takımlar olduğunu ifade ederek, ''Şampiyon olmak istiyoruz. Geçen hafta sahamızda kazanılması gereken bir maçı kazanamadık. Kazansaydık avantajımız olacaktı. Bu avantajı iyi kullanamadık'' dedi.

Boluspor'un iyi bir takım olduğunu kaydeden Kalpar, ''Boluspor da kendi sahasında kazanmak arzusu içerisinde olacak. Biz de deplasmanda kaybetmemek için mücadele edeceğiz. İyi bir maç olacağına inanıyorum. Cumartesi günü iyi mücadele edenin, hak edeninin kazanmasını istiyorum. Biz hak etmek için buraya geldik. İnşallah kazanırız diyorum'' diye konuştu.

Kalpar, hataları az olan takımların kazananlar olduğunu ifade ederek, ''Pozisyonları değerlendiren takımlar kazanıyor. Bu ligde her zaman şunu söyledim. Kim daha fazla mücadele ediyor ve koşuyorsa takım arkadaşlığını, ekip ruhunu sahaya yansıtıyorsa kazanan takım oluyor. Samsunspor olarak biz de bunu iyi yaptığımız inancı içerisindeyiz. Sürpriz skorlar ortaya çıkıyor. En alttaki takım, lideri yenebiliyor. Bu sene bunu yaşadık. Lider olan takım sahasında farklı mağlup olabiliyor. Dolayısıyla çekişmeli ve keyifli bir lig geçiyor. İnşallah Boluspor maçını kazanarak, sahadan huzurlu ve mutlu bir şekilde ayrılırız'' ifadelerini kullandı.

Kalpar, ''Kenan'ın sakatlığı var ve İzzet de Kartalspor maçında sakatlanmıştı. Bu oyuncularımın sakatlıkları devam ediyor'' diyerek sözlerini tamamladı.

seckin55

Ben ümitliyim Bolu maçından.3 puanı alacağımıza inanıyorum.

kamuri

kamuri

eğer 5_6 kişi  gidilecekse kimse de mazotlu araba yok mu neyse mazot parası verir cuma gece sabaha karsı yola cıkarız sadece bi öneri sayı az olursa

cany

1-serkan
2-spooks
3-cüneyt
4-seydo55
5-kamuri
6-cany

seçkin'in minibüse doluşup gitsek mi?.. benzin parasını verip gideriz aslında ama şöyle bi 10 kişi bari olsak yaa

Ollivanders

kamuri

Serkan

Seçkin abi çalışıyor cumartesi ( =

kamuri

hımmm butun çıkış yollarımız kapalı yani yok mu  mazotlu arabası olan doluşup gitsek

davidsavage

Serkan

hadi beyler kasın kasın ( =

spooks

çıkmıomu şimdi sağlam 10 kişi yaa  >:(