Bank Asya 1.Lig 22.Hafta Boluspor-SAMSUNSPORumuz: 0-1

Başlatan King Of The North, 14 Şubat 2011, 23:00:10

« önceki - sonraki »

Serkan

cembaba

Serkan, yaşı küçük sanırım arkadaşın. Biz deplasmanda konuşuruz kardeşim gerek yok.

Flpmorris

17 Şubat 2011, 16:23:52 #377 Son düzenlenme: 17 Şubat 2011, 20:28:37 samsuni
Alıntı yapılan: seckin55 - 17 Şubat 2011, 16:19:44
orosbunun çıkardığı yol al lan

Eyvah, tanıdı beni!

Serkan

Ne kadar arsız birşeysin neden geriyorsun insanları ne kazandırıyor bu sana ?

Flpmorris

Ben germiyorum sadece gülüp geçiyorum, Şampiyon bolu yazıyorum sizin bir tane velet özelden mesaj atıp küfür ediyor bana sonra sizde seviyeden bash ediyorsunuz.

Size en küçük hakarette bulunmuşmuyum ? Kötü bir söz söylemişmiyim ? Neden zorunuza gidiyor gülmem ?

Neyse uzaltmayın siz gibi çoluk çocukla çapulcuyla daha fazla vakit geçiremem ben işim var gücüm var.

Haydi kalın sağlıcakla...

kuzey55

sadece gülücük atma kabiliyeti olan amacı sadece ortamı germek olan cück beyinli.insanlıktan anlasaydın hala burada nasıl tutuyolar beni diye düşünür ve utanırdın.geçen sene kendi sahanızda deplasman yaşamanın verdiği acı bu olsa gerek...

kuzey55

işin gücün varsa yol al o zaman akıl fukarası.çapulcu sen ve senin taraftarındır adam gibi konuş terbiyesizleşme.

Serkan

allah büyük bak geliyoruz çık karşımıza orda yap ne yapıcaksan yiyorsa tabİ..

seckin55

Alıntı yapılan: Flpmorris - 17 Şubat 2011, 16:31:57
Ben germiyorum sadece gülüp geçiyorum, Şampiyon bolu yazıyorum sizin bir tane velet özelden mesaj atıp küfür ediyor bana sonra sizde seviyeden bash ediyorsunuz.

Size en küçük hakarette bulunmuşmuyum ? Kötü bir söz söylemişmiyim ? Neden zorunuza gidiyor gülmem ?

Neyse uzaltmayın siz gibi çoluk çocukla çapulcuyla daha fazla vakit geçiremem ben işim var gücüm var.

Haydi kalın sağlıcakla...
Bolunun çoçuk tribününden miş arkadaş :D :D

cembaba

hee doğru haa bak evet. Çocuk tribününden ses geliyordu geçen sene bize. Yarenlerden gelmiyordu :)

davidsavage

samsunspor_x Boluya koymazsan yüzüme bakma sakınnnn !!

celebi

ya serkanım bizimle herhafta maçları olanlar özellikle deplase olacağımız maçlarda bir kaç takım taraftarı hariç nedense bir büyüklük havası içindeler.yani senin anlayacağın cumartesi ekran başındakiler görecek bakalım ev sahibi taraftar nasıl olacak. ama ben sana söyleyeyim mandalinalar portakallar havada uçuşur yine

Serkan

Abi anlamıyorum neyi ispat etmeye çalışıyor;

telefon geliyor abi adamlar geriyor sen Bize sakin ol diyorsun diye, bizdemi gerelim atar gider yapalım neyin peşindeler;yok şirineye Samsunspor forması giydirmeli resim eklemeler filan

celebi

kendilerince büyüklük yapacaklar ya arkadaşlar

**KaR6**