Bank Asya 1.Lig 22.Hafta Boluspor-SAMSUNSPORumuz: 0-1

Başlatan King Of The North, 14 Şubat 2011, 23:00:10

« önceki - sonraki »

sadece55

Mustafa sen bir Emin Kaptanın şu yumruk havaya resmini koy da bu tartışma bitsin :)

**KaR6**

ben bunlarla polemiğe girmem erdinç, işime bakarım ;)

celebi

emre

aha çelebi abi sardıysa işi zor yandı çocuk. yapma abi daha sabu.. ;D

celebi

Forvetim

inşallah yeneriz şu vilayetsporu'da daha mevzuu edecek bişeyleri kalmaz,

twitter

Alıntı yapılan: Flpmorris - 17 Şubat 2011, 15:14:34
;D  ;D  ;D  ;D
Alıntı yapılan: Flpmorris - 17 Şubat 2011, 15:30:34
Harbiden çok komiksiniz...  :D

kelime haznenin kısıtlığıyla orantılı olarak beyinde kısıtlı naparsın uğraşmaya değmez buralara %90'ı çift takımlı olan rize taraftarıda geldi kendini bizden üstün gördü

Flpmorris

O sizin anlama gıtlığınız. Şuraya yazsam dünya kadar şey yine bi bok anlamıycaksınız ki o yüzden size laf anlatıcaz diye kendimizi kasmanın anlamı yok kıssadan hisse gülüp geçiyorum sizlere.

Gerçekten çok komiksiniz.  ;D  ;D

twitter

cembaba

Arkadaşlar bence taraftarımız böyle kişilere cevap verdikçe, küçülüyor, değer kaybediyor. Bizim tek amacımız, evimize dönmek. Bu uğurda T.Direktörü sevmiyoruz, Yönetimi sevmiyoruz, topçulardan bazısını seviyoruz. Şimdi sadece takıma destek olalım. Köstek olmak kimseye birşey kazandırmaz. Çingene gibi atışmanın alemi yok. Biz "Samsunspor Taraftarı" sıfatın yakışacak şekilde cevap verelim. Bizim kimliğimiz yeterli cevap için.

Serkan

Alıntı yapılan: Flpmorris - 17 Şubat 2011, 15:53:53
O sizin anlama gıtlığınız. Şuraya yazsam dünya kadar şey yine bi bok anlamıycaksınız ki o yüzden size laf anlatıcaz diye kendimizi kasmanın anlamı yok kıssadan hisse gülüp geçiyorum sizlere.

Gerçekten çok komiksiniz.  ;D  ;D

biz komiğiz , sen adam değilsin ?

Flpmorris

17 Şubat 2011, 16:08:20 #371 Son düzenlenme: 17 Şubat 2011, 20:27:29 samsuni
başta ben olmak üzere hepimiz orospu çocuğuyuz
yapacak birşey yok

Ollivanders

twitter