Bank Asya 1.Lig 22.Hafta Boluspor-SAMSUNSPORumuz: 0-1

Başlatan King Of The North, 14 Şubat 2011, 23:00:10

« önceki - sonraki »

twitter

sadece55

Bizim maç biletlerimiz uzun süredir Maraton 10 tl Kale arkaları 5Tl dir ayrıca bizim stadımızda taraftar tribünlerine artık bilet dağıtılmamaktadır...Ayrıca diğer stadları bedava yapsınlar bizim kadar dolarsa biz diğer stadların masraflarını da karşılıyalımmm

Ollivanders

Aklı sıra sizin 1 tl idi bizim 20 tl . İşte sizi katlarız soyle yaparız boyle yaparız mantıgına getirip gunesi balçıkla sıvamaya çalısıyorlar ama nafile. Turkiyenin kabul etmiş oldugu bir gercek var ki o da Samsunspor taraftarının buyuklugudur. Artık akıllanıp yola gelin. Ornek alın bizi ve daha iyilerini yapmaya calısın. yozgatta oynanan maça sadece siz degil bizde deplasman yaptık ama tribunlerdeki yerimizi fazlasıyla aldık. Km ler birbirine yakın olmasına ragmen. Bukemedigin bilegi opeceksin bu kadar basit. Ha kaybedilen puanlar neticesinde takımlarına sahip cıkmıyorlar diyenlere bu senenin bolu miy maçını gostermek lazım. Madem tkımınız iyiydi ve kotu zamanda takımınızı destekliyordunuz neden o maç doneklik yapıp levent erisi istifaya davet ettiniz ve gelen 2 gol sonrasına döt olup kaldınız. Dinime küfreden musluman olsa misali. Ögreneceginiz çok sey var cok. Kaynak da gecen sene içerde oynadıgınız 0-2 lehimize sonuclanan , 13 otobusun stada otogar sanıp girdigi maç. Dersinizi saglam çalısın ki bir daha döt olmayın.

King Of The North

Bilet dağıtılmadan 16 bin ortalamaya oynuyoruz, bir de dağıtsalar hiçbirimiz hiçbir maça giremeyiz. Bunların hayali bizim yaşadıklarımızdan da az bence.

emre

Alıntı yapılan: Serkan - 17 Şubat 2011, 13:48:31
Olayın Görünen tarafı çok iyi dost olabilicek 2 takımın her iki taraftanda kendini bilmez kişilerce getirildiği yerdeyiz..

ben bu tür foruma gelen misafirlerin görüşlerine değer veriyorum çünkü senin gibi memleketinin takımını destekleyen halden anlayan insanlar olması gerekıyor.Hem daha objektif bakılabiliyor.Ama ne yazık ki çoluk cocuk zekasında, internetin vermiş oldugu rahatlık,yazdıklarına ragmen tanınma korkusu olmaması bu tür gerizekalı insanları çıkarıyor karsımıza.Bu ara da bu tür durumlarda taraftarımızın tavrını da görüyoruz ki gayet güzel cevaplar verilmiş.

bunlara harbi ölü taklidi yapıcaksın sen cevap verdikçe kendilerini bişey sanıyorlar.arkadaş fotonun üzerindeki tarihle oynamamıza kadar gitmiş örneğin..

artık maç konusuna geri dönersek kartal maçıyla sezon boyunca devam eden havamız büyük darbe aldı.Ama ben bizim takımın bu tür durumlarda bizi şaşırtmasına güveniyorum.Her ne olursa Allah'ın izniyle tribündeki yerimizi alacağız.Güzel tribün olur tahminen iyi de oynarsak gecen seneki gibi tadından yenmez.

kuzey55

ya arkadaşlar bolu ile tribün muhabbetine girip bu kadar düşürmeyelim seviyeyi.bolu kimdir de rakip olarak görelim...

sadece55

Herkesle dost olmayalım Büyük ALTAY gibi sevdiğimiz takımlarla bir olmasın herkes bir değeri olsun dostluğumuzun

Ekrem

Samsunspor Taraftarıyla  kendinizi kıyaslıyacak seviyede değilsiniz   Sizin daha kırk degıl kırk bin fırın ekmek yemenız lazımm ...

Serkan

Alıntı yapılan: Flpmorris - 17 Şubat 2011, 15:14:34
;D  ;D  ;D  ;D

Ne kadar zorlasanda IQ 0-24, arası olunca muzdan başka bir şey yiyemiyorsun...

kuzey55

bunlarda son bikaç sene de playoff oynayınca kendilerini nimetten saymaya başladılar stat kapasiteleri bizim maraton kadar hala taraftarı kıyaslamaya çalışıyolar...

Forvetim

1999 yılı marmara depreminden sonra Adapazarından memleketim Samsun/Havza'ya döndüm o tarihten beri maçlarımızın büyük çoğunluğunda tribünde olmuşumdur özellikle maratonun 1 tl olduğu hiç bir maçı hatırlamıyorum, sene boyunca belki 1-2 maçta en düşük 5 tl yapılmıştır. yine 1-2 maçta da kale arkası 1 tl olmuş olabilir o da belki. arkadaşın gösterdiği bilet misafir tribün, centilmenlik görsünler. ayrıca tribün muhabbetinde kendi ayarımızdakilerle muhatap olalım arkadaşlar. biz bu olayları aşmış taraftarlarız.

Flpmorris

kuzey55

sizin kadar olamayız emin ol.çapını bilmeden yanına bile yaklaşamayacağın takıma ve tribüne bk atmak sizin gibilerin işidir zaten.

**KaR6**

e niye adam yerine koyup da cevap veriyosunuz ki, ben de onu anlamadım? geçmiş maçları koyuyolar, 91 ile 2005 arasında maçımız yok, biz daha cok yendik diye artislik yapıyolar, kimse o ara neredeydiniz diye sormuyo bunlara, sonra havaya giriyolar ;D bolu lan bolu, 30 senedir bank asyadalar iki play off iddiaları oldu diye sidik yarıştıyolar, biz de muhattap alıyoz bunları ya ne diyeyim..

yine bu sene mandalina dönemine geldi maç, sağlamlarından atın hee, portakal filanda yapın ortaya karışık olsun.. yanınınıza da alın ama mutlaka, bizi seyrederken yersiniz, boş boş bakıyonuz sonra..