Bank Asya 1.Lig 22.Hafta Boluspor-SAMSUNSPORumuz: 0-1

Başlatan King Of The North, 14 Şubat 2011, 23:00:10

« önceki - sonraki »

Burak

Bu arkadaşlar takım peşinde koşmaktan çok bu işlerin peşinde koştuğu için böyle hikayeler şehir efsaneleri çok olacaktır. Bilet 1 TL olmuş olabilir o gün şartlarında daha fazla taraftar gelmesi istenmiş demek ki . Ben SÜPER LİGDE de 1 ve 2 TL ye maç izledim . Kayserispor da 1 TL 'ye bilet sattı birşey mi kaybetti. Sen bana şunu söyle sen stadına hiç 20 bin kişi toplayabildin mi ? Bizim maraton tribünümüz 9 bin kişi yani sizin stadınız kadar hala tırı vırı yapıyorsunuz

usare

Ya varya biz gidip bunların sitelerine böyle şeyler yazsak nasıl davranırlardı acaba. İnsan gibi söylüyoruz bazı şeyleri anlamıyorlar.

Dartagnan

17 Şubat 2011, 13:36:07 #332 Son düzenlenme: 17 Şubat 2011, 13:59:01 Dartagnan
hayır bı de dedıgı taraf kale arkası.Oraya ozgu tarıfe uygulanmakta.Ayrıca maratonda daha dun teker teker ınce eleyerek saydım.300 kısı var cıdden.La ne manyak adamlarla dolu arkadas bu ulke yaaa.

Flpmorris

Serkan

Alıntı yapılan: Flpmorris - 17 Şubat 2011, 13:36:41
;D  ;D Komik çocuklar sizi  :D  :D

Ne gecicek eline olaylar olunca böyle gülücekmisin ?

usare

Alıntı yapılan: Flpmorris - 17 Şubat 2011, 13:36:41
;D  ;D Komik çocuklar sizi  :D  :D

Ula yanlışlıkla da beğendim alıntı yapayım derken.
filipmorrrrrris arkadaşım hadi artık insanların sabrını taşırma.

Dartagnan

Serkan

buda tarihli resim,kendi tribünleride görünüyor..

usare

Hakketen ha yanlış saymışsınız ama can çatlasa 298 kişi var burada.

Dartagnan

Kaya

Ben çocukluğumdan beri tribündeyim 1 tl ye bilet görmedim..Hee misafir tarafını 1 tl yapmışızdır bu da bizim misafirperverliğimizden ileri gelir.Asıl önemli olan 1 tl olan Samsun deplasmanına sen kaç kişiyle geldin???..Ulan geçen sene dakikalarca bizim tribünü izlediniz hala utanmadan yazıyorsunuz.Kapalı tribününzdeki gs formalı vatandaş hala maçlara geliyormu merak ediyorum..

Serkan

Olayın Görünen tarafı çok iyi dost olabilicek 2 takımın her iki taraftanda kendini bilmez kişilerce getirildiği yerdeyiz..

berusa55

Biz eziğiz bizde utanma yok o yüzden gelip buralarda adam gibi futbol muhabbeti yapmak yerine rezil olmayı tercih ediyoruz deseniz gözümüzde daha değeriniz olurdu ama nerde bunu idrak edecek beyin sizlerde. Gidin kendi çöplüğünüzde ne yazıyorsanız çiziyorsanız yapın adamın canını daha fazla sıkmayın burda. Bize tribün dersi vermeye kalkan çulsuzlara bakın!

Serkan

Abi etmesin kimse hakaret, bir iki kendini bilmez kişinin yaptığı olayın faturası bütün Boluspor camiasına  çıkarılamaz.

berusa55

Serkancım zaten bunu tüm aklı selim Bolulu taraftarlara söylemem mümkün mü? Dediklerim kendini bilmez burda şekil yapmaya çalışan 2-3 üslupsuzlaradır.