Bank Asya 1.Lig 22.Hafta Boluspor-SAMSUNSPORumuz: 0-1

Başlatan King Of The North, 14 Şubat 2011, 23:00:10

« önceki - sonraki »

King Of The North

1 tl olur 10 tl olur o yönetimin insiyatifinde sizi ırgalamaz kardeşim , size ne kaç para olduğundan. Üstelik o maçla ilgili bileti önceki sayfalara koydular size kapak olmadı  hala?
Forumumuzu madem iyi takip ediyorsun, Ankara, İstanbul, Bursa ve Samsun'dan yapılan deplasman organizasyonlarına bak herkes harçlığından nafakasından kesip gidiyor maçlara.
Evet haklısın, tribün lideri statüsünde olan ve aynı zamanda zeka yaşı 8 olan birinin yazılarını dikkate almamalıydık. Herkes kendi forumunda özgürce takılabilir, kimsenin kimseden şikayeti yok ama siz kalkıp da içine ediyorsunuz ortamın, gidin kendi forumunuzda takılın kardeşim, bizi ciddiye almayın. Aslında seni de ciddiye almamak lazım yazmamak lazımdı ama bir yere kadar...

Dartagnan

vayyyyy bı tın tın bolulu daha gelmiş :) hangi maratona gırılememıste ıstıfaya davet edılmıs ? o resım kapak olmadı mı sana ?

ama dogru maratonda 300 kısı var ...

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: Rui - 17 Şubat 2011, 12:33:07
Kendi forumumuzdan alıntı yapıp terbiye veren arkadaslar forumlarında da yazdıklarına biraz dikkat etsin,
burada bilet resimleri koyulmus laf ebeliği yapılmıs ama bahsedilen maç 4-1 aldığımız maç,
1tl olan biletlerden biride benim elimde koleksiyonda ve maratona girilemediği içinde yönetimi istifaya davet ettiğiniz maç,
kale arkasındaki arkadaslara bilet dağıtıldığı maç.
bolu'da adam gibi muamele görüp 4 gol yedikten sonra hazmedemediğiniz maraton ve kale arkasında türlü küfürler salladığınız maç,
maç sonuda taşlayıp üzerine yakayanıp dayak yediğiniz maç,
tribünde ezildiğiniz maç hani,burada tribün dersi veren kendilerini cok yüksekte görenler için söylüyorum.
ertesi günlerde derneğimize samsunsporlu bazı arkadasların gelip özür dilediği maç hatırlatalım bunları,
ben yazılan post'u savunmuyorum,
herkesin kendi görüsüdür ki o yazıdada hakaret edilmemiş,bi yazıya bu kadar takılıpta genelleme yapıp bu kadar terbiyesizleşmenin anlamı yok.

Yazıpta kimseyle polemiğe girmek istemezdim ama biryere kadar,
önüne gelen boluspor'a kişilere hakaret etmiş bazı sitelerden bildiğim yazanlarda var,orada farklı burada farklı muhabbet edildiğini nasıl terbiyesiz olunduğunu gösterenlerde var.

120bin nüfusu olan sehir olup küçük ibaresi altında mücadele etmekten gurur duyarız,
herkesin reeli kendine,bizimkiside böyle.selametle.

eğer forumunuzda yazılan yazıda hakarek yoksa benim yazığımda da yoktur. Yok eskiden futbol şehriymiş yok bizim kadar şampiyonlupa inanmıyorlarmış. sen körmüsün hiçmi takip etmiyosun ezbere konuşmakta üzerinize yok. 20.000 seyirciyle maç izleyen takım sizden tribünmü öğrenecek. sen 3 sene öncesinden örnek vermişsin ben geçen seneden bahsediyorum. daha yakın zamanda geldik iddaamız olmadığı halde 600 kişi deplasman tribünündeydik ve yendik. sizin arma aşkınızıa burda laf edildimi hayır sadece yazılanlara karşılık cevap verildi. ayrıca siz çok centilmen bi taraftarmısınız ki nezaket bekliysunuz geçen sene maçta söverken terbiyeniz neredeydi. hadi birader bak işine .

Serkan

neyse Rui kardeş gelicez ne yapıcaksan orada yaparsın...

olmeca

hastasıyım; şu kırdık parçaladık dövdük hikayelerine, merak ediyorum bu sefer ne yapacaksınız, portakal ile elma'mı atacaksınız geçen seneki gibi ;

Boş işler kovalamayın daha yaşınız genç, çok iş alırsınız başınıza ilk devre gördük yozgat'daki maçta 4'de Birimiz kadar olamadınız aranızda yozgatlılar olduğu halde keza otogar'a dönen stadınızdaki maçı söyleme gereği bile duymuyorum

Burak

Zamanı çok ters oldu benim için gelmek istiyordum ama ayın 2.yarısında oldu  :(

emre

17 Şubat 2011, 13:13:54 #321 Son düzenlenme: 17 Şubat 2011, 13:19:38 emre55
ula hastayım su bizi tasladınız sonra sizi yakaladık dövdük hikaylerine.herkes battal gazi bizim ülkemizde, herkes birilerini dövüyor ama hiç dayak yiyen yok ortada.ordu'ya biz tas atıyoz kaçıyoz,rize'ye biz taş atıyoz kaçıyoz,denizliye taş atıp kaçıyoruz bunlar sürekli bizi yakalayıp dövüyorlar.hani taş atıyoruz hala kaçmasınıda mı öğrenemedik  ;D neyse çocukla cocuk olmamak lazım.liderleri ne ki bunlardan mantıklı seyler yazmalarını bekliyoruz.

fat55

boluya koymazsan yüzüme bakma sakın.....lalalalalalalalalalallalalyyyyllllalalalalalalalalalalalaallyyyy

GökhanÇağlar

çok zor maç olacak ama en azından 1 puanla dönmeliyiz,aptalaziz kesinlikle oynamamalı...

Flpmorris

Samsunspor 1-4 Boluspor

Maç Kodu: 2219

SAMSUN 19 MAYIS
08.03.2009 - 13:30

Goller  
TURGAY GÖLBAŞI,33.dk(H) Samsunspor
UĞUR IŞIKAL,15.dk(H)  Boluspor
UĞUR IŞIKAL,37.dk(F)  Boluspor
İLYAS KAHRAMAN,85.dk(F)  Boluspor
EDİM DEMİR,89.dk(F)  Boluspor

Daha çok ayrıntı isteyenler link'e bakabilir

http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=29&macId=73594

Özellikle maçın tarihine ve 3-4 sayfa önce arkadaşın koyduğu biletin tarihine dikkat edin. Ayrıca arkadaşın koyduğu resimdeki tarih yazan rakamların büyüklüğüne ve küçüklüğüne dikkat edin. 2009 yazan tarihle oynama yapılmış gibi  sizin o koymuş olduğunuz resimde. Bu bash ettiğimiz maçın biletide maçın biletide resimdeki gibidir.

1 tl' ye bilet olmadı diyencelere en güzel cevap olacaktır.

Serkan

Alıntı yapılan: emre55 - 17 Şubat 2011, 13:13:54
ula hastayım su bizi tasladınız sonra sizi yakaladık dövdük hikaylerine.herkes battal gazi bizim ülkemizde, herkes birilerini dövüyor ama hiç dayak yiyen yok ortada.ordu'ya biz tas atıyoz kaçıyoz,rize'ye biz taş atıyoz kaçıyoz,denizliye taş atıp kaçıyoruz bunlar sürekli bizi yakalayıp dövüyorlar.hani taş atıyoruz hala kaçmasınıda mı öğrenemedik  ;D neyse çocukla cocuk olmamak lazım.liderleri ne ki bunlardan mantıklı seyler yazmalarını bekliyoruz.

Bu işlerin işleyiş tarzı bu kardeşim, kimse yoğurdum ekşi demez,

usare

Ya kardesim neyin yarışını yapıyosun. Ben de diyorum o zaman bu bilet sahte. Ben sana istediğin fiyattan böyle bi bilet hazırlarım. Photoshop diye bişey var. Geliriz maçımızı izleriz döneriz. Artık forumu kirletmeyin yeter.

Dartagnan

misafir diyor farkındaysan ...

kale arkası 1 TL desen bı nebze kabul edılebılır ama kalkıpta 300 kısı yoktunuz dersen ve bende cıkıp sadece maratonun resmını koyarsam bu da sana kapak olur.Nasıl dernek baskanınıza kapak olduysa ?!!

olmeca

peki başka deplasmanlarda pahalı bilet satıyorlar diye mızmızlanan insanların. Bilet fiyatına sıkıntısı nedir;

Hatta;

2009 yılının maçlarına dönmelerinin sebebleri ?

Serkan

kaç kişi gelmiştiniz bilet koyan arkadaş ( =