Bank Asya 1.Lig 22.Hafta Boluspor-SAMSUNSPORumuz: 0-1

Başlatan King Of The North, 14 Şubat 2011, 23:00:10

« önceki - sonraki »

celebi

BAŞIN SAĞOLSUN TUFAN KARDEŞİM

usare

Başınız sağolsun kardesim.

Dartagnan

Dartagnan

1-?
2-Millwall
3-kuzey55
4-seydo55
5-dartagnan(?)
6-Serpico55 (itiraz eden travzonsporludur) (?)
7-kAMURİ
8-55sercan55
9-serkan
10- cany(?)
11-SerkanC
12-cüneyt
13-spooks (izin alabilirsem) =)
14-Enes Türkoğlu

kuzey55

yalan olacak gibi geliyo bu org.

celebi

bence olmaz daha engin abileer işin içine girmed, ;)

Serkan

Alıntı yapılan: Dartagnan - 17 Şubat 2011, 10:16:43
1-?
2-Millwall
3-kuzey55
4-seydo55
5-dartagnan(?)
6-Serpico55 (itiraz eden travzonsporludur) (?)
7-kAMURİ
8-55sercan55
9-serkan
10- cany(?)
11-SerkanC
12-cüneyt
13-spooks
14-Enes Türkoğlu

frkan izin almış.

spooks

Cuma akşamı engın abıden ses çıkar =)

kuzey55

Alıntı yapılan: spooks - 17 Şubat 2011, 10:40:07
Cuma akşamı engın abıden ses çıkar =)

cuma aksamı yola cıkmamız gerek sanki =)

Serkan

neyse gidilicekse gidilir, sanırım engin abinin pek gidesi yok :)

spooks

Serkan abi otobus kalkmazsa kamyonla gdrız ;)

cembaba

Burada 14 kişi var ya. Engin abi bir yazar "edmondante 1 - edmondante 17" :D

cembaba

Gaziantep maçı gibi bir maç olsa, bizden mutlusu olamaz sanırım...

sevmekyetmezmi

bolu sitesinde bu açıklamaya yer verilmiş.

sıkıntı yaşarmıyız acaba

19 Şubat 2011 Pazar günü saat 14.00 de Bolu Atatürk Stadyumunda oynanacak olan Boluspor-Samsunspor müsabakasında Bolu Valiliği İl Spor Güvenliği Kurulunun aldığı 02-02-2011 tarih ve 2010/2011-10 sayılı karar gereği ;

Stadyum seyirci kapasitesinin %5 i olan 450 kişiden fazla Samsunspor seyircisi alınmamasına ve bu sayının üzerinde misafir takım taraftarı için bilet satışı yapılmamasına, 450 kişiden fazla gelen Samsunspor taraftarının şehir girişinde uygun bir yerde otobüslerinde maç bitimine kadar bekletilmesine karar verilmiştir.

Önemle duyurulur.

http://www.boluspor.org.tr/haber.asp?id=497

Rui

Alıntı yapılan: fatih_han55 - 16 Şubat 2011, 15:57:39
ne sayıklıyor bu bolulu çok uzaklara gitmeye gerek yok daha geçen sene yaptığımız maçta döt içi kadar stadı dolduramadınız bizim deplasman tribünü kadar sesiniz çıkmadı göz var nizam var. yine gelcez koyup geri döncez.
1-2-3 tin tin ....  ;D

Kendi forumumuzdan alıntı yapıp terbiye veren arkadaslar forumlarında da yazdıklarına biraz dikkat etsin,
burada bilet resimleri koyulmus laf ebeliği yapılmıs ama bahsedilen maç 4-1 aldığımız maç,
1tl olan biletlerden biride benim elimde koleksiyonda ve maratona girilemediği içinde yönetimi istifaya davet ettiğiniz maç,
kale arkasındaki arkadaslara bilet dağıtıldığı maç.
bolu'da adam gibi muamele görüp 4 gol yedikten sonra hazmedemediğiniz maraton ve kale arkasında türlü küfürler salladığınız maç,
maç sonuda taşlayıp üzerine yakayanıp dayak yediğiniz maç,
tribünde ezildiğiniz maç hani,burada tribün dersi veren kendilerini cok yüksekte görenler için söylüyorum.
ertesi günlerde derneğimize samsunsporlu bazı arkadasların gelip özür dilediği maç hatırlatalım bunları,
ben yazılan post'u savunmuyorum,
herkesin kendi görüsüdür ki o yazıdada hakaret edilmemiş,bi yazıya bu kadar takılıpta genelleme yapıp bu kadar terbiyesizleşmenin anlamı yok.

Yazıpta kimseyle polemiğe girmek istemezdim ama biryere kadar,
önüne gelen boluspor'a kişilere hakaret etmiş bazı sitelerden bildiğim yazanlarda var,orada farklı burada farklı muhabbet edildiğini nasıl terbiyesiz olunduğunu gösterenlerde var.

120bin nüfusu olan sehir olup küçük ibaresi altında mücadele etmekten gurur duyarız,
herkesin reeli kendine,bizimkiside böyle.selametle.