Bank Asya 1.Lig 22.Hafta Boluspor-SAMSUNSPORumuz: 0-1

Başlatan King Of The North, 14 Şubat 2011, 23:00:10

« önceki - sonraki »

cembaba

Alıntı yapılan: kuzey55 - 16 Şubat 2011, 17:23:26
gişelerden bilet satışı olmayackmış abi nasıl alacağız anlamadım.kulübe gönderecekler galiba.

Öyle değil kardeşim. Otobüsler şehrin girişinde bekletiliyor. Daha sonra bir kişi gidiyor. Topladığınız paralarla, bilet alınıyor. 1 kişi alıyor. Şehrin içinde stadın oralarda bilet satmıyorlar. Kavga çıkar hesabı.

kuzey55

geçen sene olmuştu bi yerde toplamışlardı bizi bikaç kişi gidip biletleri almıştı.ama burda şehire alınmayacak deniyor.

cembaba

Alıntı yapılan: kuzey55 - 16 Şubat 2011, 17:26:42
geçen sene olmuştu bi yerde toplamışlardı bizi bikaç kişi gidip biletleri almıştı.ama burda şehire alınmayacak deniyor.

Nerde kardeşm_?

Dartagnan

boluya bı gıdım o aptalazıze bır gıydırecegım varya anlatamam.

Bız oynuyoruz ondan doluyor bu stad lafını bi tarafına......

Turuncu

Messi  bile insan siz değilsiniz.  :D

Yavo noci siz ne adamsınız ya

kumköylü ahmet

KAPAK OLDU SINAN KARDESE BILETLER VE TiRUBUN  :D

Akyol

Tam netleşmemekle birlikte bir çalışma yapılacağını söyledi Engin abi az önce netleştiği zaman kendiside bir açıklama yapacaktır arkadaşlar...

elexir

Samsunspor bu maça odaklandı
Bugün 16:06 ÇarşambaBank Asya 1. Lig ekibi Samsunspor, hafta sonu deplasmanda oynayacağı Boluspor maçı hazırlıklarını sürdürüyor..
Nuri Asan Tesisleri'nde, teknik direktör Hüseyin Kalpar gözetiminde yapılan antrenmana, sakatlıkları devam eden Kenan ile İzzet katılmadı. Yaklaşık 1.5 saat süren antrenmanda oyuncular, koşu sonrasında kondisyon ağırlıklı bir çalışma yaptı.
Antrenman öncesinde çalışmalarla ilgili bilgi veren kulüp futbol şube sorumlusu Suat Çakır, cumartesi günü deplasmanda oynayacakları Boluspor maçının hazırlıklarını bugünkü idmanla Samsun'da tamamlayacaklarını söyledi.
Yarın sabah karayoluyla Bolu'ya hareket edeceklerini ifade eden Çakır, takımın Termal Otel'de konaklayacağını ve cuma günü yapacakları antrenman sonrasında bu maçın hazırlıklarını tamamlayacaklarını kaydetti.
Boluspor deplasmanında sakatlıkları devam eden Kenan ve İzzet'in takımdaki yerini alamayacaklarını da vurgulayan Çakır, ''Boluspor gibi güçlü bir ekiple mücadele edeceğiz. İnşallah istediğimiz sonuçla Samsun'a döneriz'' dedi.
:)

spooks

peder beyle konuşim bende gelirim  ;D

Ollivanders

İzzetin olmaması kotu haber. Havamızı kaybettik şu kartal maçında ya . En çok buna uzuluyorum.

elexir

boluya da yenilirsek iyice gardımız düşecek, hem taraftarın hem futbolcuların, umarım kötü bir sonuçla dönmeyiz :(

Akyol

Alıntı yapılan: spooks - 16 Şubat 2011, 17:59:10
peder beyle konuşim bende gelirim  ;D
Serkan abin duymasın :D

spooks

Akyol

peder meder papaz mapaz ne şekilsiniz olum siz  ;) :D 8)

spooks

Alıntı yapılan: Akyol55 - 16 Şubat 2011, 18:27:52
peder meder papaz mapaz ne şekilsiniz olum siz  ;) :D 8)
:D :D :D hheee anladım tamam  :D