Bank Asya 1.Lig 22.Hafta Boluspor-SAMSUNSPORumuz: 0-1

Başlatan King Of The North, 14 Şubat 2011, 23:00:10

« önceki - sonraki »

cembaba

Heh şöyle ya.. Kendinize gelin... Yapalım adam akıllı bir deplasman..

@Sinan Akyol

Tabi hiç hakaret olur mu? 1 TL'ye maça giriyorlar, 300 kişi dolduramıyorlar. Doğru 300 kişi içerde 5000 kişi dışarıdayız... Ama deplasmanda :D

kuzey55

kıvırma karı gibi şimdi sen kimsin ya.senin haddine değil bu takımı ve taraftarı sorgulamak.izle trt de tribün dersi al biraz.kendinizi nimetten sayıyorsunuz asla rakibimz olamazsınız.

tin tin tini mini bolu bolu da .bne dolu...

seckin55

Bank Asya 1.Lig programına çıktığın akşamı hatırla bakalım...İyi izle, hangi takımdan bahsediyosun

http://www.tvarsivi.com/player.php?y=20&z=2010-11-30%2000:39:00

kuzey55

berusa55

Bir insan buraya kadar gelip kendini rezil etmek için ancak bu kadar uğraşabilirdi. Bolulu kardeşim hakikaten git işine. Milletin canını sıkma.

cembaba

twitter

ahaha adamın kıçı düşmüş tribünü görünce  :D :D

babasamsunlu

şu otobüslerle stadın içersini tıklım tıklım doldurduğumuz deplasman değilmiydi bu bolu...

otobüs terminalinde görmemişsinizdir o kadar otobüsü siz..

arkadaşlar şu görüntüleri bi koyunda şuraya bi şenlenelim ;)

Serkan

16 Şubat 2011, 15:17:40 #143 Son düzenlenme: 16 Şubat 2011, 20:31:04 Serkan
Bir Bakalım kaç kişiyiz ne kadar oluruz ona göre bir durum değerlendirmesi yaparız...

1-SERKAN
2-milwall

kuzey55

3- kuzey55 ( tin tin tini mini bolu boluda :bne dolu ) gitmeyecektim ama farz oldu artık...

millwall

seko nickimi neden düzgün yazmıyorsun ?
:D

babasamsunlu

haaa  şöyle..
titre ve kendine gel siteee....

benim gibi kalbi ılıkları imrendirin biraz bakalım :)

Sinan Akyol

Dikkat ederseniz yeri geldiğinide 70 milyonun önünde sizleri övdüğümde oldu.Ama o, bu sene için söylemiş haklı bir övgüydü. Sizler benim ne demek istediğimi anlamıyorsunuz heralde. Benim kendi sitemde yazdığım yazı, İnsanların takımına olan inancını güsteren yazıların(tabi içinde hakaret olmadıktan sonra) alıntı yapılıp ortalığın bulandırılmasına olan bir tepkimdi. 08.03.2009 da Samsun da oynanan maçta biletleriniz 1 TL idi.(Hatta bileti şu an elimde) O zaman da bütün Samsun bizi dinlemiş, hatta otobanda araçlarımız taşlanmıştı.Biz bunları ne kendi forumumuzda ne de bir başka yerde dillendirmedik. Burada yapılan hakaret içerikli mesajları sağa sola taşıyarak ortamı germeye çalışmadık. Elbette takımımza inanıyoruz. Samsunsporu da yenmek istiyoruz. Ama bu şekilde aralar açılarak, insanlar deplasman yaptığı şehri gezemeyerek takım sevdası yaşamak yerine, arma peşinden koşanların daha dikkatli olması gerekir diye düşünüyorum. Neyse; laf kalabalığı yapmak yersiz.İnşallah allah herkezin gönlüne göre verir.

Jnr.Serkan

Fiyata göre bende gelebilirim.Beklemedeyim  :)

seydo55