Bank Asya 1.Lig 22.Hafta Boluspor-SAMSUNSPORumuz: 0-1

Başlatan King Of The North, 14 Şubat 2011, 23:00:10

« önceki - sonraki »

sadece55

Akyol reis haftaya çarşamba basın açıklaması yapacakmış bu konu hakkında kamuoyuna saygılarımla

seckin55

Boluya koymazsannnnnn yüzüme bakma sakınnnnnnnnnnnn

Sinan Akyol

Beyler misafirperverliğiniz için teşekkür ederim.  bolu_x Anlaşılacağı üzere kendi forumumuzdan yapılan alıntıdan duyduğum rahatsızlıktan dolayı bu yazıyı yazıyorum. Çelebi rumuzlu arkadaşın yapmış olduğu alıntı ortamı bulandırmaktan başka hiç bir işe yaramayacağı için üzüldüm.Aynısını biz de alıntı olarak yapar milleti birbirine düşürürdük. Ayrıca benim yaptığım yorumda ne Samsuna ne de Samsunspor'a hakaret var. Sadece inanmışlığımızın göstergesidir. Sizlerde takımınıza sahip çıkmak adına Boluya ve Boluspor'a hakaret içeren mesajlar atabiliyorsunuz.Bu oyun sahada oynanan ve en iyi dönemde sizin bizi bizimde sizi yendiğimiz bir maç. Ne düşünürseniz düşünün işler istediğiniz gibi gitmez.Evet bizler takımımıza inanıyor ve güveniyoruz.Bu ligde son 13 maç. Samsunspor' da bizden sonraki maçlarında başarılar.

King Of The North

Bizim yazdıklarımızı kendi forumunda yazmazsan adam değilsin.

celebi

yazdıklarından sizin inanmışlığınız mı çıkıyor yapma Allah aşkına

ahmetsefa55

geçen sene yaptıgınız kolpalıkları unutmadık.bu sene kurtuldunuz ama seneye olur da süperlige cıkarsanız SAMSUN'a gelene bilet bedava  ;)

epçeli köylü

Arkadaş benim yaptığım yorumda ne Samsuna ne Samsunspora hakaret yok yazmış.Yorum aşağıda..
AlıntıSamsunspor bize rakip olabilecek birtakım değil.Sezon başı düşmesek yeter derlerken şimdi havaya girdiler. Bizlerin3-4 senedir heyecansız & play-offsuz ligimiz yokken, onlar düşmemeye oynadılar.1 TL ye bilet satıp 300 kişiye maç yaptılar. Onlarında yarısını bedava dağıtarak stadı doldurmaya kalktılar. Elbette geçmişte büyük bir futbol kenti idi... İdi diyorum çünkü şimdilerde bu kadar hedefe yakın olan takımlarına bile sahip çıkmıyor küsüyorlar.Bizdeki inancın 100 de 1 onlarda yok

Baştan aşağıya Samsunspora hakaret.Birde hakaret etsen nasıl olurdu acaba?

Dartagnan

16 Şubat 2011, 14:43:42 #127 Son düzenlenme: 16 Şubat 2011, 14:47:35 Dartagnan
sadece guluyorum  ;D ;D ;D

bu arada cocuklugumdan maca gıtmıs bırı olarak bızım bıletler ne zaman 1 TL olmus? Bana bırısı hatırlatabılır mı ? bu sozu soyleyen kısı hatırlatsın.Bu bıle baslı basına kufur...Bızım sevdamız o kadar ucuz degıl.Bunu o kafana sok.Bu taraftar neler atlattı nelerle karsılastı? Ama yılmadı yıkılmadı sen gelıp ozelımıze laf atıyorsun.Bak dalgana .

maviay55

baştan aşağı hakaret var daha hakaret etmedim diyorsun aman yarabbi  >:(

geçen sene tüm bolu susmus bizi seyretmiştiniz bu kez de öyle olacak şişştt geliyoruzz  samsunspor_x

emre

kendi sitesinden yapılan alıntıdan rahatsızlık duymuş.tabi öyle olunca orda baska burda baska ikili oynayamıyorsunuz değil mi!! hadi hadi git ordu gibi mersin gibi takımlarla aşık at..

**KaR6**

hakaret yok tabi, adam haklı beyler.. bak hiç küfür var mı? hakaret olsa şöyle olurdu diyip ana avrat sövmem lazım burada ama malum kurallar  :) hiç gelesim yoktu, sayende bir deplasman daha kazandım, bakalım 1 liraya mı geliyoruz yoksa kendi cebimizden deplasman mı yapıyoruz..

fat55

lütfen kimse alınmasın ama sitede bir bezmişlik var tamam haklıyız yönetim adamı hasta ediyor.topçular golü atamıyor ama ne oldu sen mahalle maçı yap kaldırımdan desteklerim sözleri.bizlere yakışmıyor.bolu da yine geçen seneki gibi tüm tribünü doldurmalıyız.bu armaya asla küsemeyiz.biz sadece samsunsporluyuz.zaten galibiyet için sevseydik burada olmazdık.sonuna kadar samsunsporun peşindeyiz.

kuzey55

fat55

boluya koymazsan yüzüme bakma sakın llalllaalalalalalalalalalalallalalalalalalaalalalalalalalalyyyyyyyyyyyyyyyyyy

kumköylü ahmet

Ben acsam agizimi yumcam gozumu sonra bakcamki siteye yazdiklarim yine silinmis...
Allah Buyukdur siz kendinizi ne saniyosunuz siz sampiyonluga oynuyosaniz gidin once TAVSANI Tutun Tavsan Gecirdi Size sirada Biz Variz Biz sizi Herhalimizle Yeneriz ve yenecegizde...
Git KendiTarfadar sitene uyeisen burda ne isin var ziyaretci olarak gel bak Ne O Bizim yazdiklarimizimi Takip Etcen Boluuu Boruuuu...Sonra Tarafdara Laf Atmak senin Hattinemi Düsdü.Git Hanki Takimi Tutuyosan Adam gibi Tutda Hic kimseye saygin yoksa Kendine bari Olsun..