Bank Asya 1.Lig 22.Hafta Boluspor-SAMSUNSPORumuz: 0-1

Başlatan King Of The North, 14 Şubat 2011, 23:00:10

« önceki - sonraki »

kuzey55

aynen...dün sahada canlı canlı izledim o kadar pas yap top ayagında kalsın ama orhan dışında bir şutun olmasın kaleye la havleee

Atakumlu

bolu bu ligde en korktugum takımların basında geliyor...bu mactan 1 puan alsak bile bence iyi bir sonuc olur...

usare

Ya işte bizim takımda böyle. Biz "bu takımı da artık yeneri heralde" diyoruz. Bi bakıyoruz ya berabere ya yenilgi. "Bunlar güçlü, kesin kaybederiz şimdiden geçmiş olsun" diyoruz. Galip geliyolar. Çok zor maç. Umudumuz yok. Ama işte Samsunspor bu ne yapacağı belli ollmuyo. gidiip yenerler, bize yine bütün konuştuklarımızı yedirirler.

34 SS 1965

ben de aynı sekılde rahat degılım ama rahat olmalıyız bızım topcular bızım trıbunu kaldıramıyor bu gercek allah korusun play offlara kalırsak hayatta cıkamayız o kadar taftarın onunde yapacakları sey bu ıste ama ben ınanıyorum boluyu yenecegız ters takım ama ıcımde yenecegız dugusu var gıresunda bıze ters gelıyordu onları bı yendık cıkısa gectık bu macda aynı sekılde olacak boluyu yenıp bı hafta by gecıp devam edecegız beyler rahat olun

emre

güngören bile bu kadar etkilememişti beni ilk defa süper lige dair umutlarım darbe aldı hemde sağlam bir darbe. ama çok fazla karamsar olmamaya çalışıyorum sonucta buraya kadar da bu takım geldi.Mesut'un dediği gibi toparlaycagız diye umuyorum,inanmak istiyorum.

06 onur 55

yazılanların hepsinde haklılık payı var ancak bide şöyle düşünelim boludan alınacak 3 veya 1 puan umutlarımızı yeniden filizlendirecek.takıma inat taraftarların yüksek inancı ve desteği inanılmaz tribünde yaşananlar biz ANKARA da gurbetde SAMSUNSPOR umuzu destekleyenlerede güç veriyor.başkent den bolu'ya 2 otobüsle gelinmek isteniyorsa takıma destek verilmeli ve sonuna kadar arkalarında olmalıyız

GurbetciFanatik

Billy ve Abdülaziz beni dün dinden imandan cikardi.
Ama ufuk o kadar kötü degildi ya ,
ya ben yanlis gördüm düzeltin beni ama bence fena degildi.
Izzet icin erken ilk maci normaldir herhalde ( ofsayt kuralini acilen ögrenmsi alzim ama ).

Bolu dediginiz gibi benimde en korktugum mac ne yazikki.

samet_55

samsunspor bu sene final maçlarını alamadı gitti be.giden 2 puanamı yanalım 5yıl aradan sonra ilkdefa oturacagımız.o liderlik koltugunamı yanalım,takımdaki takoz sayısındaki artışamı yanalım,45 dakika tek kale oyna gol yok.hala sinim tepemde ya. bide bişe soracam sezon un ilkyarısında sinan diye bi forvetimiz.vardı o nerdeçarşambaspordan gelmişti.bütün bunlara ragmen..benim aklıma şöylebi sonuç geliyo.   
                BOLUSPOR.2 SAMSUNSPOR.3...

lucarelli

Bolu zor bir deplasman olacak. Kartalı yenseydik Bolu'dan beraberlik iyi sonuç olurdu ama bir sonraki hafta da bay geçeceğimizi düşünürsek tek yol 3 puan.

eren55

Yenmekten başka çare yok.Şayet beraberlik için gidiyorsa Kalpar Bolu'ya vay halimize.Ligin en  çok gol atan takımıyla en az gol yiyen takımının maçı olacak.Şayet layıkıyla oynarsak şu sezonun en zevkli maçı olur iddia ediyorum.

dr_ahmet

Çok kızdım, çok sinirlendim ama...
1. devre MİY, Kartal, Bolu maçlarına baktığımızda bu üç maçtan 2 puan çıkarmışız...
Bolu'yu yenebilirsek bu üç maçlık seriden 4 puan çıkartabiliriz ve avantaj bile yakalarız...
Kartal maçıyla dünyaları kaybetmedik sadece avantaj kaybettik...
Yalnız insanı karamsarlığa sevk eden takımın gol atamaması...
Yani bugün çıkıp rahatlıkla diyemiyoruz ki bu takım çıkar Bolu'yu çatır çatır yener...
Ama aynı şey Bolu için de geçerli onlarda aynı şeyi kendileri için rahatlıkla hayal edemez...
Sonuçta ümitsiz olmamalıyız...
Burası Bank Asya bu takımların hepsi birbirini yenebilir de yenilebilir de...

Sercan

top oynamadan kazanılan altay ve akhisar maçları kimseyi yanıltmasın.Bu takım 2. devre başından beri hiç iyi futbol oynamıyor.Ama gönderdiğimiz adamlar gittikleri takımlarda takır takır oynuyor özellikle anıl..

cembaba

Kimsede deplasman şevki de kalmadı sanırım... =(

twitter

Alıntı yapılan: Dartagnan - 15 Şubat 2011, 00:33:52
senın hocan 10 kısıye karsı hala 4 defans oynatıyor ve ızzetı cıkarıp bılly ı alıyor.Halbukı 1 defansı cıkarıp bılly ı alması gerekırken.Buna ne demelı korkak Kalpar !!!!!

off offf >:(

King Of The North

Alıntı yapılan: CemBaba - 15 Şubat 2011, 14:11:55
Kimsede deplasman şevki de kalmadı sanırım... =(

yooo bende fazlasıyla var heyecan kardeşim, zaten şampiyonluk parolasıyla çıkmadık yola play-of dediler ama biz bir anda potada bulduk kendimizi, Bolu'ya yaslayıp geleceğiz merak etmeyin...