TFF 2.LİG PLAY-OFF ÇEYREK FİNAL İKİNCİ MAÇI | SAMSUNSPOR'umuz - Sakaryaspor

Başlatan Kaya, 10 Mayıs 2019, 00:53:06

« önceki - sonraki »

5trawberry

Sakaryaspor yatmaya, tur getirecek her türlü çirkefliği yapmaya geliyor. Sakin olmalıyız. Maçın ilk düdüğünden itibaren ısıran takım olmalıyız. Sakarya'nın taktik belli, Samsunspor üzerimize gelsin kontra yapalım. 60 70'e kadar yemezsek hertürlü zaman geçirme yatış yersem de bir tane yerim uzatmaya gider taktiği.

Öyle bir halde olmaıyız ki, taraftarın inanılmaz baskısı ile alakası olmayan bir pozisyonda penaltı çalmaya sevk etmeliyiz hakemi. Bu lig dürüst oynanmıyor.

cembaba

Bence bu maç bizim için ilk 25 dakika içinde 2-3 gol bulsak kopacak bir maç. Varını yoğunu İsmet Hoca bunun üzerine koyup oynatması lazım. Rakibi boğup goller bulup maçı erken koparmalıyız.

mehmet yılmaz

1-0 çok kötü bir skor. Hele bizim oyunu tutamadığımızı  ve geriye düşünce çeviremeyip, öne geçsek de gol yediğimizi düşününce daha kötü.  Bu nedenle çok gol atmamaız lazım bunlara. Sakarya'dan iyi takım olduğumuz kesin ancak oyuncular maalesef sene başından beri bir haltı beceremiyorlar. yine olmuyor, yine olmayacak duygusu hakim.

Önceliğimiz tribünleri doldurup, baskı ortamını kurmak olmalı. Taraftarın geçireceği bir tur olabilir bu. İsmet Taşdemir çok formsuz. Gol atma sorunumuz var. Organizasyon eksikliğimiz. Ancak iç saha karnemiz gayet iyi, onlarınsa kötü.

Ne yapıp edip turu geçmeliyiz.

eprianu

Maraton Üst ve Batı Alt biletleri tükenmiş. İnanmadım, Passo'dan baktım, gerçekten öyle. Satılan bilet sayısı da  bugün itibariyle 12 binmiş. Yanlış hatırlamıyorsam taraftar rekoru kırdığımız maçta 14 bin bilet satılmıştı. Maça daha 2 gün var. Tahminime göre bu statta en kalabalık maçımızı oynayacağız.

Stoper

Maraton alt ve üst , komple bitti.
Batı alt bitti, üstte açılır mı bilmiyorum.
Kuzey kale satışa kapalı.
Güney kaleye yüklenecek millet.

isa55

Hafta içi maç
Küskün-kızgın taraftar
Ve bazı tribünler bitmiş  :o

Tabii ki güzel bir haber

evolution55

Neden satışa kapalı tribün var? Satışa açılır sanırım değil mi?

fanatik samsunsporlu

Erkam'ın yanında Nuri yada Aytaç oynamalı.Erhan Şentürk yerine de Abdulkadir oynamalı.Sahamızda eleyeceğiz inşallah.Tv264 ün spikerinin sesini de keseceğiz inşallah.

korayxyz

Maraton ve kapalıda biletler tükendi. Güney kale arkasının yarısı bitmiş. Kuzeyi daha açmamışlar. Tarihi bir kalabalık olacak ve en az 25 bin kişi tribünde olacak anlaşıldı.
Allah utandırmasın.

jean

Ne olur bir kerede kolay mac alsak ne olur sanki ilk yari soyle 3-0 olsa mesela olmuyor bir turlu juventus psg gibi bayern gibi kolay sampiyonluk istiyorum artik bu stres dayanilmaz oluyor artik

cembaba

Alanya play off maçı gibi olsun inşallah. Hemen ilk yarı başında golleri bulalım. Bir üst tura çıkalım.

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmeti

yilmazselcuk55

Erken gelecek gol  herkesi rahatlatır ardından Sakaryayı boğarız. Sakaryada ki gibi hızlı başlayıp kaçırdıklarımızı atmamız lazım. Allah utandırmasın.

heryerdesamsunlu

Arkadaşlar harikasınız attığınız mesajlarla şimdiden heyecanlandım. Epeydir bir maçımızda böylesine heyecanlanmamıştım hadi hayırlısı bu heyecanı tüm stada yayarsak başarırız inşaALLAH

heryerdesamsunlu

Kombineler geçerli demi eminmiyiz kombinemiz var geçerli diye duyup bilet almadık açıkta kalmayalım