Sheldon Michael Louis Bateau

Başlatan _SoN_, 09 Ocak 2022, 20:17:37

« önceki - sonraki »

_SoN_

HOŞ GELDİN SHELDON MICHAEL LOUIS BATEAU
Kulübümüz son olarak KV Mechelen forması giyen 30 yaşındaki Trinidad ve Tobagolu defans oyuncusu Sheldon Michael Louis Bateau ile 2,5 yıllık anlaşmaya varmıştır.
Bu transferin gerçekleşmesinde kolaylık sağlayan KV Mechelen kulübüne teşekkür ediyoruz. Umuyoruz ki bu transferle birlikte iki kulüp arasında oluşan dostluk bağları uzun yıllar devam edecektir.
Camiamıza hayırlı olmasını dileriz.

KocumVolkan

Hayırlı olsun... İnşallah Boli'den iyi çıkar.

Lusage

1- İnşallah Osman'ın yerine alınmıştır ve ekürisi Yunus Emre olarak düşünülmüştür.
2- İnşallah Başkandan 2,5 yıllık sözleşmesi süresinde "gitmek için sözleşmesinin tamamını istiyor" lafları duymayız!

Sadece Samsunspor

Normalde bu ligde yabanci stoper almak israfdir. Mustafa yumlu aykut demir lokman gor gibi kasap stoperlerle bu isler yurur. Ama elinizde Boli gibi gereksiz bi yabanci varken onu kesip 30 yaslarinda en azindan deneyimli bir yabanci stoper almak daha mantikliydi. Mantikli olani yapmis baskan. Hayirlisi olsun insallah saglam bise cikarda 2.5 sene oynayip oyle gider.

seskat

Hayırlı olsun. İnşallah Yunus Emre ile oynar ve Osman orta sahaya geçer. En azından o bölge sağlam olur.

Sadece Samsunspor

Gelir gelmez ilk macina cikti. Uyum sorunu vs. yasamayacak gibi geldi. Dev gibi duruyor. Kornerlerde ona calisilmali. Top takibi iyi son dklarda fark eden olduysa yerini birakip ceza sahasinin ordan topu balikesirli oyuncudan aldi. Nurullah in elinden kacirdigu toptada mudahelesi yerindeydi. Tabiki karsidaki takimla analiz yapilmaz daha iddiali maclarda gorecegiz. Ilk mac icin gelir gelmez oynamasi ve oyun icinde kalmasi gayet iyidi.

_SoN_

İlk maç konuşmak için çok erken, alışması zaman alacak , tek söyleyebileceğim ayağına hakim ve defans oyuncusuna göre hızlı, inşallah faydalı olur.

Sadece Samsunspor

Ilk defa canli izledim yerinde transfer net

eprianu

21 Ocak 2022, 22:09:28 #8 Son düzenlenme: 22 Ocak 2022, 12:18:50 eprianu
Stopere yabancı transfer yapılmasına karşı çıkan biri olarak 2 maçtır kendisini beğeniyorum. İnşallah devamı gelir.

evolution55

Alıntı yapılan: eprianu - 21 Ocak 2022, 22:09:28Stopere yabancı transfer yapılmasına karşı çıkan biri olarak 2 maçtır kendisini beğenmiyorum. İnşallah devamı gelir.

hocam iyi bir şey mi dedin kötü mü anlamadım :)

Sol Açık

Balıkesir maçında iyi görünmüştü ama bu maç ölçü olmaz demiştik. Bu maçta da rakip 38'den sonra 10 kişi kaldı ve bu maç da tam ölçü olmaz.

Ama her iki maçta da iyiydi. Rakip forvetler topu aldığında, kelimenin gerçek anlamda ensesinde bitiyor. Balıkesir maçında birçok şutu rakibin dibinde olduğundan kesti ve toplar kaleye ulaşmadı. Bu maçta da rakip kontraya çıkacakken, orta sahada sırtı dönük topu aldığında, hemen ensesinde rakibi bozdu.

Solak olmaması bizim takım düzeni açısından bir eksi. Ayrıca, muhtemelen rakiplerin koşu yollarına atılacak toplarda zaafları olacaktır, ama onları da Yunus Emre ve beklerimiz toplayabilirler. Savunmaya yerinde ve sert bir parça eklenmiş...

eprianu

T9 kurbanı oldum. Beğeniyorum yazacaktım :)

_SoN_

Yunus ile beraber iyi ikili oldular, ancak bu kornerden gol yemek nedir arkadaş, nurullah başta olmak üzere tüm defans bunu sorgulamalı.

Kaya

05 Mart 2022, 23:07:49 #13 Son düzenlenme: 06 Mart 2022, 04:54:42 Kaya
Geldiğinden beri bir tane çıkıp kafayla yan top almışlığı yok. Yanından alıp yanına vermeyi herkes biliyor.

_SoN_

Kiralık olarak gönderilmiş, hakkında hayırlısı olsun.