5- Hakan Bayraktar (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan AntZ, 26 Temmuz 2010, 20:07:49

« önceki - sonraki »

kalptenþimþek

samsunluhakan

ah hakan ah seni gönderen zihniyetin ben ......

ngonge

Ergün Teber ile top gibi oynadın. Helal olsun, seni gönderenler kahrolsun.

fanatik samsunsporlu

ayağına bu kadar güzel yakışan bir futbolcuyu gönderen hocaya diyecek söz kalmıyor.ve adam hala 55 numara giyiyor

isa55

Mersinin her çıkışında, top en az 2 kez ayağına değiyordu. Spiker en fazla onun adını söyledi.

Kodalak

petkoviç senin o ara paslarını,orta sahanın sıkıştığında sorumluluk alıp orta saha yı rahatlattığını,bizim sol tarafımızda kendini futbolcu sanan ergünün olduğu tarafa 3 kez uzun toplarını ,(ki bu kanatta oynayan ergünden 5-6 yaş yaşlı ilhan özbay)

görünce herhalde utanmıştır .

özkan

Zorla gönderildin hakan abi zorla..seni geçen sene buraya ne taahhütlerle getirenlerin yüzünü düşüren bu yönetim herkeze olduğu gibi sanada ayıp etti..

fanatik samsunsporlu

adam geçen sene hazırlık maçında febeli emreyi bile çıldırtmıştı.emre top alamamıştı hakanın ayağından

ahmetsefa55

oyundan cıkarken alkısladık ve bagırdık ama duyuramadık sesimizi..

FaTiH_HaN

Dün almanya eski milli futbolcusu disiplinli fink 2 metre ötesine top atmaktan başka bir şey yapmazken, uzun paslarının hepsi rakibe giderken, Samsun doğumlu, 35 yaşındaki Hakan bir tek top bile kaptırmadı işte bakıp bakıp ibret alınacak bir olay, eminim Kazım Başkanda neyi kaybettiğimizi kimlerin ahını aldığımızı anlamıştır, ama geçti artık pişman da olsa artık rodrigezle idare edecez

SametYılmaz55

seni gönderip haftalardır bize topçu müsveddelerini izlettiren,kabir azabı çektiren,içimizdeki yaşama hevesini alan zihniyete yazıklar olsun

ngonge

Açıkça neden gönderildiğini bilen var mı, hocadan ziyade yönetim gönderdi diye biliyorum ben. Maaşında haklı olarak iyileştirme istemişti sezon başında? O olmayınca gitmedi mi?

masbene

bence onu adnan sezgin göndertmiştir. mustafa sarp a guvenip onu takımın abisi yapmak icin. ama yemedi. hakan geri alınırsa kimse sasırmasın

Burak

Hiç alakasız bir adamdan duyduğum kadarıyla 700 bin TL peşin istemiş bizimkiler 300 peşin 400 sezon içinde önermiş Mersin'e peşin 700  e gitmişmiş sadece bir söylenti kaynak sağlam değil

emre

gecen sene bank asyada aman sakatlanmansin,ceza yemesin diye dua ediyorduk.bir macta cezalydı sanirim orta sahamz bayagı zorlanmisti. O kadarda emegin vardı yani ama su an basta olanlar muhtemelen gecen seneki maclari takip edip bizm gibi o duygulari yasayan birileri olmadklari icin yine muhtemelen 'daha ıyı birisini alacagz' deyip gondermişlerdir. Hazir takima uyum saglamis senin gibi bir beyini cok ariyoruz..