5- Hakan Bayraktar (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan AntZ, 26 Temmuz 2010, 20:07:49

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Yolu açık olsun
Büyük emeği geçti Süper Lig'e dönüşte...
Son sezonunu da memleketinde yaşamalıydı, üzüldüm doğrusu :(

yirmiuc

allah yolunu açık etsin.
keşke bizde bıraksaydı futbolu.

Turuncu

01 Eylül 2011, 23:22:52 #377 Son düzenlenme: 01 Eylül 2011, 23:27:34 Turuncu
memleketinde futbolu bırakmasını isterdim ama olmadı yolun açık olsun.

Sercan

Alıntı yapılan: Turuncu - 01 Eylül 2011, 23:22:52
Hakan'ı çok beğeniyorum memleketinde futbolu bırakmasını isterdim ama olmadı yolun açık olsun.

:D :D :D :D :D

Turuncu

saim55

kalptenþimþek

takımına kulübede otusa bile katkı sağlayacak oyuncu.. umarım son dakika haberiyle takımda kaldığınıduyarız :'(

doðan

Allah yolunu  ve bahtını açık etsin takımın en kalite topçusuydu (kocasada kurt çok çakalı cebinen çıkardı bknz:emre )

celebi

Allah yolunu açık etsin

germencisse

Ahlaki problemı yıllardır olan bır oyuncuydu zaten,Vladenın gelmesı ıle hangı sebepten bılemıyorum ama yıldızları barısmadı bır turlu Vladenın dısıplınlı bırı oldugunu zaten bılıyoruz puzzle cıkıyor sankı

maviay55

yolun açık olsun maestro

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: germencisse - 02 Eylül 2011, 01:00:28
Ahlaki problemı yıllardır olan bır oyuncuydu zaten,Vladenın gelmesı ıle hangı sebepten bılemıyorum ama yıldızları barısmadı bır turlu Vladenın dısıplınlı bırı oldugunu zaten bılıyoruz puzzle cıkıyor sankı

Ne gibi ahlaki problemleri vardı mesela?  :o Ben ilk kez duydum böyle birşeyi. Bilakis disiplinli, işini iyi yapan, efendi bir adam oalrak biliyoruz Hakan Bayraktar'ı...

ngonge

Kesin gidiyor mu bilmiyorum ama takımın uzun yıllar sonra geçen yıl yakaladığı ruhun ana mimarlarından biriydi. 35 yaşında cüzi bir paraya oynayıp hiçbir zaman mücadeleden kaçmadığı gibi Bank Asya liginin sert futbolunda ne kadar faule maruz kalırsa kalsın ayakta kalan, takımı defanstan hücuma taşıyan oyuncu idi.

Yolu açık olsun, ben daha faydası olacağını düşünüyordum ama kısmet diyorum. Umarım yeni gelen oyuncular biraz olsun onun mantalitesinden yararlanabilmişlerdir.

Uğur Yıldız

gitmeseydi keşke üzüldüm açıkcası!!

brigand

şu takımda gitmesine en üzüleceğim adamdı açıkçası ! keşke kalsaydı be..