5- Hakan Bayraktar (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan AntZ, 26 Temmuz 2010, 20:07:49

« önceki - sonraki »

LisandroLopez

Bu eleman olmasa süper lig çok çok zordu ama..

germencisse

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 16 Haziran 2011, 22:41:13
Bu eleman olmasa süper lig çok çok zordu ama..

Tam bir dinamo misali  :)

LisandroLopez

Alıntı yapılan: germencisse - 16 Haziran 2011, 22:43:09
Tam bir dinamo misali  :)

Evet, takımını hep ortasahadan ileriye taşımaya çalışan, sürekli oyun kurmaya pas alışverişini yapmaya çabalayan, gereksiz şutlarla takımın atağını kesmek yerine sürekli atağı devam ettirmeye yönelik boş alanlara kaçan arkadaşlarını arayan ısrarla onları pozisyona sokmaya çalışan bir oyuncu.Bu sene Bank Asya nın Xavi'siydi tartışmasız..

1927

Hakan Bayraktar'dan "eleman" diye bahetmek nasıl bir düşüncenin ürünüdür, çözemedim.
Hakan Bayraktar bu, A2 takımı oyuncusu değil ki!

germencisse

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 16 Haziran 2011, 22:47:50
Evet, takımını hep ortasahadan ileriye taşımaya çalışan, sürekli oyun kurmaya pas alışverişini yapmaya çabalayan, gereksiz şutlarla takımın atağını kesmek yerine sürekli atağı devam ettirmeye yönelik boş alanlara kaçan arkadaşlarını arayan ısrarla onları pozisyona sokmaya çalışan bir oyuncu.Bu sene Bank Asya nın Xavi'siydi tartışmasız..

Aynen dağıttı paslar ile rakibi cok demoralize etti..

brigand

bu sene yaptığı katkıyı inkar eden  yazık eder. oynamadığı maçda nasıl çırpındığımızıda gördük. tüm emekleri için helal olsun. doğrudur çok değişik mizacı var ancak aynı zamanda tam bir profesyonel. bank asya gibi sert bi ligde gayet iyi mücadele etti. süper ligdede şans bulduğu sürece katkı yapacaktır.

eren55

17 Haziran 2011, 01:29:32 #321 Son düzenlenme: 17 Haziran 2011, 11:53:49 eren55
Alıntı yapılan: kuzey55 - 16 Haziran 2011, 22:19:58
hee bu eleman futboldan da anlamıyor vasat dimi

Takıma katkısını inkar edemem.Şu sitede değil futbolcu hiçbir üye için dahi futboldan anlamıyor diye yorum yapmadım.Nereden alakayı yakaladın anlamadım.Ama sordun madem söylüyorum.Hee,kesinlikle vasat bir futbolcu.Süper Lig'de neler yapacağını hep beraber izleyip göreceğiz.İnşallah yanılırım ama ihtimal dahi vermiyorum. ;)

Tufan

34 yaşında 3 kişinin arasından topla çıkan futbolcuya vasat demekte güzelmiş.
Hakan süper ligde zorlanır buna sebep kalitesi değil yaşıdır ama 60dan sonra oyunu tutmak için kadroda bulundurulmalı diye düşünüyorum herhalde bu yaşında kulübede oturmayı sıkıntı yapmaz.

eren55

17 Haziran 2011, 01:56:54 #323 Son düzenlenme: 17 Haziran 2011, 02:08:48 eren55
Alıntı yapılan: Tufan - 17 Haziran 2011, 01:38:45
34 yaşında 3 kişinin arasından topla çıkan futbolcuya vasat demekte güzelmiş.
Hakan süper ligde zorlanır buna sebep kalitesi değil yaşıdır ama 60dan sonra oyunu tutmak için kadroda bulundurulmalı diye düşünüyorum herhalde bu yaşında kulübede oturmayı sıkıntı yapmaz.

Adamı klübede oturtmaktan bahsediyorsun,60'tan sonra oyuna girsin diyorsun;sonra bu futbolcuya vasat demek enteresan diyorsun. ;DVasatın üstünde madem niye klubede oturtuyor,60'tan sonra oynatmayı düşünüyorsun?Sal bakalım Süper Lig'e çıkabilecek mi 3 kişinin arasından?Elimizi vicdanımıza koyalım.Eyvallah,bu adamlar bizi Süper Lig'e çıkardılar.ALLAH cümlesinden razı olsun.Ama gerçek ortada.Takımdan 3-5 kişiyi bir kenara koy kaçı Süper Lig'de iş yapar?En basitinden kaç tane alıcısı çıktı da yok satmıyoruz dedik.Şahsına da bir lafım yok,ama bırak bakalım Süper Lig'de kim alıp da oynatıyor?

Akyol

Özellikle Musa bizi süper lig'de şampiyonluklara koşturacak bir isim :holey:

eren55

Alıntı yapılan: uçarlı - 17 Haziran 2011, 09:16:50
murat kemal dilaver musa zenke bunların  dışında süperlig için oynayacak oyuncumuz yok.

Kardeş özellikle Kemal,Murat ve Ahmet Şahin pekala Süper Lig'in altından girer üstünden çıkarlar.Musa için aynı şeyleri düşünmüyorum.Hatta  eleştirdiğim Hakan Bayraktar Musa'ya kıyasla çok ama çok daha fazla iş yapar Süper Lig'de.Zenke evet Bank Asya'da gayet iyiydi ama Süper Lig'de zorlanacak epey diye düşünüyorum.

Ayberk

Hakan Bayraktar'sız bir takımın nasıl dağıldığını Ordu'da hepimiz gördük sanırım ;)

Şimdi yapılması gereken Hakan Bayraktar'ın yerini doldurabilecek, daha genç ve dinamik bir oyuncuyu almaktır. Çünkü ben de Hakan Bayraktar'ın Süper Lig temposunda 90 dk çıkarabileceğini sanmıyorum. Ancak görev verildiğinde layıkıyla yapacak bir isim. İhtiyaç olduğunda güvenilir birisi ;) :ok

alperen_55

H.bayraktar süper ligi kaldırabilecek kapasitede.Heee  belki yaşı itibari ile 90 dakikayı çıkartamayabilir,ama butakıma faydalı olacağını ümit ediyorum.Lig şampiyonu fener maçında gördük gayet iyi idi .Bazı arkadaşlar süper ligi premier ligi ile karıştırıyor.

cembaba

Tam manasıyla bu sene kendini buldu. Takımımızın olmazsa olmazıydı. Bu sezon da çok şeyler katacağına eminim. Samsunlu olman da ayrı bir güzellik.

Seviyoruz seni "Sakızlı Adam"

ahmetsefa55

Samsunspor'un tecrübeli kramponu Hakan Bayraktar, Bolu'da da yüksek performansıyla dikkat çekiyor. Başarılı futbolcu, takım arkadaşları tarafından da çok seviliyor
AĞABEYLİK YAPIYOR
Samsunspor'un orta sahadaki yıldızı Hakan Bayraktar, Bolu kampında el üstünde tutuluyor. Geçen sezonun başında takıma katılan ilk andan itibaren yükselen performansı ve takıma olan yüzde yüzlük katkısıyla taraftarın büyük sevgisini kazanan tecrübeli krampon, "Samsunspor, bu sezon Süper Lig'de hem oynayacağı futbol hemde alacağı sonuçlarla adından sıkça söz ettirecektir" dedi.
SÜPER ORTAMIMIZ VAR
Takım içinde arkadaşlığın süper olduğunu söyleyen tecrübeli futbolcu, "Son dönemde böylesine birbirini seven ve sayan bir oyuncu topluluğu görmemiştim. Gerçekten iyi bir hava ve tempo yakaladık. İnşallah bu havamız lige yansır ve Samsunspor, ligde hakettiği yerlere gelir. Bunun için futbolcular olarak elimizden geleni yapacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın" diye konuştu.

http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=59695&uniq_id=1310553651