5- Hakan Bayraktar (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan AntZ, 26 Temmuz 2010, 20:07:49

« önceki - sonraki »

Lusage

Maçtan sonra taraftarın yoğun ilgisi nedeniyle tabana kuvvet kaçan sakızman!  ;D ;D ;D

ahmetsefa55

Allah razı olsun  >l<

sadece55

bayılıyorum rahatlığına cool hareketlerine  >l< Tecrübe nedir deseler onu işaret ederim

berusa55

Samsunspor'un Tecrübeli Oyuncusu Hakan: Şampiyonlukta Herkesin Büyük Payı Var

Samsunspor'un tecrübeli orta saha oyuncusu Hakan Bayraktar, şampiyonlukta herkesin büyük pay sahibi olduğunu söyleyerek, "Benim de bir katkım olduysa ne mutlu bana" dedi.

Bank Asya'da zirveye oturarak Spor Toto Süper Lig'e çıkmayı garantileyen Samsunspor'da sevinç sürüyor. İki gün izin yapan futbolcular bugünden itibaren hafta sonu oynayacakları Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçı hazırlıklarına başladı. Teknik direktör Hüseyin Kalpar'ın memleketi Gaziantep'te olması nedeniyle takımı yardımcı antrenör Bahattin Güneş çalıştırdı. Kırmızı beyazlıların orta sahasına önemli katkılar sağlayan tecrübeli oyuncusu Hakan Bayraktar, şampiyon olmalarının kendilerini mutlu ettiğini belirterek, " Herkesin bu başarıda büyük katkısı var. Benim de bir katkım olduysa ne mutlu bana" diye konuştu.

Ligin ikinci yarısında iyi bir istikrar yakaladıklarını ve aldıkları seri galibiyetlerle şampiyonluğa olan inançlarının arttığını dile getiren Hakan Bayraktar, "Taraftarımızın da çok büyük payı var. Bizi her maç inanılmaz desteklediler. Bu şampiyonluğu onlara armağan ediyoruz" dedi. - Samsun

http://spor.haberler.com/samsunspor-un-tecrubeli-oyuncusu-hakan-2697472-haberi/

jean

adamin umrunda degil golmus olmus takimi sampiyon olmus aggzinda sakizla oynuyor vallahi rahat rahat bunun adi tecrube

kaptan 55

vatan senmisin la yoksa :o

orhan

ayagına ve yüreğine sağlık.İnan bu forma sana ve sen ona çok yakıştın.seni süper ligdede görmek istiyoruz.sevgiler

KotuCocuk55

Hakan"i cok sevdik hepimiz..Takimda kalacak mi,kalirsa seneye süper ligte nasil bir performans sergiler en cok merak ettigim konularin basinda geliyor..

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: kuzey55 - 05 Mayıs 2011, 18:37:52
Orta sahamızın tecrübeli oyuncusu Hakan Bayraktar ile birkaç ay önce röportaj için konuşmuştuk ancak bir türlü gerçekleştirememiştik..Bugün nihayet kendisiyle görüşme fırsatımız oldu ve taraftarlar arasında merak edilen soruları samimiyetle yanıtladı...

Hakan Bayraktar'ı kısaca tanıyabilir miyiz?

Belçika'da doğup büyüdüm.Babam Samsunlu ve akrabalarımın çoğu burada.Dört kardeşin en büyüğüyüm,erkek kardeşim hariç diğerleri evli.Bir kız ve bir erkek çocuk babasıyım,ailem İstanbul'da.Seneye Samsunspor'da devam edersem onları da Samsun'a getireceğim...1997 yılında Gaziantepspor'a transfer oldum ve Türkiye maceram böylece başlamış oldu.

Bu sezon Samsunspor'a transferin nasıl gerçekleşti?

Sezon öncesi birçok takımdan transfer teklifi aldım.Ancak Samsunspor hep içimde bir ukde olarak kalmıştı.Her zaman baba ocağında oynamak,memleketimin takımında başarılı olmak istiyordum.Ayrıca futbolu Samsun'da bırakmak istedim her zaman.Bu sezon da şartlar uygun olunca transferim gerçekleşti.

Daha önce de Samsunspor'a transferin söz konusu olmuş sanırım...

Evet İsmail Uyanık döneminde görüşmelerimiz oldu.Aslında ben de çok istiyordum.Süper ligde Samsunspor'un başarılı olduğu dönemlerdi ve o takımda oynamak istiyordum.Ancak maddi sebeplerden dolayı transferim gerçekleşmedi.

Samsunspor'a gelmeden önce Samsun ve Samsunspor hakkındaki düşüncelerin nasıldı?

Babam Samsunspor'un alt yapısında futbol oynadı ve Samsunsporlu kendisi.Burada evimiz stada yakındı,yaz tatillerinde stadın yanındaki sahalarda futbol oynardık ve hep hayal ederdim bu statta oynamayı.Babamla genellikle radyodan Ts-Samsunspor maçlarını takip ederdik.Birçok maçı beraber izlerdik,taraftar ve stadın atmosferi beni çok heyecanlandırırdı.Diğer takımlarda oynarken de hep futbolu Samsunspor'da bırakmak isteği vardı bende.

Diğer oynadığın takımlara göre Samsunspor'da daha çok kendini bulmuş gibisin...

Bunda en etkili faktör burada insanların bana yaklaşımı diyebilirim.Ailem de Samsunlu zaten ben de kendimi evimde gibi hissediyorum.Her konuda buradaki insanlar bana yardımcı oluyor ve sıkıntı yaşamıyorum.Bunun dışında performansımı etkileyen en önemli faktör Kuşlar...

Evet kuşlar ve tesbihlerin...

Bana sorsalar Samsun'un neyi meşhur diye ben pideden önce kuşları derim hep.Hemen hemen üç evden birinde mutlaka kuş beslenir.Bende çok seviyorum kuşları.Burada Vural ağabeyin kuşları vardı ben de onlarla ilgileniyorum boş zamanlarımda ve kendisiyle de sık sık görüşürüz.Belki performansım düşük olsa veya takım başarısız olsa bu eleştiri konusu olabilirdi.Zira benim işim futbol oynamak.Sen işini yap ne işin olur kuşlarla gibisinden eleştirilerle de karşılaşabilirdim.Ancak bu sezon performansım bana göre iyiydi ve takım olarak da başarılı olduk.Dolayısıyla bu konuda eleştiri almadım.Benim işim futbol ama kuşlar benim buraya çabuk alışmamda ve motive olmamda oldukça etkili oldu.Boş zamanlarımı genellikle onlarla geçiriyorum.Tesbihlerime gelince birçok tesbihim var.Sarı,altın,siyah..

Bu sezon gördüğümüz kadarıyla pek şut çekmiyorsun...

Benim alt yapıda asıl yerim liberoydu.18 yaşına kadar da böyle devam ettim.Libero süpürücüdür bana göre ve bende şut çekmezdim hiç.Bu da bende alışkanlık oldu.1997 'de Gaziantep'spor'a transfer oldum..Orada da hocam yine Hüseyin Kalpar'dı.Bir kaç hazırlık maçında libero oynadım ancak hoca riskli oynadığımı görünce benimle özel bir görüşme yaptı ve bu şekilde liberoda oynayamayacağımı,çok risk aldığımı,beni nerede değerlendirebileceğini sordu.Bende orta saha oynayabileceğimi söyledim.Böylece Antep'te orta saha oynamaya başladım.

Hüseyin Kalpar...

Hüseyin hocamla süper ligde de çalıştım.Ama süper ligde bu kadar ağır idman yaptırmıyordu.Hüseyin hoca  deneyimli ve bu ligleri iyi bilen bir hoca.Süper ligde daha çok taktiğe dayalı ve kaliteli futbolcularla oynanan bir futbol var.Bank Asya'da ise daha çok mücadeleye ve fizik gücüne dayalı futbol oynanıyor.Hüseyin hoca da bunun için daha ağır antrenman programları uyguluyor bu sezon..

Sezon hakkındaki değerlendirmelerin neler?

Bu sezon başı hedef daima ilk altı olarak gösteriliyordu.Kimse bu takımdan şampiyonluk beklemiyordu ama sonra iyi maçlar çıkardık.Ligin gidişatı da bizim lehimize oldu.Birçok arkadaşımız da üst düzey performans gösterdi ve sonuçta süper lige çıkmayı garantiledik.

Gelecek sezon...

Sözleşmem devam ediyor ancak yönetimle yenileme ve iyileştirme için görüşeceğiz.Ben bir problem olacağını sanmıyorum.Tabi hoca değişirse ve yeni gelecek olan hoca istemezse kalamayabilirim.Örneğin;Konya'da yönetimle anlaşmıştık ama Hoca beni istememişti.Ben kalmak istiyorum.Futbolu Samsunspor'da bırakmak istiyorum...

Futbolu bıraktıktan sonra planların neler ve Samsunpor var mı bu planlarında?

Yıllardır Türkiye'de çalıştığım için askerlik sorunum var.Bu yüzden üç yıl yurt dışında kalmam gerek.Tabi çocuklarımın okulu ve eşimin dil sorunu var.Bunları halledip Belçika'ya gideceğim.Orada üç yıl kaldıktan sonra askerliğimi yapıp kararımı vereceğim.Sonrasında zaman neyi gösterir bilmiyorum.

Ve Samsunspor taraftarı...

Dediğim gibi Samsunspor'u izlerken taraftar ve stadın o atmosferi beni çok etkiliyordu.Zaten Samsunspor'u tercih sebeplerimden biri de taraftardı.Buraya gelmeden önce Samsun'da böyle bir desteğin olacağını biliyordum ama stadın her hafta bu kadar tıklım tıklım dolacağını tahmin etmemiştim...Süper ligde daha güzel işler başaracaklarına inanıyorum...Buradan senin aracılığınla bütün arkadaşlara selamlarımı gönderiyorum...

http://sadece-samsunspor.blogspot.com/

Sonuna Kadar 55

çok teknik iyi koşar.

mehmet yılmaz

Bank Asya Ödül Gecesinde "Yeniden Doğanlar" ödülünü kazandı....

Çok büyük katkı sağladı bence de bize...

mehmet yılmaz

Memleketinin takımına geldi. Futboldaki son iki sezonum demişti ve ilk yılındaki şampiyonluğa büyük katkısı oldu. Saha içinde bir lider. Genç oyuncular ona çok büyük saygı duyuyorlar. Samsun'a özel bir bağı ve sevgisi var. Çok iyi bir pasör. En büyük eksikliği şut çıkarmaması. Avrupa kökenli olması önemli. Fiziken Süper Ligi kaldıramayabilir. Ancak iyi bir profesyonel. İdmanlara bisikletle gidip geliyor. Güvercin beslemek en büyük tutkusu.

silopilimuhsin

Takımın bütün yükünü taşıdı onun oyunda olmadığı  yada yorulduğu zamanlarda takımın halini gördük hep beraber Samsunsporun del piero su ona ihtiyacımız var

eren55

Ya bu eleman hep kafası iyi gibi geziyor sahada.Böyle mayhoş mayhoş takılıyor.

kuzey55

Alıntı yapılan: eren55 - 16 Haziran 2011, 22:18:01
Ya bu eleman hep kafası iyi gibi geziyor sahada.Böyle mayhoş mayhoş takılıyor.

hee bu eleman futboldan da anlamıyor vasat dimi