5- Hakan Bayraktar (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan AntZ, 26 Temmuz 2010, 20:07:49

« önceki - sonraki »

kaptan 55

bir kez daha,bir kez daha,bir kez daha iyi ki varsın..

mehmet yılmaz

Allum-Kerem ve Mustafa Çiçek'in yerine Ahmet Şahin ve Hakan Bayraktar ikilisi Süper Ligden düştüğümüz o uğursuz sezonda bizde olsalardı bence düşmezdik!

babasamsunlu

Ki o zamanlardaki Hakan Çok daha iyi topçuydu..
Kesinlikle düşmezdik..
Onalra rağmen çok iyi top oynarak düştük zaten..
En çok bize yazık olmuştu..Sağolsun federasyon...

Jnr.Serkan

topu alıp içeriye bindirmeleri mükemmeldi...Memleketinin takımına geç kavuştu.Sen daha önce nerdeydin be hakan

Nuri Asan

Alıntı yapılan: samsuni - 31 Ocak 2011, 16:50:10
Kerem ve Mustafa Çiçek'in yerine Ahmet Şahin ve Hakan Bayraktar ikilisi Süper Ligden düştüğümüz o uğursuz sezonda bizde olsalardı bence düşmezdik!

2 papaza karşı 2 altın değerinde adam.
O sene Kerem ve Papaz Mustafa yerine Ahmet-Hakan olsa idi bırakın düşmeyi ilk 8 içerisinde kalırdık.

O sene Allum bizdemiydi,ben Maksiç ve Kerem olarak hatırlıyorum ama?

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 31 Ocak 2011, 19:42:57
2 papaza karşı 2 altın değerinde adam.
O sene Kerem ve Papaz Mustafa yerine Ahmet-Hakan olsa idi bırakın düşmeyi ilk 8 içerisinde kalırdık.

O sene Allum bizdemiydi,ben Maksiç ve Kerem olarak hatırlıyorum ama?

ilk devrenin folloşuydu Allum...
Devre arası o gönderildi ve Maksiç alındı.

Burak

http://www.mackolik.com/Mac/92511/Ankaraspor-Samsunspor  bu maçın özetini tvden izlemiştim biz atıp Allum yemişti resmen 3 golde de bariz hatası vardı. ankaraspor- Samsunspor maçı 3-3

bu arada maçkolik arşivi bayağı geniş bütün eski maçların gol bilgiler var 80'ler deki sezonların falan

Sadece Samsunspor

Arkadaşlar herkes bu adamı çok beğeniyor. Ben anlamadım. Tamam yaşına göre çok koşuyor, elinden geleni yapıyor ama çoğu maçta 60-70den sonra dökülüyor, Altay maçında önünü boşalttı 2-3 kere hiç kaleyi düşünmedi. Bazen maçlara yürüdüğünü bile görüyorum. Hoca en geç 70'den sonra değişmeli.

Ollivanders

Bence yanlıs dusunuyorsun ustad. Turgay ile hakan bayraktar oynadıgında butun sorumluluk hakan bayraktara kalıyor. Turgay 10 metredeki bos adamı goruyor ama atamıyor veriyor hakana . Turgay bir kere cesaretlenip ileri oynayamiyor. çünkü kapasitesini biliyor. O zaman veriyor topu yine hakan bayraktara. Herşeyi hakan bayraktar yapıyor ortasahada. 35 yaşında bu adam . Genç olsa bizi tek başına süperlige taşır. Ama yanına murat geçtigi zaman biraz işler degişti . Murat en azından 10 metresine top atabiliyor veya sorumluluk alabiliyor. Hakan bayraktarın yukunu hafifletti son dakikalarda. Bence orta saha murat ve hakan olursa çok daha etkili bir takım oluruz.

mehmet yılmaz

AlıntıSÜPER LİG'İ HAKEDİYORUZ
02 Şubat 2011 / 13:03

Kırmızı-Beyazlı ekipte, adeta ikinci baharını yaşayan Hakan Bayraktar, Samsunspor'un her yönüyle Süper Lig'i hakettiğini söyledi. Yıldız oyuncu, taraftarların takımlarına gösterdiği ilginin ise kendilerini çok mutlu ettiğini söyledi
BİR ADIM ÖNDEYİZ
O bir beyefendi... O tam bir profesyonel. O Samsunspor için büyük bir şans... Kimden mi bahsediyoruz tabiki Hakan Bayraktar'dan. İlerlemiş yaşına rağmen çalışma disiplini ve tecrübesiyle takım arkadaşlarına büyük destek veren yıldız oyuncu, Samsunspor'un her yönüyle Süper Lig'i hakettiğini söyledi. Bank Asya'da bugüne kadar görülmemiş bir rekabetin yaşandığını belirten Hakan Bayraktar, "Bu zorlu yarışta Samsunspor her zaman bir adım önde olmak zorundadır"diye konuştu.

SABIRLI OLMALIYIZ
Bu dakikadan sonra her maçın çok zorlu geçeceğini ve kendilerini buna göre konsantre etmeleri gerektiğini belirten Bayraktar, "Sadece biz değil taraftarlarımızında buna hazırlıklı olması gerekiyor. Özellikle iç sahada oynayacağımız maçlarda rakiplerimizin katı savunması ve puan için oynamaları gayet doğal. Bize düşen ise bu durumda sabırla mücadele etmek. Eğer taraftarımız bize olan desteğini devam ettirirse Süper Lig hedefi de büyük ölçüde gerçekleşir diye düşünüyorum" dedi.

Güvercinlerini canı kadar çok seviyor

Samsunspor'un yıldız futbolcusu Hakan Bayraktar'ın güvercin hastası olduğunu bilmeyen yoktur. Tecrübeli futbolcu, maç ve idmanlardan arta kalan boş vakitlerini kuşlarının yanında geçiriyor. Tesislerde yer alan kümeste baktığı güvercinlerin yanından ayrılmayan başarılı futbolcu, güvercin sevgisinin babadan geldiğini söyledi.

Denge Gazetesi

kaptan 55

buda kuşcu çıkdı,vuralla tanışıyolar mı acaba?

kalptenþimþek

Vural takımdan ayrılırken tesislerde unuttuğu bir kaç taklacı güvercinden gelme V. kuşak kuşlarmış onlar..Hakan tesislerde bulunca kümes yaptırmış..Performansını olumlu yönde geliştirmişmiş kuşlar... :P
şaka bir yana; Vural'la tanışıyorlar mı ben de merak ettim doğrusu.. :)

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 01 Şubat 2011, 11:38:47
Arkadaşlar herkes bu adamı çok beğeniyor. Ben anlamadım. Tamam yaşına göre çok koşuyor, elinden geleni yapıyor ama çoğu maçta 60-70den sonra dökülüyor, Altay maçında önünü boşalttı 2-3 kere hiç kaleyi düşünmedi. Bazen maçlara yürüdüğünü bile görüyorum. Hoca en geç 70'den sonra değişmeli.

al işte mersin maçındada döküldü

Burak

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 06 Şubat 2011, 16:27:10
al işte mersin maçındada döküldü

başka hangi maçta döküldü

Turuncu

Bu takımın beynisin. Helal olsun hakan .