5- Hakan Bayraktar (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan AntZ, 26 Temmuz 2010, 20:07:49

« önceki - sonraki »

AhmetDenizci

Seni Samsun 19 Mayıs çimlerinde izlemek büyük keyifti bugün.  >l<

cgr

Petkoviç, senin futbol zekana.......

özkan

bizim orta sahadakilere kaçkez tu bindirdiğini sayamadım + fazla kasmadığını düşünüyorum bizim açımızdan kritik bu maçta  ;)

AhmetDenizci

O Türk futbol tarihinin en ilginç transferlerinden birinin baş kahramanı...

Hakan Bayraktar, Gaziantep'teki süper performansı sonrası Fenerbahçe tarafından çok isteniyordu. Fakat Celal Doğan'la Fenerbahçe Yönetimi bir türlü anlaşamamıştı.

Fenerbahçe'ye transferi "hülle" yoluyla gerçekleşmişti. Fenerbahçe'ye transfer olabilmek için bir süre Polonya'nın Pogon adlı takımında oynamak zorunda kalmıştı. Hatta bu takımın formasını giyerken Galatasaray'a karşı hazırlık maçında bile oynamıştı.

Uzun uğraşlardan sonra Fenerbahçe formasını giydi giymesine ama, bir türlü istenen performansı sergileyemedi. 2 sezon Fenerbahçe'de oynadıktan sonra eski takımına geri döndü.

Fenerbahçe macerası hayal kırıklığıyla sonlanan Hakan, 2. Antep döneminde de istenileni veremeyip Akçaabat Sebatspor'a geçti. Karadeniz ekibinden sonra da Sivas, Malatya, Diyarbakır derken Anadolu'yu dolaştı.

Şu an 35 yaşında olan ve kariyerinin son yıllarını yaşayan Hakan Bayraktar, şimdilerde Mersin İdman Yurdu forması giyiyor.

Alıntıhttp://www.fanatik.com.tr/

Desiqner

Sözleşmesi Fesh Edilmiş Mersinle...
Seneye Sezon Açılışında Mersin'de futbolu bırakıyormuş.Jübile yapıyor yani.
Keşke bizde yapsaydı :(
kaynak: TD

özkan

Gidişi hocanın saçma sapan baskıları,futbolcular arası maaş uçurumu ve adnan sezginden dolayı kendi isteğiyle olduğunu öğrendim,bi kere daha yıkıldım.Baştan aşağı kara bir duvar bu sezon,çok şey kaybettik çok..

Shane_Falco

Bu sene aradığımızdan fazla seneye Tff 1.lig de ararız kendisini  :(

KotuCocuk55

1 sene bank asya her türlü oynar,bence istenirse gelecektir, insallah birileri akil eder!

cembaba

Keşke bu sene oynasa bizde bıraksa sezon sonu. Çok isterim.

Gorkem

burakbas

az önce konuştum Hakan abiyle , "sana çok yanlış yaptılar abi ; bu sene senin yokluğunu hissettik." dedim...

"yapacak bir şey yok kardeşim , herkes kendi yolunu çizdi." dedi...

:( :(

AhmetDenizci

twitter

AhmetDenizci

Ligin ilk maçında 60. dakika oynamıştı. İkinci hafta Sivasspor maçında 90 dakika sahada kalmış.

##kdc##

"Selçuk, 294 başarılı pasla bu alanda Süper Lig'in açık ara en iyisi oldu. En yakın rakibi, 226 isabetli pasla Mersin İ.Y.'dan Hakan oldu. "