Samsun Kent Müzesi - Samsunspor

Başlatan mehmet yılmaz, 16 Ekim 2012, 20:14:38

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Eski Demirspor Lokalinin alanına Samsun Kent Müzesi kuruluyor. Bu anlamda bir Samsunspor bölümü oluşturuluyor. Biz de bu bölümün iyi ve dolu olması için üstümüze düşeni yapalım istedik. Maalesef bize çok geç ulaşıldı, vaktimiz çok dar. Cuma akşamına kadar süremiz var. Sizlerden ricam sizde ya da çevrenizde Samsunspor'a dair eski materyaller varsa ( forma, bilet, atkı, krampon, top, fotoğraf vbg. ) bize ulaştırmanız olacak. Bilhassa 1990 öncesine ait formalar... Belki vardır sağda solda. Sonuçta bu önemli bir müze ve değerli bir malzeme varsa eğer sergilenmesi gereken yer tam da burası.

İnşallah çıkar birşeyler...

Karabudun

Gönül isterdi ki sırf Samsunspor'umuza dair bir müze olsun.Hep istemişimdir misafirlerimi götürüp fiyaka yapabileceğim bir müzemiz olsun.ALLAH'ın izniyle müze de olur.Hatta içi kupalarla dolu bir müzemiz olur,olacak da inanıyorum.

Burak

gittigidiyor a bakıyorum ara sıra değişik ürünler var örneğin şu http://urun.gittigidiyor.com/kitap-dergiler/1969-21-ataturk-19-mayis-samsunspor-1-ligde-37070476

1969 yılı basımı bir dergi

Dartagnan

abı su formaya bak Allah askına ...Gıyerım bır daha da cıkarmam uzerımden :(

CeLL-O

Aslankaya

Stoper

Dışardan misafiriniz geldiyse gidilmesi gereken, Samsun'un geçmişini ve dokusunu yansıtan müze.

Samsunspor köşesi.

jean

Su muzede keske 2-3 turkiye kupasi olsaydi

Sadece Samsunspor

geçen sene gezdim Samsun'u yansıtan gezilmesi gereken bir yer. dışarıdan gelen misafirlerinizi göğsünüzü gere gere gezdirebilirsiniz