Samsunspor'dan yardım kampanyası!

Başlatan Sadece Samsunspor, 15 Aralık 2008, 20:23:07

« önceki - sonraki »

celebi

valla bu üç futbolcunun parasının ödenmesi iyi oldu teşekkürle tekrardan galip öztürk ve turgut tüfenk

nomak55

abicim bırak gelir gelmeyi otopark fişlerinden bir ytl samsunspora aktarıldıyordu bir zamanlar bizim samsun halkından bir dallama ben samsunspora para vermek zorundamıyım diye dava açmış ve de kazanmıştı sonuç:bu tip gelirler geldiği zaman bile bizim şehir halkı angutluklarına devam ediyor.samsunda yaşayıpta bizans kulüplerinin formalarına 60 70 lira verip birde çiftlik caddesinde gezmeyi biliyorlar malesef ama 1 ytl nin samsunspora bağışlanmasını hazmedemiyorlar

jean

bunlar ne kadar aliyorki veremicekleri kadar uzuyor bu mesele anlamiyorum

CurvaSudSamsunspor

01 Ocak 2009, 21:19:43 #48 Son düzenlenme: 01 Ocak 2009, 21:23:05 CurvaSudSamsunspor
Alıntı yapılan: nomak55 - 01 Ocak 2009, 20:21:14
abicim bırak gelir gelmeyi otopark fişlerinden bir ytl samsunspora aktarıldıyordu bir zamanlar bizim samsun halkından bir dallama ben samsunspora para vermek zorundamıyım diye dava açmış ve de kazanmıştı sonuç:bu tip gelirler geldiği zaman bile bizim şehir halkı angutluklarına devam ediyor.samsunda yaşayıpta bizans kulüplerinin formalarına 60 70 lira verip birde çiftlik caddesinde gezmeyi biliyorlar malesef ama 1 ytl nin samsunspora bağışlanmasını hazmedemiyorlar

O kişi % 100 trabzonsporludur >:(

ali ihsan

celebi