Kapıya Zincir Vuruyoruz!

Başlatan SSKLA, 15 Ağustos 2014, 00:32:54

« önceki - sonraki »

SSKLA

15 Ağustos 2014, 00:32:54 Son düzenlenme: 15 Ağustos 2014, 00:54:25 Berkay Yelken
Eğer Barış Memiş transferi olursa tesislere gidip kapıya zincir vurup basın açıklaması yapıyoruz. Çünkü bir haysiyetimiz kalmamış olacak bari fiilende bitelim. Listeyi açıyorum, ben bir zamanlar takım tutardım o da SAMSUNSPOR'du demek istemiyorsanız sizde katılın.

1) Berkay Yelken

Sadece Samsunspor

Bence transfer yapılmadan yapılmalı. transfer yapılırsa ve sonra bu durumdan dolayı yollanırsa bedavadan tazminat kazanır. keşke Samsun'da olsam da gelsem. Yüreğim orada olacak. Haydi beyler listeye

Serkan

Yok la almazlar o kadar da değil

ask55

SSKLA

Alıntı yapılan: Serkan - 15 Ağustos 2014, 00:49:29
Yok la almazlar o kadar da değil

Alıntı yapılan: ask55 - 15 Ağustos 2014, 00:50:39
şakadır şaka

AlıntıSamsunspor Kulübü Başkanı Emin Kar, transfer çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, Trabzonspor'dan Barış Memiş ile prensipte anlaşmaya vardıklarını söyledi.

Başkan Kar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, transferde önceliklerinin forvet olduğunu belirtti. Kar, "Bunun için Trabzonspor'dan Barış Memiş ile görüşmemiz oldu. Prensipte anlaşmaya vardık, ancak bizden bir kaç gün süre istedi. Kendisini bazı Süper Lig takımları da istiyor, onun için biraz kafası karışık. Barış kararını verdiği anda onu renklerimize katabiliriz" diye konuştu.

Şunlardan sonra bilemiyorum ki abilerim

Ayberk

Berkay reis ben de gelirim

lato

Bu adamla görüşme söz konusu olduktan sonra yarın da gidip zinciri vurabiliriz gelmesini beklemeye gerek yok..

Levent ÖCAL

Organizasyon olursa ben gelirim.

desperate1

imza atıldıktan sonra çok geç olur.önceden tepki vermeli!

Shane_Falco

Memleketten uzakta yasadigimizdan evimizdeki maclara gidemiyoruz o ayri bir aci fakat bu tür organizasyonlara katilamamak ayri uzuyor insani....

Ayberk

Hadi daa basalim tesisleri

kamuri

Idman kacta bu aksam yazin gelelim tepkimizi koyalim

SerhaT55

Bence de akşam idmana gidip tepki gösterilmeli .

Desiqner

Akşam antrenman yok.Sabah 9 da çift kale yapıldı şimdi topçular 2 gün izinli.Pazartesi günü ne tepki verilecekse verilmeli.
Buna dur diyecek kimse yok mu ?

eprianu

Çok acil bir durum çıkmazsa ben de gelirim.