Kar'dan ŞOK itiraf:

Başlatan nomak55, 11 Ağustos 2014, 12:12:15

« önceki - sonraki »

nomak55

Başkanımızın Açıklamları şu şekilde beyler

Hedef HALK Gazetesi'nden Ragıp Göker ve Davut Aktaş ile röportaj yapan Başkan Kar'dan samimi bir itiraf geldi: Yeniden aday olmam hataydı!
Bu haber 2014-08-09 14:06:48 eklenmiştir.

Yeni sezon öncesi Hedef HALK Gazetesi ile röportaj yapan Samsunspor Başkanı Emin Kar, maddi manevi, yönetimden futbolculara, transferlerden kongre gününe kadar olan biten herşeyi anlattı. Kongrede neden aday olduğu sorusuna açıklık getiren Başkan Kar, "Sezon bittikten sonra kongre kararı alınca yeniden aday olmayacağımı söylemiştim. Bu sözümü tutamadım ve kongrede yeniden aday oldum. Bunun hata olduğunu kabul ediyorum" diye konuştu.

Röportajın Tamamı için
http://www.hedefhalk.com/emin-kar-sezon-oncesi-hedef-halktan-ragip-goker-ve-davut-aktasa-konustu-602602h.htm

GurbetciFanatik

Bu saatden sonra pismanlik ise yaramaz.
Hata oldugunu bizde söyledik. Aday degilim dedikten sonra . Neyse olan oldu simdi ordasin ve elinden gelenin en iyisi yaparsin insallah.
Bu Takimi cikar Süper Lige baskanim.

samsunum

AlıntıSUAT ve FUAT BEYİN YARDIMINI İNKAR EDEN ÇARPILIR
Yaklaşık 20 gün sonra Lig'lerde mücadele başlayacak. Henüz daha 60 kombine satabildik. Valimiz Hüseyin Aksoy, Bakanımız Çağatay Kılıç, Eski Bakanımız Suat Kılıç ve AK Parti il Başkanımız Fuat Köktaş'ın yanı sıra aralarında Cemal Yeşilyurt ve bir iki işadamımızın yardımlarını gördük. Bunları söyledim diye beni siyaset yapmakla suçlayanlar olacaktır ama Suat ve Fuat Beylerin yardımlarını inkar edemem, inkar eden de çarpılır. Bu kadar net konuşuyorum ama onar dışında bize kimse yardımcı olmadı. Dünya kadar boş reklam alanı var ama daha bir tane reklam yeri satamadık. Biz mükemmel insanlar olduğumuzu söylemiyoruz. Bu şehir artık bizi konuşmayı bırakıp kulübe sahip çıksın.

Abicim senin başkanın böyle açıklama yaparsa elin Giresunlusu, Göztepelisi gelir sana bakan takımı der.Ne diyeceksin ki adamlara :(

nomak55

Maalesef öyle derler kardeş ama malesef bize yapılanların neler olduğunu kadıköyde tüm Türkiye gördü ve öğrendi her ne kada o şekilde itham edilme noksaına gelsekte tarafımıza yapılan haksızlıkların. Bakan takımını yapılamayacağını herkes de biliyor. Mersin bakan takımı deil ama çifte standartın kralını yaptılar.

eprianu

Birkaç takım istisna gerek Süper Lig'de gerekse PTT 1.Lig'de yer alan takımların tamamının
trilyonlarca borcu var ama siyasete bu kadar oyuncak olan, sürekli "kayyum" tehdidi gören bi Samsunspor var.
Benim aklım bu işe ermiyor.

minci

Bakan sahip çıkmış. Ne kadar saçma bir laf. Bize sahip çıkan o bakanın döneminde pek çok entrikanın ardından ligden düşmedikmi? Ayrıca geçen yıl final maçında yapılanlar bakanın gözü önünde değilmiydi. Bırakın bu bakanlar ve Köktaş bu takıma sahip çıkmasın. Biz amatöre düşelim. Kendi küllerimizden yeniden doğarız. Belki biraz zaman alır ama çok güçlü geliriz. Bizde bu maya ve kültür var. Bu şahıslara yalvarmaya kesinlikle değmez.

samsunum

Alıntı yapılan: nomak55 - 11 Ağustos 2014, 12:58:44
Maalesef öyle derler kardeş ama malesef bize yapılanların neler olduğunu kadıköyde tüm Türkiye gördü ve öğrendi her ne kada o şekilde itham edilme noksaına gelsekte tarafımıza yapılan haksızlıkların. Bakan takımını yapılamayacağını herkes de biliyor. Mersin bakan takımı deil ama çifte standartın kralını yaptılar.

Adamlar anlamazlıktan geliyor çünkü işlerine gelmiyor bize kadıköy de yapılanları anlatınca. Zamanında nasıl koyduysak adamlara artık hala acısını bize b.k atarak çıkarmaya çalışıyorlar. Şimdi başkanımız böyle bir açıklama yaptı adamların ekmeğine yağ sürercesine. Çok mu lazımdı 3 gündür böyle açıklamalar yapmak. Bu şehrin bakanıysa milletvekiliyse bu takıma yardım yapmak herkesin görevidir!  ne vardı yani bu yardımlar olsa bile gizli tutulsa?

nomak55

Alıntı yapılan: eprianu - 11 Ağustos 2014, 13:05:20
Birkaç takım istisna gerek Süper Lig'de gerekse PTT 1.Lig'de yer alan takımların tamamının
trilyonlarca borcu var ama siyasete bu kadar oyuncak olan, sürekli "kayyum" tehdidi gören bi Samsunspor var.
Benim aklım bu işe ermiyor.

Basit röportajın tamamını okuduysan orda şu söylenmiş Kazım Yılmaza borç 16 Milyon tl Takımın borcu 37 Milyon TL geriye kalan 20 Milyon TL

Kazım Yılmaz zamanında süper ligde idik bissürü adam alındı hadi diyelim tamam 16 Milyon TL tuttu bunlar adama sormazlarmı arkadaş sen ligden yayın glirlerinden milyon €' lar kasaya koymadınmı nerde bu paralar diye. Birileri bişeyler karıştırıyor. Paraları kullanıyormu aklıyormu artık neyse sonrada gelip diyorki bana borcunuz var biz bu adamı sırf tribünde taraftarla maç izledi diye alkışladıkmı? buna bnde dahilim malesef biz şov seviyoruz yönetmeyi bilmeyenleri getiriyoruz bir yerlere aziz yıldırımı zerre kadar sevmem ama takımı nerelere getirdi. söz konusu takım nerelerdeydi (Maddi anlamda diyorum) şimdi nerelerde bizlere böyle idareci lazım cebindeki parayı futbolcuya deil samsunspora sürekli gelir getirecek şeylere harcamalı zaten paranı kulüptn geri alacaksın bari bişey bırak takıma arkadaş

minci

Alıntı yapılan: samsunum - 11 Ağustos 2014, 13:14:34
Adamlar anlamazlıktan geliyor çünkü işlerine gelmiyor bize kadıköy de yapılanları anlatınca. Zamanında nasıl koyduysak adamlara artık hala acısını bize b.k atarak çıkarmaya çalışıyorlar. Şimdi başkanımız böyle bir açıklama yaptı adamların ekmeğine yağ sürercesine. Çok mu lazımdı 3 gündür böyle açıklamalar yapmak. Bu şehrin bakanıysa milletvekiliyse bu takıma yardım yapmak herkesin görevidir!  ne vardı yani bu yardımlar olsa bile gizli tutulsa?
Peki gizli tutulursa bu işin reklamı nasıl yapılacak? Adamlar namaz kılarken bile bütün medya oradan yayın yapıyor.

jean

borcumuz asiri cok buna gucùu yeter arkadas miller milyon dolarala adam satiyor serkan aykuttan sonra hic yuksek fiyata adamda satamadik her sene bir topcu satabilsek bizi yine kurtarir bir kayseri genclerbirligi misali olmaliyiz