bakın gençler size kimi buldum :) tanıyabileniniz var mı? direksiyon yiyen adam

Başlatan kaptan 55, 08 Ağustos 2014, 16:05:45

« önceki - sonraki »

kaptan 55

cembaba

Ertuğrul Sağlam

celebi

kamuri

abi deplasman soforlerımızden biriydi ankaramıydı tam hatırlayamadım şimdi ;D

##kdc##

oooo dert ortağım, yol arkadaşım. kaptan gibi kaptan =)

Çocuğu lise sınavına girecekti acaba kazandı mı  ;D

Ayberk

Haydaaa 24 saat suren ankara yolculuğu :D

kaptan 55

bu bizi ankaraya götüren ama bir türlü Samsun'a getiremeyen olaylı ankaraspor maçındaki şöförümüz o maça bizimle gelen herkes için unutulmaz biriydi onca sıkıntıda bizi istemeyerekde olsa gülmekten öldüren adam, adamı sabah 5 de aldık ertesi gün sabah 5'de serbest bıraktık :) ankaraya deplasmana gelen herkes Samsun'a gelip yatağına yatmıştı ama biz ankaradan çıkamamıştık bizimle gelenler hatırlayacaktır :)

Ayberk

Abi bi de senin yeğene baya kizmisti iyi guldurmustu bizi :D

cany

adam bezdi bizden ;D bi de abi senin kestirme yol biliyom deyip kapının önüne kadar bıraktırman da makaraydı ;D

CurvaSs

berusa55

Ankara'dan dönüşte kafayı sıyıran şoförümüz :) Bir ara küfürler saydirarak araçtaki takografi kapatmasi unutulmaz anlardandi :)

maraton

Son saniye benden ekstra para isteyip hayati tehlike atlatan abimiz.. Erdal'ım bu arada ümitköyde oturan kuzenin ne yapıyor.. Şimdi desem evini bulurum o derece net kapı önü yapmıştık.. Hatırlarken bile gözüm yandı.. Hepinizden Allah razı olsun ama ben olsam sizden herhangi birini bırakır giderdim sizi mi bekleyeceğim  :P :P ::) :kanka: :deli:

maraton

fındık

Arabadan en son ben indim adam benden para istedi Ankara'da fazla dolaşmışız . Ben de 2 3 dk konusup kandirdim. 😃. Kaptan incek var.:P