Bakan ve Köktaş'a Tepki, Bu Şehir Bizim!

Başlatan Kaya, 06 Ağustos 2014, 21:31:29

« önceki - sonraki »

Gorkem

Dartagnan

Sana helal olsun senın adamlıgına helal olsun.  Ulan yolda görsem sarılacam adama.

maviay55

Abi getir elini öpecem duygularımıza tercüman olmuş,haykırmak istediklerimizi haykırmış.. Bunun gibi akbabalar başımızdan gitmedikçe bişeyler beklemek çok güç şu el kol hareketlere şu mimiklere bakar mısınız fuat köktaştaki. aklı sıra bakana yalakalık yapacak ama bu taraftar seni vezir yaptığı gibi rezil de yapar elbet..

Serkan

Ne demek önce kombine al nereden biliyorsun almadığını böyle bir mantıkmı var; oradaki abi maç bileti elindeyken stattan attılar dese ne diyecektin

Neyse inşallah o abi devlet memuru filan değildir rahat BırakmaZlar

eprianu

Turgay Kara asıl lafı videonun sonuna doğru koyuyor : BU ŞEHİR BİZİM!

sadece55

#SamsunsporunGerçekSahibiTaraftarıdır bu başlık altında Twitter da toplanılıyor.Lütfen ilgi gösterelim arkadaşlar.

Sadece Samsunspor

07 Ağustos 2014, 01:03:26 #21 Son düzenlenme: 07 Ağustos 2014, 01:22:39 Sadece Samsunspor
nasıl suratlarını değiştirdi ama helal be abi tekrar tekrar helal olsun. tanımıyorum ama dik adammışsın

ayrıca videoda o erdoğan bu erdoğan değil ne ya şakamı yapıyorsun dalgamı geçiyorsun milletle.

il başkanı sanki bakan bu ne artistlik böyle

Tufan

kimler geldi geçti bunlarında elbet bu ülkede ampulünde kullanım ömrü dolacak o zaman bu takıma sahip çıkanlar Turgay Kara ve onun gibiler olacak.
kısa öz her şeyi anlatıyor BU ŞEHİR BİZİM!

Sioux

Köktaş diyor ki, ben başkanken bana ne yaptın?
Peki ya sen başkan olmadan önce Samsunspor için ne yaptın?
Küfür etmeyecekmişiz, o saçma kanun dünyada sadece bize uygulandı, daha da kimseye uygulanmayacak.
Küfür edilmişse cezası iç saha maçında çekilir.
Ayrıca kendisi kulüp başkanıyken siyasetçileri protesto ettirmek için taraftar gruplarına baskı yaparken iyiydi. Şimdi roller değişti.
Paranız batsın, makamınız, artistliğiniz batsın.
Şovmenler!!!

ChucKeR

sokak serserilerinden farkı yok . bu adamların, bu tavrın siyaset yaptığı ülkede hak hukuk adalet aramak bizim kabahatimiz.

eprianu

Süper Lige çıktığımız günden beri her ortamda hakkımız yeniyor. Köktaş'ın yaptığı bardağı taşıran olay oldu.
Turgay Kara gibi medeni bir şekilde, küfüre, şiddete başvurmadan tepkimizi dile getirmemiz lazım.
Süper Lig'e çıkmadan önce yürüyüş yapmıştık, herkes kendine çeki düzen vermek zorunda kalmıştı.
Samsunspor.biz önderliğinde yeniden bir yürüyüş düzenlenmeli bence. Yoksa üç dört senedir devam eden olayların tekrarını
çok görürüz. Acizane fikrimdir.

ask55

bu abimiz oncelikle bir Allah razi olsunu hakediyor.
o anda aklina gelmemistir tabi. o fuat koktasi oyle bir bozmak lazim ki..
ona diyecegi tek soru şu olmaliydi ; sen kimsin?
ben sehrimin milletvekiliyle, ulkemin bakaniyla konusuyorum.
sen bir partinin il baskanisin.sen benim muhatabim degilsin.
sen kimsinde ben seninle Samsunspor konusacagim ? veya kiminle ne konusacagima sen mi karar vereceksin ?
cok seyler soylenir bunlara ama ben yinede halkimin bu adilere elbet birgun tokat niyetine guzel bir cevap verecegini dusunuyorum..

Shane_Falco

Taraftar ile bu takim icin ne yaptin ben baskanlik yaptim 13 senedir kombine aliyorum senin kombinen yok deyipde s.dik yaristirmak nasil bir mantikdir nasil bir baskanlikdir çözemiyorum. Bi güzelde kendini kandirmis malzemeleri sahaya attiniz felan filan diye.

Samsunspor bu adamlari buralara getiriyor sonrasini görüyoruz...

amisos5506

bu şahıs ismi lazım değil ankaraspor maçında bizi suçlu buluyo.arkadaşlar lütfen bana birşey demeyin.çok doluyum.küfür edecem.a.k.o.ç.d.s.p.s.a.a.s lannnnnnnn   :kafa:

nomak55

fuat efendinin dediği lafa bak ben bu takıma başkanlık yaptım....yaptında ne yaptın arkadaş başkan olmak isimle olmaz.Sn. Turgay Kara sana teşekkür ediyoruz o adamın ne olduğu kim olduğu önemli deil. Bu takım bizim bu şehir bizim yaptıklarını samimi yapanların şov için yapanların deildir. Bu takım için ne yaptın diye soruyor bide utanmadan kendisi ne yapmış ve halen ne yapmaktadır. Biz bu takım için bilet aldık deplasmana gittik jop yedik taş yedik küfür yedik küme düştük ağladık, lige çıkamadık ağladık, gol olduğu zaman statta hiç tanımadığımız insanlarla kucaklaştık..... BEN SORUYORUM SEN NE YAPTIN BU TAKIM İÇİN....?????
cevap sırası sende madem o kadar samsunsporluydun siyasi gücün vardı neden baskı yapmadın federasyona final maçında kadıköyde kuralı bile kendi çıkarları için kullananlara. Ne kadar delikanlısın Fuat Bey çıkta konuş