2014-15 sezonu fikstür çekimi

Başlatan samsun 55, 18 Temmuz 2014, 03:34:15

« önceki - sonraki »

MeL_55

ask55

10G 4B 3M ile tahminim ilk 2 de oluruz.
bu kadar iddaalı takım varken biz böyle bir performansı erhan hoca ile imkanı yok yapamayız.
gbb , urfa , antalya , kayseri , ankaraspor , ads , altınordu gibi kaliteli takımlar var bu sene.hatta buna elazığ manisa bucayı da ekleyebiliriz.

beşnumara

Elazığ manisa Giresun buca Alanya Denizli ordu düşmemeye oynar. Ads urfa Antalya bolu Karşıyaka harcadığı para yaptığı yatırım boşa gider.
O bahsedilen puanı gökçeksporla kayseri yakalar.
Biz ilk üç hafta avantajını iyi degerlendirirsek yarışın içinde bi süre oluruz sonra ekonomik sorunlar başlar ve düşüşe geçeriz :(

maraton

Şu Alanya deplasman listesini açın la şimdiden

orucreis

Alıntı yapılan: maraton - 18 Temmuz 2014, 17:00:31

Şemsiye,şezlong,güneş kremi ... pardon formaları,meşaleleri,bayrakları hazırlayınnnn  ;D ;D ;D :deli: :deli:

Sadece Samsunspor

Yönetimden gidebilecek 1 kişi yok muydu fikstür çekimine ? Kimse yokmuş bizden o ne öyle sahipsiz gibi. Fikstür güzel basacaz :D

Samet Torun

Alıntı yapılan: maraton - 18 Temmuz 2014, 17:00:31

Giresun maçından sonra bu cocuk kampa çekilir. 😎☀️

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sol Açık

Genel görüşe katılıyorum ve vurguyu arttırmak gerektiğini de düşünüyorum.

İlk haftalarda zayıf yada yeni takımlarla oynamak iyidir. İlk 3 maçta alınabilecek 7-9 puan, sezon başında takımımızı çok çok rahatlatır. Özellikle sezon başlarındaki sıcak havalar ve herkesin birbirini tartması gibi nedenlerle beraberliklerin ağırlıkta olabileceğini de düşünürsek, ikisi iç sahadaki bu maçlarda seyircimize de büyük görev düşecek (tabi passolig saçmalığını bir kenara koyarak söylüyorum).

İyi başlangıç, bizim için keyifli bir sezonun habercisi olur...  ;)

qunqor55

işin sonunda ilk altıda yer alacak takımlar bence SAMSUNSPORUMUZ ankara kayseri denizli altınordu gaziantepbb   sıralama yapmadım
şanlıurfa ads antalya harcadıkları paraya ağlarlar sezon sonu geri kalanındanda bi cacık olmaz zaten akıllı olursa takım ilk 3 hafta 3te 3 yaparsak o gazla.....